Ana Menü

Kareografi!.. [ Şampiyonlar Liginde ]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Eylül 01, 2007, 13:28:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Türkiye ' de Beşiktaş taraftarının büyüklüğünü kabul eden insanlar vardır etmek istemeyen insanlar vardır .
Bizlerin bu büyük taraftarı Türkiye ' de yaşayan insanlara ispatlamak gibi bir gayemiz yoktur .
Aslında onlarda bu taraftarın ne denli büyük olduğunu biliyorlar sadece açıklamaya yürekleri yok .
Zaten bugün bir Beşiktaşım Oley melodisini 1.ligden tutun amatör küme takım taraftarları bile çevirip söylüyorsa fazla söze gerek yoktur bence .
Neyse asıl konuya döneyim !..
Söz bizde , beste bizde , yüksek desibelli boğazlar da bizde ama tribünümüzde kareografi eksik .
Aşk değil sevgi değil Beşiktaşım delilik bu cümlesinden yola çıkarak her maç içerde,dışarda gözetmeksizin takımımızı destekliyoruz .
Pankartlarımızla iğneleyici hareketlerde bulunup yaratıcılığımızla insanları susturabiliyoruz ama kareografi yine yok !..
Ben diyorum ki ;
' Şampiyonlar Liginde içerde oynayacağımız Liverpool maçında zaten takımı herzamanki gibi destekliyoruz;maç öncesi bir kareografi yapsak nasıl olur sizce ? '
Yani geçen sene Trabzon maçında yapılan hoş görüntü Tottenham maçında yapılsaydı avrupaya vurduğumuz damganın altına imzamızı atmış olurduk ama Tottenham maçındaki destansı taraftarlığımız sadece damgaya yetti .
Bu sene ŞL ' de oluşturacağımız kareografilerle teker teker imzaları damgaların altına atmaya ne dersiniz ?!..

Benim önerilerim ;
Yeni açıkta ' Kartal Kareografisi '
Kapalı Altta ' Çarşı ' yazısı
Kapalı Üstte ' Beşiktaş ' yazısı

Saygılar

.FŞ

Milan taraftarları tarafından Inter için yapılan bu kareografi Edvard Munch'un Scream adlı muazzam tablosundan uyarlanmıştı, tablonun orjinali şu:

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bencede eğer böyle bişey oLursa dicek bişe buLamıyorum.
Bölünür senin için uykular!

cinc

el oğlu neler yapıoo bisim neyimiz eksik  bisde yaparız cok güsel bi fikir besteler on numra  cıkan ses 10 numara atmosfer 1o numara kareografi eksik yapmak lazım ki daha hoş izlenimler bırakalım!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

osi_bjk

bu sene bu tarz organizasyon yapılmalı.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kara kalem

Bildiğim kadarı ile abilerin geçen sene bi' derbi maçı için koreografi düşünceleri vardı, umarım bu sene gerçekleşir.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

egge

ewt özellikle ŞL de kesin yapılmalı sesten ayrı gözede hitap edelim biraz :alkis
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

ugur24

bunu yapabilmek için nou camp gibi bir stadımızın olması gerekli..inönü biraz dar bu türlü kareografiler için..
düşünce çok güzel ama stad müsait değil..biz tezahüratlarımızla ve ses rekorumuzla avrupa'yı inletiriz nasılsa..

erdibatmaz

bu tribünlr müthiş.. ama aslında yaparız stad o kadar ufak değil türkiye cum. kadar bi pankart açarız yeni açık zaten büyük bi tanede numaralı açarsa süper olur düşünce çok güzel önemli olan işte böyle somut adımlar atmak
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

erkann

asil1903

kardeşim gerçekten çok güzel bi düşünce... zaten beşiktaşımıza senin gibi taraftarlar yakışır...

kartal52

bia daha güzelini yaparız bunlarda ne?

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

MeLo

Provası zor oLur.
Bizim sesimiz onLara yeteR.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...