Ana Menü

Beşiktaş ın acı günü

Başlatan 1903bjk, Eylül 02, 2007, 10:01:20

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Ya mesajları okuyorum da sürekli aynı karalamaları yazıyor bazı arkadaşlar !..
18-19 yaşındaki arkadaşlar ' Biz Çarşıyız ' gibilerinden hareketler falan yapıyorlar gibisinden cümleler yazılıyor .
Ben 18 yaşındayım; ama bazıları karı kız peşinde koşarken biz deplasmanda kolpaların peşinde koşardık ..
Ben 18 yaşındayım; ama bir sonraki gün sınavım olmasına rağmen kadıköy deplasmanına gittim ve zayıf
  • aldım ..
    Ben 18 yaşındayım ve Beşiktaş ' ı ve Çarşı ' yı kendime felsefe olarak seçtim .
    İsteyen seçmeme özgürlüğüne de sahiptir .
    Bazıları ise her zamanki gibi ' Eski Çarşı ' dan bahsediyorlar .
    Eski Çarşı kavramı ne acaba ?
    O zaman tribünde 18-19 yaşında delikanlılar yokmuydu ?
    Kötü giden bütün olaylardan sonra bu iki kavramı ön plana çıkartarak kendi içimizden darbe vurmak hoşunuza gidiyor olsa gerek .
    Alem biter , ortam biter , hayat biter , Çarşı bitmez diyen arkadaşlarımız bugun farklı şeyler yazmaya başladılar .
    Amacınız kaleyi içten yıkmak umarım bunu başaramazsınız !..
    Son barikatı yıkamazsınız umarım.
    Aslında hepiniz basının gazına geliyorsunuz .
    Bende çok şey yazmak istiyorum ama yaşım 18 ağır kaçar yanlış anlaşılır sonra !..
    Alayınızın Farkındayız İNADINA AYAKTAYIZ !..

.FŞ

allen ıverson

En baştan beri yapılan açılan pankartları desteklenmese bile arkasında durulmalıydı eger o trübünde bişe açıldıysa desteklenmeliydi...Tesisiteki o görüntüler işi çıgrından çıkardı herkez sesiz kaldı s.e trübüne çagırılmadı protestoda edilmedi ama herkezde bi gerginlik vardı kapalıda maç seyredilince bu hissediliyo atıyorum bi örnek kartal goll goll tezaruhatı rekor kırılan yapılmaya çalışılıyo eski tempo yok bi kırgınlık var trübünlerde bi hayal kırıklıgı umarım toparlanırız......

zencikapici

Alıntı yapılan: 2 dia 2 muerto - Eylül 05, 2007, 16:37:03
Ya mesajları okuyorum da sürekli aynı karalamaları yazıyor bazı arkadaşlar !..
18-19 yaşındaki arkadaşlar ' Biz Çarşıyız ' gibilerinden hareketler falan yapıyorlar gibisinden cümleler yazılıyor .
Ben 18 yaşındayım; ama bazıları karı kız peşinde koşarken biz deplasmanda kolpaların peşinde koşardık ..

işte güzel kardeşim tam dediğim yere geldin...kolpaların peşiden koşmak ne demek...rakip takım taraftarını dövmek, kovalamakmıdır beşiktaşlılık....bumudur beşitaşlılık kriteri...

2 dia 2 muerto

Ya dostlar !..
İsteyen Alen Abi ' ye sahtekar diyebilir .
Pankartların arkasında durmadınızda denebilir !..
Ama kimse 18 yaşındaki temiz yürekli delikanlılara laf atamaz !..
Ben buna kırılıyor ve alınıyorum .
37 yıllık Fossa Dei Leoni ' nin yıkılış nedenini bilirsiniz !..
Bilmeyenlere söyliyim .
Juve' lilerin pankartını kavgada aldılar ve adamları g.t ettiler daha sonra juveliler polis kılıgında Fossa Dei Leoni pankartını aldı ama buna rağmen fesh kararı aldı bu 37 yıllık grup !..
Evet bazı bozulmalar var Çarşı ' da öyleki buraya yazılamayacak kadar iğrenç bozulmalar var ama 18 yaşındaki birine bunu bağlamanın mantıkla bi alakası yok ..

.FŞ

2 dia 2 muerto

#zencikapici

Beşiktaş ' a laf atan insanlar cezasını her zaman bulurlar .
Durup dururken kimseye birşey yapılmaz .
Ne diyor Asi Ruh fragmanında Nefs-i Müdafa hakkımız vardır .

.FŞ

allen ıverson

Şu dururumuza bakın ya birbirimize düştük sadece bu arada degil her iki beşiktaşlı sohbete başladı mı?mevzu pankart olayına geliyo bi ara herkez cumhurbaşkanlıgını konuştugu gibi bizdede mevzu pankart arkasında durulmalıyıdı..Tesise kesinlikle gidilmemiliydi A anlamı nedir çarşı yazısındaki bunu bi düşünelim....

zencikapici

Evet bazı bozulmalar var Çarşı ' da öyleki buraya yazılamayacak kadar iğrenç bozulmalar var ama 18 yaşındaki birine bunu bağlamanın mantıkla bi alakası yok ..

.FŞ

guzel kardesım..18 yasındakı ile bunun ne  alakası var..benım zaten soylemek istediğim sorunun cok derınlerde ve kemikleşmiş olması...

allen ıverson

Çarşı dagılamsına gelince 100,200 kişi olsa okey dediginiz dogru çarşı salt bi grup degil..Çarşı bi ruh almanya,ankara,malatya çogalta biliriz heryer çarşı zaten büyüklügü etkinligi burdan geliyo toparlamıp yolumuza devam etmeliyiz ama bu olay kapatılmamalı üstünde konuşulum yaralar sarılıp yola devam etmeliyiz..Kapatılma olursa tekrar bi yerde patlak verir...

2 dia 2 muerto

#zencikapici

Sen 18 yaşındaki gençleri kullanarak birşeyleri ima etmiyorsan yazdıklarım seni bağlamıyor :)
Benim lafım gerçekleri göremeyip 18 yaşındaki insanları kullananlara !.

.FŞ

zencikapici

aslında gerçekleri sende bende herkeste görüyor...geçekler o kadar açık ve malesef o kadar acı ki

2 dia 2 muerto

Ben bölünme olmasın diye susuyorum :)
Sizde deneyiniz lütfen 1 kez daha !..

.FŞ

[KralKartal]

bence artik KONUSMA zamani bugundur....
bugune kadar susuldu...
iste bunlar oldu, dahada cok susulursa
BESIKTAS kaybeder.... insanlik kaybeder,
BESIKTASLILIK RUHU kaybeder !

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

2 dia 2 muerto

Sonrasını düşünmüyorsunuz ama :)
Sonra ne olcak !..

.FŞ

[KralKartal]

gun bu gun, sonrasi degil..
senin icin hava hos... uzaktan hersey guzel gelir,
bu da gecer diye dersin, ama o kadar kolay degil !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

2 dia 2 muerto

Uzaktan herşey hoş gelir demek ne demektir acaba İhsan Abi ?
Sercan Kardeşimiz güzel bi yazı yazdı bence onu okumalısın .
Gelip geçici olan çArşı ' nın adını kirleten insanlar olur ama çArşı olmamalı ve OLMASIN !. .

.FŞ