Ana Menü

Kralcarsi.com olarak soruyoruz!!

Başlatan NoPasaran, Temmuz 26, 2007, 23:29:08

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bilemem..

Ben arkadaşın iddasını açıkladım..

Günah ve sevap alanların verenlerin yada iftira atanların  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Ama sende aynı şeyi daha önce savundun be abim .
ben o zaman da açıkladım şimdi de açıkladım umarım herzaman ki gibi objektif davranır bana inanırsın ;D

.FŞ

AsA

Alıntı yapılan: NP - Temmuz 31, 2007, 22:20:33
Aziz rantı kesti..

Sefa azize düşman oldu..

Olay bu..

oLayin ic yuzu budur.. Aziz iLe sefa bundan doLayi kavgaLiLar..!

allen ıverson

Arkadaşlar yanlış konuşmalar bunlar gfb kuran azizi yıldırımın ta kendisidir....Kendi taraftar grubunuza takımınıza haksızlık ediyosunuz

allen ıverson

Beşiktaşın kapalı trübünün yada her takımın fanatik seyircisinin biraz kayrıldıgı dogrudur..Yagmurda onlar bagırır,kadıköye deplasmana onlar gider,takım kötü gitti mi?sosyetik olanlar kalkar gider onlar trübünde olur...Öülümüne takımlarını desteklerler Serdar Bilgili denmiş başkana tepki koyan kapalı degil numaralı trübündür.Bunları bilmeden konuşmak olmuyo........

mdc

Bilmesi gerekenler biliyor neyin ne olduğunu :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

allen ıverson

Adamlar istifa dese bunlar klubü yönetiyo deniyo bagırmasa yönetimle baglantıları var falan....Ayıp ayıp

2 dia 2 muerto

MiLLet kapaLı ' nın istifa diye bağırmasını bekLiyor zaten .
Runje neden biR sene boyunca KapaLı ' nın önüne geLmedi .
Açıktan,bilmem nerden adamLar bir hata yaptı diye küfrettiLer daLga geçtiLer Runje iLe ve sonucuna katLandık.
Ama hatırLayın iLk geLdiğinde Cordoba ' da aynıydı eLinden top kaçırıyordu .
Kimsenin kapaLı ' ya Laf atması doğru değiL .
Bakınız son Ankara maçında tirbünde kapaLı vardı ...

.FŞ

kara kalem

Benim söylemeye çekindiğim hiç bi' şey yok. Neden böyle bi' suçlama ila karşılaşıyorum durduk yerde ?

Kaldı ki konuya gelecek olursak; Burada Kapalı'nın para yediğini iddia eden kaç kişi bu olaya direkt şahit oldu ? Tabii ki hiç biriniz.

Süleyman SEBA'ya sabırsızlıktan ötürü bi' patlama oldu da tepki koyuldu, kesinlikle tepkiyi savunmuyorum olayı çarpıtmayın ! Serdar BİLGİLİ konusunda uzaklara gitmeye gerek yok. O günler hafızanızdan silinmişse bu sizin sorununuz bilemem ama isterseniz o günlere dönüğ bi' bakın Kapalı Serdar BİLGİLİ'ye tek kelime olumsuz bi' şey söylemedi. Söz konusu tepkinin olduğu maçta bende tribündeydim. Yani olan her olaya Çarşı'yı bulaştırmanın bi' luzmu yok !

Bilinmesi gereken bi' şey varsa da bunu bilmesi gereken biliyor olanlarla sınırlı kalmamalı, bunu herkes bilmelidir ! Büyükler nasıl para indirmişler ceplerine, o esnada siz o paranın muhasebesini mi tutuyordunuzda biliyorsunuz ! E bi' anlatında bizde bilelim..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

2 dia 2 muerto

KapaLı Beşiktaş 'ın zaptediLemeyen son kaLesidir .
ZAPTEDİLEMEZ ...

.FŞ

kara kalem

Unutmadan; Geçen sene yönetime tepki koyanlar susturulmak istendi ama en son bi' maçta -hangi maç olduğunu tam olarak bilmiyorum- ''Borçları ödeyin, ... gidin !'' diye bağırmamıza kimse engel olmak istemedi.

NoPasaran

kara kalem ;

Serdar Bilgili olayındaki son küfür bardağı taşıran son damlaydı. Beşiktaş tribünleri Bilgiliyi istifaya davet ediyorlardı. Bilgili açığa loca yapsana diyerek her maç adamın maç keyfini kaçıyordu..

Bunları inkarmı edelim?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

kapaLı ' ya Loca yapıLması sence uygun bir oLay mı ???

.FŞ

kara kalem

O konuda haklısın, bi' çok kez bağırıldı ama her maç değil fakat Serdar BİLGİLİ'ye Kapalı'dan tek kelime küfür dahi çıkmadı. Kaldı ki Kapalı'ya yapılan localara verilen tepkiler kesinlikle az bile ! O dönemlerde bile neden sağlam tepki verilmiyor diye çatlaklar olmuştu. Yani o tepkiler az bile.

Velhasıl; Çıkmam lazım, akşam maçtan sonra nete girebilirsem görüşürüz.

Kartal Gol Gol Gol !

NoPasaran

Büyümek istiyorsan bunları yapmaya mecbursun..

Serdar bilgili canlı yayında olayı çok güzel açıklamıştı..8-9 milyon dolarlık senelik gelirden bahsemtmişti ve kapalının sadece bunun için bir sene yeni açığa geçmesinin uygun olacağını eğer yapılmazsa Beşiktaşı ilerki yıllarda iyi günlerin beklemediğini söylemişti..

Ne oldu ilerki yıllarda ?

Rakipler adriano, saha , kurayni, lincolnlerle ilgilenirken
Bizler cisse tello gibi Avrupada piyasası olmayan oyuncularla ilgileniyoı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net