Ana Menü

Kareografi!.. [ Şampiyonlar Liginde ]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Eylül 01, 2007, 13:28:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilker_csa

eğer böle bişey olursa dünya tanıyodu bizi zaten uzayda bile tanınmaya başlarız ...
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

gng_carsi

s.a arkadaşlar ben yenı uyem oldum benım fıkrım kapalı üste çarşı yazan bez pankart altta türkiye cumhurıyetı yenı acıkta ta trabzon macında kı kartonlardan

Elerosse

Yapmak lazım aslında.10 numara olur.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

ulukartal

ktübjk1903

bu karısıklıkta bu kadar sıkıntının arasında bu sekılde bırsey yapılırsa harıka olur.ama once bu ıs cok masraflı ve cok mesaı gereklı olan bır .oc-nce bır ekıp kurulmalı sonra bır porgram cızılmelı ne yapılacak sonrada ısın maddıayt kısmı.bence oncekı organzasyonlardan yararlanılmamalı.(ts macındakı kartonlar mesela gerek yok)yenı bırsey ıcın.benı geyse lı arkdslarım var bunları organızasyonlarına sahıt oldum son febe macındakılerıne cok masraflı ve super bır mesaı ıstıyor..benım yıllardır aklımda olan cok hos bır karagrofı var dusuncem ve bunun ıcın plan cızdırmek gereklı staddakı koltkları tek tek ayarlamak gereklı..tum stadın bır olabılecıgı bır org turkıye sartlarında cok zor cunku bu tarz org avrupadakı %85 kombınelı kuluplerde oluyor.mesela dusunun super bırsey hazırladınız koltuga sıyah karton bıraktınız maca 2 yılda bır gelen serafettın amca onu aldı altına sızce kaldırırmı?kaldırmaz bu yuzden bu org kapalı ve acıkların kapalıya yakın taraflarıyla yapaılmalı mesela acıklarıda org dahıl etmek ıcın eskı acıga sıya yenı acıgada beyazz karton verılır kapalıda buyuk org olmalı..
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

DIABLO

Forzada bayağı bir ilgi gördü umarım Beşiktaş tribünlerinde koreografi görürüz ölmeden
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carlito1903

bence liverpoll maçında 'you will never walk again' yazılı büyük bi pankart açılmalı kareografi işi ise çok zor o konuda Türkiyede hiç bi takım bişey yapamıyo zaten