Ana Menü

Beşiktaş ın acı günü

Başlatan 1903bjk, Eylül 02, 2007, 10:01:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

allen ıverson

Ama bizim yaşlarımızda daha çok şanpiyonluklar görecek bizim kadar beşiktaşı seven bi kardeşimiz vefat etti...Bunun hesabı sorulur insanlar gelir geçer çarşı yerinde kalır vefat eden arkadışımızda çarşı için açtı pankartını bunu unutmayalım...

isyankar_ÇARŞI

tabi hesabı sorulur.  o olmasaydı belki sen veya ben ölebilirdim onun yerinde. o da bizden daha çok çarşı için canını verirdi. ferdi abiler ölmezz
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

allen ıverson

Saf aşkla baglı oldugumuz şanpiyonluk şarkıları söyledigimiz gerektiginden sinirden çılgına döndügümüz bir grup adı çarşı sevinmek için sevmeyenlerin takıldıgı bi grup böle yerlerde silahların falan olması çok üzücü çok

isyankar_ÇARŞI

en azından kendi aramızda olması üzücü bize başka grublardan nasıl tepki gelirse biz de daha fazla tepki gösteririz ama üzücü noktası kendimizi üzmemek
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

black_eagle_sefa

ulan nazar değdi bize nazar :(
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

CHEm !

Alıntı yapılan: kralcarsi - Eylül 05, 2007, 17:52:16
http://bjkhaber.net/haber/13002758/Zanli-tesislerde.html

tiklayin... hem bakin hem okuyun ...

Polis fotoğraftaki zanlı Alpay Ketenci'yi her yerde arıyor.
demiş bu site
iyi de resimdeki alpay ketenci değilki..
başlı başına kolpalar yaa
Allah kitap Beşiktaş

black_eagle_sefa

45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

santor

Alıntı yapılan: niceaa - Eylül 05, 2007, 03:38:52
ne konusuyorsunuz siz yaa..
kiminiz iki direk arasından kiminiz deplasman otobüslerindensiniz degil mii...
öyle gözükmüyor ama varsın öyle sayalım..
ben konyadanım.. selcuk üniversitesinden..

aşığız renklere ruhuna herşeyine..
asla başka biseye aşık olamadım olmadı.. beşiktaşk ayrıydı..

çarşı da kolumuzdu, kanadımızdı.. duvara beşiktaştan önce yazdıgımız ruhtu..

deplasmanda tayfamıza bilet kovalamaktı bazen de..

ya suraya neler yazıp neler siliyorum bilemezsiniz.. susmalıyım diyorum, yazdıkca siliyorum..
akan gözyaşlarım kalbimi acıtıyor.. bu acizlik, bu biçarelik..

neyden bahsediosunuz yaa.. ayağa düşmekmiş..
siz nereye düşersiniz bilmem bilmem ama düşen çoktan düşmüştür...
ferdi abimiz artık yaşamıyor.. ve göreceksiniz daha neler olacak..

kolay deil bu kadar..
bi ay önce ruhtan şereften namustan bahsederken bunlardan bahsedioduk..
s.e. den özür dilediniz ve tükürdügünüzü yaladınız..

namusuyla şerefiyle davasına devam edenlerden ne istediniz..!!!
lanet olsun ne istedinizz...

ey ferdi arslan ruhun şad olsun bil ki sen şehitsin..
cehennem derken cennete gittin..  ama yine bil ki artık onlardan bilet istemeyecegim..
çarşı mı... yazdıgım duvardan bile silecegim..

ben beşiktaşlıyım ulann!!!
alın çarşınızı başınıza çalın.. çarşı bitmez bölünmez demek arkadas..
çarşı selcuk&konya artık neyse..  yok artık..
bitti bak parçalandı bitti...
ankaradan sonra en iyi gruptuk.. ama yok artık.. deplasman yok.. inönü yok..
ferdi abimin cenazesine gitmeyen insanları arayıp abi bu hafta 50 kişi geliyoruz abi iki otobüs geliyoruz demek yok..

yok ulannn yooookkkk....
Alıntı yapılan: holig@n - Eylül 05, 2007, 10:14:18
Öncelikle şu bilineki; Ferdi Aslan kardeşimiz olaylı konya maçında S.E için o malum pankartları açan gurubun lideridir.Ruhu şad olsun...
Şu anlarda cinayetin bir numaralı sanığı olarak göz altına alınan  alpay isimli kişi ( kimileri Alpay Abi de diyor, Abilik olayını henüz idrak edememiş süzme koyunlar diyorum ben onlara) S.E nin trübündeki adamı (tetikçisi)(şu meşhur ben istesem 150 pankart açtırırdım sözü hakkatten boş deyilmiş) , açılan bu pankartlar sonrası ümraniyeye giden, fakat "özür dilemek için deyil ( ???), kişilerden biridir.

Şimdi; biraz olsun trübünlerin içinde olan, birkaç deplasmana gitmiş ,görme ve düşünme duyularını yitirmemiş her insan bunların arkasındaki ismi görebilir.

S.E sadece Beşiktaş için değil , Tüm Ülke için tabii bir felakettir.camianın temeline bomba koymak suretiyle Onu göreve getiren Y.D yönetimi de en az katil kadar suçludur.

Bütün bu yukarıda belirtilenler benim şahsi fikrimdir.Hiçbir grubu , hiçbir topluluğu bağlamaz.
Saygılarımla......

yazilarinizi hakkinda konustuklarinizi olcup yazin yasiniz kac bilmiyorum konusulacak cok sey var ama sirf rahmetlinin hatrina yazilabileceklerimi yazmiyorum ..Alpay abi dedgin adami ne kadar taniyosun yada Sariyi ve bu tribun icin neler yaptiklarini???

bos bos konusup mide bulandirmayin net ortamindan sallamak kolay Ferdi kardesimizin ruhu sad olsun herkes uzgun konsutuklarinizin olcusunu bilin ....carsi bitti diyen gelmemekte ozgurdur yada tribunu birakmakta ...CARSI HICBIR ZAMAN BITMEZ VE SADECE ABBASAGADAN OLUSMAZ..

.biraz sag duyu ve ozverili olalim ..

astbjk1903

carsı bıtmez bıtmıcek de cunku CARSI BIR RUHTUR VE HERKESIN ICINDE YASAR gerektıgınde dısarı cıkar CARSI BIZIZ ya arkadaslar bızım ıcımızdekı ruh kım neyı kapatıo yaa
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

krol

içim acıyor abi vallahi içim acıyor , yanıyor , kahroluyor..olaylara uzaktan bakan birisi olarak sanırım gidişat iyi değil olaylar dahada fırlayacak gibi duruyor,yada öyle görünüyor.Dün karakartal forum yoktu.herşeye anında tık cevap veren alen abi ilk defa bu kadar sessiz kalıyor.demek ki var birşeyler.Forza kapalı.inşallah olaylar büyümez.söyle bi duyum aldım alen abinin mekanı basmışlar bi grup ve alen abi mekanında değilmiş.dogruluk payı var sanırım

Elerosse

Alıntı yapılan: krol - Eylül 05, 2007, 23:58:23söyle bi duyum aldım alen abinin mekanı basmışlar bi grup ve alen abi mekanında değilmiş.dogruluk payı var sanırım

Duymakla olsa..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

PÝSKO

http://www.youtube.com/watch?v=5XCp4P8veyo yorumlara bakın kardeş kardşi vurcak bu satten sonra!

allen ıverson

vefat eden arkadaşımızın kız kardeşleri konuşmuş sabah gazetesinde bedava bilet olayı deniyor,ferdi kardeşimiz eline geçenleri bedava dagıtıyomuş parası olmayıp geleiyenlere bu bazı kesimleri çok rahatsız etmiş gibi röpörtaj vermişler.......

freedom forever

Abbasağalı gençler, ' Alen Hesap Verecek ,Abbasağa Hesap Görücek' ayriyetten 'Alen bu ölümün hesabını vericeksin semte girdiğinde ' diye sözler ediliyor .Arkadaşlar işler  kötüye gidio
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

allen ıverson

inşallah böle şeyler olmaz...