Ana Menü

Diatta Beşiktaş ' ta

Başlatan 2 dia 2 muerto, Temmuz 30, 2007, 15:59:16

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maverick

hayırlı olsun.. AMA...
bonservisinin olmaması düşündürmüştü beni..
bu sakaltlık olayı ciddi olabilir..
fransa kökenli, bu saate kadarbeklemiş ve elinde bonservisi olan biri için 1milyon avro kıllaandırıyor insanı
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

2 dia 2 muerto

Bu adam sağ bek oynuyor .
Hani biz göbeğe adam arıyorduk

.FŞ

bjksaid

alex  10  bence  sekiz  fos  degil  hakan  nasıl  veya  tello  nasıl  bunları  düşün  lütfen
Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık,Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK

2 dia 2 muerto

Sevgili bjksaid ;
Ben defans için konuşulan 8 ismin fos oLduğunu beLirttim .

.FŞ

NoPasaran

Beşiktaş kendisine yakışmyan transferler yapıyor..

Zan yada Toramanı kesecek adamın Dünyada adı olması lazım..

Beşiktaşımız ekonomik sıkıntı yüzünden bu sene yine Şampiyonlar liginde hüsran yaşayacak gibi görünüyor..

Hayırlısı olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

ErtuğruL hoca ' Alıcağımız adam Milli Takımda oynayan Zan ve Toraman ' dan daha kaLiteLi oLmaLı diyordu '
AMA OLMADI ...

.FŞ

Delirdik

Alıntı yapılan: CHEm ! - Temmuz 30, 2007, 16:41:56
31 yaşındaki legrottaglie ye yaşlı dediler 32 yaşındaki adamı alıyolar
anlamak zor bu yönetimi
Adamı tanımıyorum kötü veya iyi oLdu diyemem ama çok tutarLı bir yönetime sahipiz bunu öğrendik en azından ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Non Mollare Mai

legrottaglie yaşlı diye değil istikrarsız olduğundan alınmadı.
edit

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Belirli bir kariyeri olması + Juventus'ta oynayıp bize gelmek istemesi futbolu bilmediğini söyleyen yöneticileri heyecanlandırmış olsa gerek.
oo Juventus'tan adam alacaz gibilerinden..
Ama Ertuğrul Hoca en doğrusunu yaptı..
edit

ismailcem

stoper arıyorduk sag bek aldık 31 yasında futbolcu yaşlı oluyor 32 yaşında normal oluyor bir kere stoper diye sağ bek almanın mantıgını biri bana anlatırsa çok sevinirim saygılarımla padişahım sen çok yaşa emi.....

2 dia 2 muerto

ÖyLe bir mantık oLmadığından açıkLaması yoktur herhaLde .
Peki seRdaR neReye gidiceK.
Ya da bu adam göbek ' ye oynayacak .

.FŞ

w@nted_68

ben iyi bir adam olduğuna inanıyorum sengal milli takımının kaptanıymış adam ertuğrul hoca onay vermiş hoca işini bilir

NoPasaran

Tam dokuz  savunma oyuncusu peşinde koşan ancak teknik direktörünün bir türlü onay vermemesi nedeniyle anlaşma ortamı bulamayan Beşiktaş'da Ertuğrul Sağlam'ın istediği defans oyuncusu Diatta bugün Paris'te sağlık kontrolünden geçti.

Ajansspor'da yer alan DHA'nın haberine göre Beşiktaş kulüp doktoru Şenol Akman'ın da bizzat nezaret ettiği kontrollerde Diatta'nın menisküs, çapraz bağlardaki problem gibi bir futbolcunun oynamasına engel olan sakatlıklara rastlanmadığı çekilen MR'da ortaya çıktı. Ancak siyahı oyuncunun yılların verdiği yıpranma ile bazı adalelerinde bir takım önemli olmayan yıpranmalar tespit edildi. Bunun üzerine Akman raporu İstanbul'a faksladı ve buradan gelecek yanıt beklenmeye başlandı. Diatta'nın önemli bir sakatlık pürüzünün çıkmaması halinde muhtemelen Perşembe günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

KILINÇ: "ÇOK FAYDALI OLUR"
Öte yandan Diatta'nın Türkiye'deki yetkili menaceri Abdullah Kılınç yapılan kontroller hakkında şu bilgiyi verdi: "Futbol oynamasına mani olmayan bir takım küçük yıpranmalar var. Bunları kulüp doktoru da gördü. Zaten bu tip bulgular her futbolcu da görülebilir. Diatta, Fransa Liglerinde müthiş bir kariyere sahip bir oyuncudur. Ölü toplardaki hava üstünlüğü, saha içi centilmenliği, sürati, yardımlaşması ve takım içindeki çabuk uyumu ile Beşiktaş'ta kısa sürede kendini kabul ettirecektir. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın tercihi doğrultusunda Beşiktaş savunmaya aradığı adamı bulmuştur diyebilirim".

Diatta'nın golcü kimliğini de vurgulayan Kılınç, "Saint Etienne'de bu yıl bir gol attı. Ancak teknik direktörü onu fazla ofansa yollamadı. Kesiciliği ve futbol kimliği ile Beşiktaş savunmasına büyük fayda sağlayacak bir futbolcu transfer etmiştir" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Diatta'nın golcü kimliğini de vurgulayan Kılınç, "Saint Etienne'de bu yıl bir gol attı. Ancak teknik direktörü onu fazla ofansa yollamadı. Kesiciliği ve futbol kimliği ile Beşiktaş savunmasına büyük fayda sağlayacak bir futbolcu transfer etmiştir" dedi

Bi baksınLar Gökhan Zan kaç tane goL attı .
Haa pardon bu adam sağ bek oynuyordu dimi ...

.FŞ