Ana Menü

Diatta Beşiktaş ' ta

Başlatan 2 dia 2 muerto, Temmuz 30, 2007, 15:59:16

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Eğer bu Diatta sağ bek olarak düşünülüyorsa kesinlikle yedek bekler .
Ve bana göre ErtuğruL Hoca bu adamı yedek soyundurmak için takviye ediyor .
Ne oLur ne Olmaz hesabı ...

.FŞ

2 dia 2 muerto

Resmi Sitenin haberine göre Lamine Diatta bugün saat 12:05 ' te havaalanında olacak
Bilginize ...

.FŞ

Dem@

Fransa'da Toulouse, Marsilya, Rennes, Lyon ve St. Etienne gibi takımların formasını giyen deneyimli oyuncu, 26 kez de Senegal milli takımının formasını giydi. Uzun boyu ve güçlü fiziğiyle tanınan oyuncu, çeyrek finalde Türkiye'ye elenen Senegal milli takımının 2002 Dünya Kupası kadrosunda da yer almıştı.

Diatta geçen sezon Saint Etienne formasıyla 25 maçta forma giydi ve bir gol attı.
Oyuncu 1999-2004 yılları arasında Rennes'de oynadıktan sonra, 2004'te Lyon'a transfer oldu ve bu ekiple iki kez lig şampiyonluğu tattı. Lyon'daki ikinci senesinde sakatlıkları yüzünden kadroya girmekte güçlük çeken oyuncu sezon başında Saint Etienne'e gelmişti..

carsi52

Eğer sağ bek ise çok bekler bu adam oynamak için.
Bölünür senin için uykular!

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Diatta İstanbul'da...
Beşiktaş'ın Saint-Ettienne'den transfer ettiği Diatta İstanbul'a geldi...Menajeri ile birlikte gelen Diatta'yı Beşiktaş Kulübü'nden yetkililer karşıladı.

Senegalli oyuncu havaalanında yaptığı açıklamada "Burada olmaktan çok memnunum, Beşiktaş büyük bir takım. Avrupa'da da böyle olduğu biliniyor. Türkiye liginden arkadaşlarım var. Eduardo ile görüştüm ve hep olumlu bilgiler aldım. Fransa'da Bordeaux'da yaşıyorum. Burada çok Türk arkadaşım var. Onlar da Türkiye ve Beşiktaş hakkında hep güzel şeylerden bahsettiler" dedi.

Fransa'da sağlık kontrolünden geçmesine rağmen, Acıbadem Hastanesi'nde bir dizi tarama programına tabi tutulacak olan Diatta, sağlam raporu aldığı takdirde kulüp binasına geçerek medya önünde kendisini üç yıllığına Beşiktaşlı yapacak olan resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor

.FŞ

Dem@

hadi bakalım hayırlı olsun (:

CHEm !

Kısa bir rötarın ardından Atatürk Havaalanı'na gelen Diatta'nın Beşiktaş forması giymesi dikkat çekti. Formasının sırtında numara olmayan Diatta, burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Lig TV muhabere Mustafa Tokgöz Atatürk Havalanı'ndan bildiriyor:

Türkiye'nin en büyük kulübüne transfer olduğu için mutluluk duyduğunu söyleyen Senegalli oyuncu, savunmada sağ bekte mi stoperde mi oynadığı yönündeki soruya "Her ikisinde de oynayabiliyorum" cevabını verdi.

Taraftar ve yöneticilerin karşılamaya gelmediği Diatta buna rağmen basının ilgisinden mutlu oldu ve "Böyle bir karşılamadan dolayı çok mutluyum." dedi.

Türkiye'ye daha önce de geldiğini de belirten Diatta sağlık kontrolünden geçmek üzere Acıbadem Hastanesi'ne geçti.

(Ligtv.com.tr)
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Beyaz FormayLa geLdi !
kendisi zenci
hoş bir görüntü oluştu ...

.FŞ

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

GuzelYALI

Vallaha bilmiyorum da kötü yorumlar yazan arkadaşların, yorumlarını okudukça inanın içim karardı, nedir bu kadar olumsuzluk, biraz da iyi düşünmeye çalışırmısınız? Bi arkadaşımız demiş lyon da oynarkenden biliyorum ama hiç dikkatimi çekmemişti, zaten adam defans oyuncusu, dünyada bakarsanız, genelde dikkat çeken futbolcular orta saha ve forvet mevkiindedir, çünkü herkes ataklara ve gole odaklanır. Bana kalırsa bu adam iyi birine benziyor, aynı zamanda sağ bek ve defasın göbeğinde oynayabildiği belirtilmişti daha önce, o yüzden sağbek ise çok bekler gibi yorumlara da gerek yok. Beşiktaşa sonsuz başarılar... Dün maçı izledikten sonra sizleri bilmiyorum ama güzel bir forvet ile birlikte ilerisi için çok fazla ümitlendiğimi belirtmek isterim, bence çok güzel futbol oynadılar...
GuzelYALI

haznedar_carsi

hayırlı olsun ne diyelim toromanla beraber oynar stoperde nede olsa gokan paso sakat   :sigara
şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

chefree

defansa kesin katkı saglıyacak eger oynadıgı gibi oynarsa.