Ana Menü

Diatta Beşiktaş ' ta

Başlatan 2 dia 2 muerto, Temmuz 30, 2007, 15:59:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Diatta Perşembe geliyor
Beşiktaş'ın prensip anlaşmasına vardığı, Senegalli oyuncu Lamine Diatta'nın, 2 Ağustos Perşembe günü İstanbul'a geleceği bildirildi.

Fransa'da bugün Beşiktaş Kulübü Doktoru Şenol Akman nezaretinde sağlık kontrolünden geçen Diatta'nın durumunun iyi olduğu kaydedildi. Fransa'nın St. Etienne takımında oynayan Diatta'nın Perşembe günü İstanbul'da resmi sözleşme imzalaması bekleniyor

.FŞ

chefree

PASCALIN YERİNİ DOLDURAMAZ AMA BEN İNANIYORUM NOUMAYA YAPILAN TEZAHURATLAR ONADA YAPILACAK.

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: chefree - Temmuz 31, 2007, 21:52:02
PASCALIN YERİNİ DOLDURAMAZ AMA BEN İNANIYORUM NOUMAYA YAPILAN TEZAHURATLAR ONADA YAPILACAK.

böyLe bir ihtiyacımız yokki adam defans oyuncusu ...

.FŞ

cassa23

deli manyak bişe çıksın bu ya zaten pisiko gibi çıldırtsın bizi

one by one

"Ancak siyahı oyuncunun yılların verdiği yıpranma ile bazı adalelerinde bir takım önemli olmayan yıpranmalar tespit edildi. Bunun üzerine Akman raporu İstanbul'a faksladı ve buradan gelecek yanıt beklenmeye başlandı"  ya bu basının işi gücü yok taraftarın aklını mı  karıştırmak istiyolar..Böle bi açıklama var mı yılların verdiği adalelerinde olan yıpranmalar..Carlos 35 yaşında yıllar onla ilgili oldukça hoşgörülü heralde !!! fizik dersen bu adamın fiziği de carlostan aşşağı kalır değil ???

RCA

ya doğruyu sölemesi kanım ısınmadı bu adama inşallah denildiği gibi hem ofansif hem defansif oynayan bi defans oyuncusudur ....
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

melankolizm

başkanım hala oturuyorum

hayırlı olsun diyelim ne diyelim , İnşallah katkı sağlar

ugur24

lyon'un avrupa'yı salladığı senelerde defansta oynamış bu adam..nedense benim hiç dikkatimi çekmemişti valla.. :-\

Çarşı

Diatta'yı forumun geneli tanımıyor çok ilginç!!! Benim çok beğendiğim bir futbolcu kuvvetli,hırslı fakat bu adamın fiyatı Beşiktaşımızın aldığı paraya göre astronomik rakamlardaydı 3 yıl öncesinde o yüzden adamı överken şüphe içinede düşmüyorum değil.Ama Diatta Süper bir futbolcudur adını duymayanlar hemen transferi kötülemesin futbolcuları tanımıyorlarsa bu onların suçu diattanın değil.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

psionic

gel fenerim haDİ-ATTA gidelim..:)
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

carabobo

Diatta Ertuğrul Sağlam'ın Kayserispor'dan beri izlediği bir futbolcuymuş.. Birçok maçını canlıda seyretmiş ve yararlı olacağına inanıyormuş.. Yaşı 32 fakat en az 3 sene daha bize hizmet edebilir ve kendi milli takımındada kaptan olarak halen forma giyiyor.. Diğer İtalyan futbolcuda yaşından dolayı değil maliyetinden dolayı Ertuğrul Sağlamın vetosunu yemiş, 3 yıllık maliyeti yaklaşık 8 milyon euroymuş.. Bence ilk defa transferler iyi yapılıyor, şimdi tek eksik forvete Bobo gibi adı sanı duyulmamış genç bir yetenek bulunması.. Bırakalım artık şu ünlü futbolcu sevdasını, ha gelecekse çok iyi ve genç biri ona kimse bişey diyemez ama gerisi yalan...Saygılarımla
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CeRkEz_ZiZuo

ya bu adam kim izleyen far mı??
bi bilgilendirsin gsnin saar gibi olmasın???
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

yuNuS1903

gelsın bakalım tanımadıgımız oyuncuları alıyor daha sonra elımızde patlıyor