Ana Menü

Kaptanın Fener Maçındaki Hareketleri [Ceza Belli Oldu]

Başlatan CHEm !, Ağustos 07, 2007, 11:44:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

asil1903

valla ben hiçte kızmadım kaptana... valla daha fazlası bile yapılabilrdi o anda...

carlito1903

o kezman denen insan müvettesine az bile yaptı ben olsam çime gömerdim!!!!

ehamuscu

tabiki kezman denen terbiyesizin yaptigi dogru bi hareket degil ama kaptanin attigi tekme neye yaradiki??? bi forvet oyuncusu mac icinde 10 sefer yer o tekmelerden. bari vurcaksin hayvan gibi abansana suratina denilebilir bu durumda fakat buda hos olmaz. Iyi yaptin diyen arkadaslar umarim hicbirimiz kaptanin cezasini cekecegi maclarda `ah be ibo nerdesin` demeyiz...

ilker_csa

gereği yoktu evet ama bence kaptanımıza sahip çıkmalıyız

oooo deli ibrahim ooooo deli ibrahim ....
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

delgadoo_10_

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Almanya'nın Köln kentinde oynanan Süper Kupa maçında kırmızı kart gören Beşiktaş'ın kaptanı İbrahim Üzülmez'e 3 maç oynamama cezası verdi.

Bu arada aynı maçta çıkan saha olayları nedeniyle Beşiktaş'a 4 bin YTL, F.Bahçe'ye ise 2 bin YTL para cezası verildi

ugur24

konya maçında tello ve akın sol kanadı iyi idare etti..kalan iki maçta yine bu oyuncular üzülmez'i aratmayacaklar..

KeePSaKe

kezman o hareketi haketti ama ibrahim üzülmez yapmamalıydı çünkü onların istediğide buydu böylece karmaşa oldu ve onlar kazandı.Ama biz daha iyi oynadık ben buna sevindim yenen taraf biz olmalıydık çünkü biz daha fazla etkili oynadık ama olmadı işte ilerde daha iyi olacağız
Since 1903

ist.hatirasi/3-4

içimden küfür etmek geliyor federasyona 4 bin ytl neden acaba? küfür mü ettik meşale mi yoksa ? 3 maç :S
YÖNETİM İSTİFA !!!

carsi52

3 maç bence biraz fazla.Tello Sol bekte iyi oynayamıyor gibime geLiyor ???
Bölünür senin için uykular!

keskinli

hayirli olsun
kendim ettim kendim buldum türküsünü dinlesin artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

MeLo

İbrahim'e 3 maç ceza gelmesi camiada tepki yarattı. Sinan Engin, 'Adam mı öldürdü?' derken Kaptan ağır konuştu: 'O çirkef Sırp'ın yaptıklarına bakın'
Bir maç bekliyorlardı !
Beşiktaş'ın, Fenerbahçe ile oynadığı ve 2-1 kaybettiği olaylı Süper Kupa maçı sonrası, İbrahim Üzülmez'e verilen 3 maçlık ceza, Siyah-Beyazlı camiayı kızdırdı. Karşılaşmanın son dakikasında yerde yatan Mateja Kezman'a yumruk atan tecrübeli oyuncuya, PFDK tarafından verilen ceza sonrası Beşiktaş Kulübü, Tahkim Kurulu'na gitti. Savunmasıyı hemen hazırlayan Siyah-Beyazlılar, üç maçlık cezanın ağır olduğu konusunda görüş bildirirken, Tahkim'in indirime gitmesini bekliyor.
Karar şok etkisi yarattı !
Menacer Sinan Engin, olaya büyük tepki gösterirken, "İbrahim adam mı öldürdü anlayamadık. Biz bir maç beklerken, üç maç ceza vermişler. İtiraz edip adaletin yerine gelmesi için Tahkim Kurulu'na başvurduk. Böyle ağır bir karar olamaz" diye konuştu. İbrahim Üzülmez ise, şok olduğunu belirterek, Kezman'a ağır ithamda bulundu. Tecrübeli oyuncu, "O çirkef Sırp'ın yaptıkları ortada. Ayağı kırılmış gibi yerlerde süründü. Üç dakika sonra sahada depar attı" dedi.
Orhan YILDIRIM
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

keskinli

kaptanim sus artik
gittin adama vurdun,bide kart gösteren hakemin üstüne yürüdün
3 maca razi ol
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

mdc

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Süper Kupa maçında görmüş olduğu kırmızı kart nedeniyle oyun dışı kalan ve 3 maç ile cezalandırılan Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Üzülmez'in cezasını onadı.

Kurul, bu akşam İstanbul'da yaptığı toplantıda, Beşiktaş'ın Fenerbahçe ile yaptığı Türkiye Süper Kupa maçında gördüğü kırmızı kart sonrası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 3 maç ceza verilen Beşiktaşlı İbrahim Üzülmez için siyah-beyazlı kulübün itirazını karara bağlarken, cezayı onayladı.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

burak_bjk

ama 3 maçlık cezada haksızlık gibi tamam 2 maç neyse ama bu kadarı fazla...millet deli iboyla uğraşıncaya kadar zamanında nouma yı Türkiyeden yollayan zihniyet acaba neden devİt in hareketi görmezden geliyo benim anlamadığım şey o
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

KeePSaKe

onu bırak ricardinhoya saldıran aurellio ya 2 maç kaptana ise 3 maç ceza geldi.Bence kaptanın cezası 2 maça indirilmeliydi
Since 1903