Ana Menü

Beşiktaş ın acı günü

Başlatan 1903bjk, Eylül 02, 2007, 10:01:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TurkishTank

Allah rahmet eylesin... Geldigimiz gibi yine Allah'a gidiyoz
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Anarchy*

Basımız saoLsun..
Olmedı uLan kaLbımızde yasıyor!
Basında yıne koLpaLıgını konusturmus..

Ayrıca bugun sabah gazetesının abs haberı bu cınayettı..
çArşı bitti die bı yorum okudum!
Hayat Biter
Alem bıter
Ortam bıter
çArşı bıtmez!

eyup1903

başımız saolsun allahtan rahmet acılı yakınlarına sabırlar dilerim

adanalıyık_01

SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

BJK_06

allen ıverson

Bölünme var deniyo çarşı sadece beşiktaş semtine ait bir meta degildir..Çarşı bir ruhtur sevinmek için sevmeyenlerin grubudur bi isyandır bi yaşam tazrıdır,takım kaybetse bile destege devam demektir.ana haberlere falan bakıyorum çarşı bölündü falan muhabbeti başlamış çarşı heryerde bunu unutmayalım ankara'da,almanyada heryerde bi karalam kampanyasıdır gidiyor hayretler içinde izliyoruz...Çarşı bi ruhtur bölünme yoktur.....

RAHATSIZ-ilk

Çarşı' nın etkisini ve gücünü yok etmek için basında uzun zamandır olumsuz yalan yazılar yazılıyordu.
Bu olay pişti oldu onlar için. Kapalı kendini toparlayamassa; ÇARŞI EFSANESİ tarihe karışabilir. Zaten kendi içimizde ve dışımızda bunu istiyenler yok mu sanıyorsunuz.
''Zaman; birlik zamanı'' konuşmaları kimseyi ikna edemeyecek.
Yaşasın ÇARŞI!
12 sene tribünde takıldım. Birkere bile beleş girmedim. Paramı verdim, Kazan çıkışlarında ve sabahın zifiri karanlıklarında stattaydım. EN İYİ BEŞİKTAŞLI KAMBUR OLMAYAN TARAFTARDIR.
Tüm taraftarın başısağolsun.
Sinan Engin' in gitmesi dileği ile...
YAŞASIN ÇARŞI!

TAŞLI.

hAlil21

Taşımayın Şu Olmayan Beyinlerine  Haberlerini Buraya.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

PÝSKO

çok şey değişeck çok!

optik başkan sen gittn neler olmaya başladı!

SercanBjk

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

Basın her zamanki gibi yine kimsenin bilmediği hatta tribündeki insanların bile hala ne nedir nedendir dediği bi otamda kendileri görmeden etmeden bilmeden yazmaya başladı doğaldır. Beşiktaş'a saldırmak için bundan güzelde zaman yok,Allah'tan liglere ara verildi de bu olaydan takım şu anda uzakta kaldı ilgilenmiyor. Öncelikle böyle bir olayın geleceği belliydi. Son zaman da tribündeki taraftar proflinin değişmesi,tribüne ilk defa gelen insanların çoluk çocuk,ben çArşı'yım diyip bilmeden abilere bile diklenmesi. Çarşı'nın medyatik oluşu ve her zaman gündemde oluşu,bizim profilimizi değiştiren etkenlerdi. Eski çArşı'yı çok özledik. Eminim benim gibi o eski kardeşliği,eski arkadaşlığı,rantın olmadığı bir çArşı ve tribünü isteyen abilerimiz hala vardır. Bir an evvel bu durum toparlanmalı ve düzelmelidir. En önemlisi de çArşı çıkmalı tek ses tek yürek bi açıklama yapılmalıdır. 

Olay yılan hikayesine dönüyor resmen bir an önce ne nedir açıklama yapılmalıdır. Ancak forzabesiktas'ın kapalı oluşu Bjk tv deki karakartal forumun  bile yayın dan kaldırılışı,her şeye anında cevap veren Alen'nin bu konuda sessiz kalması olayın çok derinlerde olduğunu düşündürüyor.

nesli

mekanı cennet olsun
bazılarına göre insan hayatı ne kadar basit yazık!

freedom forever

Alen abi sen bu zamanda susarsan ne zaman konusacan abi !!!
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

apache

Alıntı yapılan: 1blackeagle1903 - Eylül 04, 2007, 14:07:52
nasıl kimliği belirsiz hepside çarşının içinde rant kavgası bilet parası derdi.öldürenler alenle braber sinan engine ziyarete gitmişler yazzıklar olsun

orda gorduklerin çarşı yı kuranlar zanlı olarak gosterılen alpay abi de tabiki bunların içinde olucak ne oldugunu bılmeden bir sey yazmayın ferdi abi cok kalite bir insandı allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun artık burda cok fazla konusulmasın ben daha buyuk kavgalar cıkmasından kokuyorum ....bu topic kapatılmalı  saygılar

freedom forever

Herşey saklana saklana bu hale gelindi,bundan sonra susmak yok konuşmak var !
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

apache

hadi konus o zaman bildiklerimizi konusalım bakalım ben sadece zamanı deil dedim ..