Ana Menü

Kralcarsi.com olarak soruyoruz!!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 26, 2007, 23:29:08

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Dün akşam saatlerinde ajanslara düşen Legrottaglie transferinden bugün yaşının ve geçen sene giydi 10 maç formanın yetersizliğinden dolayı vazgeçildiğini okuyoruz..

Sorumuz çok basit ve net...

"Madem bu tarz kriterleri nedeniyle almıyorsunuz, neden Legrottaglie'yi transfer gündeminize alıyorsunuz..Siz taraftarla alaymı ediyorsunuz"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kara kalem

''Göz Boyama'' diyeceğim ama bunun için daha bi' isim yapmış kişilerin gündemde olması gerekiyor. Büyük isimler ortaya atıldıktan sonra alınamassa daha büyük tepki geleceğinden çekiniliyor olabilir ya da bu yönetim en iyi yaptığı işi unuttu.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

hAlil21

göreceksiniz bu sene alınan son isim hiçbir işe yaramayacak.yüzlerine gözlerine bulaştırdılar ve hala bi topçu bulamadılar.transfer yapılırsa da artık laf olsun diye yapılır.

çok şaşırdılar,sabrımızı çok ama çok taşırdılar..
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

die-4-u

Kimse Transfer Beklemesin Devre Arasına Kadar...
Mevcut Kadro İle Yola Devam Edilecek

Delirdik

asLında soru yanLış
daha ne diye bu yönetime sabır ediyoruz. Niye muhaLefetten kimse öne çıkmıyor çaba sarfetmiyor.
oLmuyor işte başkanLa bu iş gitmiyor. daha ne yaşamak Lazım ki demirören bu işi yapamayacağına inansın
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

astbjk1903

ben dıorum sıze tarnsfer olmıcak dıe
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Elerosse

Dediğimiz gibi artık içimdeki umut ışığı iyice sönüyor.Boşa bu hareketler...
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

maverick

canım kardeşlerim,
içimden yazmak bile gelmniyor bugün ama..
sanırım dibe vurduk.. del bosque davasından yüklü bir miktar gireceği için sanıyorum teminat meminat kabul edilmiyor.. sıfırı  tüketmiş olabiliriz.. yoksa üçün beşin hesabı olack rakamlarla uğraşılmıyor burda kulüpler bazında bakıldığında..
sadece yorum.. kimse haber niteliğinde almasın..
son yorum : geçmiş olsun
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Non Mollare Mai

Başkanda bir suç yok.
Bu iş menajer işidir.
Menajer dediğin pazarlığı iyi bilecek. Oyuncu getirmenin esaslarını ve inceliklerini öğrencek.
2 Milyon eurodan aşağıya adam var mı ki ya zaten ?
Kaliteli yabancı alacağız diyorsun.. En iyisini getireceğiz diyorsun. Sen hem en iyi hem 2 milyon euro ya adam gördün mü ?
Dengesiz konuşup taraftarı boşuna heveslendirmeye gerek yok.
Baştan diyeceksin ki taraftarımız yıldız beklemesin yıldız değil ama yerinde transferler yapacağız desin bu denli isyan etmez taraftar.
Ama eğer avrupada başarı istiyorsan elini cebine atıp çıkarıp 5 Milyon euro'ya 10 milyon euro ya adam getireceksin..
Yoksa böyle nereye kadar.. Türkiye'de bile 7-8 yılda bir şampiyon oluyoruz. Ne avrupa başarısından bahsediyoruz ki ?

Cebinde paran varsa girecektin yönetime. Para olmadımı olmaz yöneticilik..
Sürekli medyaya gevezelik yapan sayın celal kolot konuşçağı kadar işini yapsaydı 1-2 hafta önceden biterdi bu iş.

Bu saatten sonra gelecek yabancıdan hayır gelmesi zor.. Umarım yanılırım.

Son Olarakta..
Sayın CELAL KOLOT    İSTİFA !
edit

AsA

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Temmuz 27, 2007, 01:59:11

Sayın CELAL KOLOT    İSTİFA !

KatiLiyorum sana aniL.. Bu saatten sonra transfer oLmaz..

maverick

başkana suç bulaştırmayanlara bir halk deyişiyle cevap veririm ancak:
"öküzün büyüğünü döverler"
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

astbjk1903

valla haber doru bıraz once dınledım vazgecılmıs onu bırakın bobo yu da Fransız St.Etienne Kulübü ıstıomus 7 mılyon euro verıolarmıs bızım yonetıcılerde bı goruselım demısler ya sankı baska forvet var takımda onu da verecekler zıhnıyete bak ya allah ım nasıl cıldırmıyım ben ya bana akıl ver yaa
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

eyup1903

artık sadece bunların saçmalılarına susuyorum

ugur24

bende bir soru sormak istiyorum size ! bu sezon kaçıncı haftadan sonra ' yönetim istifa ' diye bağırmaya başlarız ? ;)

maverick

günü kurtarma politikaları ile hem takımı hem bizi hem de ertuğrul hoca yı yiyecekler..
ruben den apar topar vazgeçmelerinede hoca - yönetim anlaşmazlığı yakıştırmaları geliyor..
sezon başlamadan oyunlar başladı.. hadi hayırlısı.
alınacak futbolcuya karar vereceğinize,yönetici gibi oturup kulübün idaresini, gelir arttırımın, hukuk mücadelelerini yapın.. ali gültiken ne iş yapıyor bu takımda........
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene