Ana Menü

Kaptanın Fener Maçındaki Hareketleri [Ceza Belli Oldu]

Başlatan CHEm !, Ağustos 07, 2007, 11:44:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Alıntı yapılan: delgadoo_10_ - Ağustos 14, 2007, 15:49:01
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Almanya'nın Köln kentinde oynanan Süper Kupa maçında kırmızı kart gören Beşiktaş'ın kaptanı İbrahim Üzülmez'e 3 maç oynamama cezası verdi.

Bu arada aynı maçta çıkan saha olayları nedeniyle Beşiktaş'a 4 bin YTL, F.Bahçe'ye ise 2 bin YTL para cezası verildi

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, sakatlandığını işaret ederek yere oturan Sırp futbolcuya vakit çalmaya çalıştığı gerekçesiyle diziyle vurunca, hakem Fırat Aydınus tarafından oyun dışı bırakıldı. Şimdi ağır bir ceza yolda...en az 2 maç diyolar

madalya töreninde de ulusoy kaptanı alnından öpmüş
kaptan bu maçı ciddiye alacak ki çok hırslıydı.ama yaptığı doğru mu yanlış mı ben karar veremedim o da size kalmış
yalnız bişey dikkatimi çekti kaptanın sol çizgide eskisi gibi deparları eski futbolu yok gibime geldi
Allah kitap Beşiktaş

haznedar_carsi

şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

Simurg

yaptığı hareket her ne olusa olsun bence çok yanlıştı
kırmızı kart almasına deymedi bile
böyle basit şeyler yapılması hemde beşiktaş kaptanının yapması normal değil
zaten ibrahimde normal değil :)
bu maçta sadece ibrahim değil, tüm futbolcular kötü oynadı
iyi oynasaydık kaybedilecek bir maç değildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

1903bjk

harika bi hareketti :ahaha :ahaha kaptan  iyi yaptın eline saglık allagına ezikleri nolcak
FORZA BEŞİKTAŞ

BjKcArsi54

osi_bjk

Maçtaki hırs ve agresiflik bunu yaptırdı bence.Yaptığını doğru bulmuyorum.Yakışmıyor bi Beşiktaş Kaptanı'na bu tarz hareketler.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Timurlenk

kaptan'ın hareketleri son derece doğruydu.
fatih terim döneminde gs'nin yaptığı çirkeflikleri şimdi fener yapıyor.
her zaman demiyormuyduk takımda arkadaşlık yok kavga olunca bile oyuncularımız birbirlerine destek olmuyor diye.
alın size güzel bir örnek.

BjKli_10-ur

Onların ekmeğine yağ sürdü ama helal olsun :) Yinede zararlı çıkan biz olduk
Sensiz geçen günlerin ...

carsi52

Sonuna kadar haklıydı.
Onun yerinde ben oLsaydım kezban yengenin ağzını burnunu patlatırdım.
İbrahim Üzülmez az biLe yaptı !
Bölünür senin için uykular!

akbaba71

"Sırtımda taşırdım"
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan Süper Kupa maçının uzatma dakikalarında sakatlandığını işaret ederek yere oturan Kezman'a diziyle yaptığı hareket nedeniyle kırmızı kart gören İbrahim Üzülmez kendini savundu.

Sırp golcünün yürürken kendini yere bıraktığını belirten Üzülmez, "Sedye ile maçı terk etmesine rağmen kupa töreninden sonra sahada üç tur attı. Kezman'ın hareketleri ne profesyonellik, ne de fair - play ruhuyla asla bağdaşmaz" diye konuştu. Siyah - beyazlı futbolcu, Kezman'ın son dakikalarda tamamen vakit geçirmeye çalıştığını ifade ederek, "Kendisini kaldırmaya çalıştım, ama beni itti. Ben de dizimle onu ittim. Önümde yürürken kendini yere atması gururuma dokundu. Profesyonellik buysa yazıklar olsun. Davranışı ne profesyonellikle ne de fair-play ruhuyla asla bağdaşmaz. Ben rakiple dalaşacak, kırmızı kart görecek oyuncu değilim. Kırmızı kart görenler daima haksız değildir. Acaba onlar yenik durumda olsaydı Kezman kendini yere bırakır mıydı?" dedi.

'Saygı duyması lazım'

İbrahim Üzülmez, sahada mücadele eden bütün futbolcuların fair-play adına birbirlerine karşı saygılı olması gerektiğini söyledi. Kezman'ın sakatlandığına inanmadığını kaydeden Üzülmez, "Eğer gerçekten sakatlansaydı onu taç çizgisi kenarına kadar sırtımda taşırdım. Herkes biliyor bunu gerçekten yapardım. Öyleyse bundan sonra son dakikalarda önde olan takımların bütün oyuncuları vakit kazanmak için kendilerini yere atsınlar. Maçta bütün futbolcular saygılı olmalı. Zaten fair - play ruhu budur. Ama Kezman'da bu saygı maalesef yok. Şimdi kimse bana profesyonellikten söz etmesin. Böyle profesyonelliğe lanet olsun" ifadelerini kullandı
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Simurg

destekleyen arkadaşlara soruyorum yenilirken 10 kişi kalmak çok mu iyi oldu kazanmasına yardımcı bile oldu bu hareketi

BEŞİKTAŞK

husoeagle

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 07, 2007, 11:48:56

maçı tekrar izlemeni öneriyorum nasıl kötü oynamışız

akbaba71

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 07, 2007, 11:48:56

kesinlikle takımın kotu oynadığını duşunmuyorum
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Simurg

siz o maça güzel mi diyorsunuz
öbür fb-bjk maçlarını bence yeniden izleyin
kötüydü şahsen ben beğenmedim

BEŞİKTAŞK

husoeagle

bi maçta iyi oynamış olmak için illa yenmek gerekmez
bence takım iyi oynadı iyi mücadele etti hırslıydı
tempolu bi maç oldu
bazı fenerbahçeli oyuncular bile beşiktaş bizden daha iyi oynadı diyolar
sanırım bi tek sen görmedin bu iyi oyunu