Ana Menü

Ruben Beşiktaş'ta

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Temmuz 24, 2007, 01:31:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Ruben Beşiktaş'ta
Beşiktaş Ruben'in transferini bitirdi
Beşiktaş Racing Santander'de forma giyen stoper Ruben'i renklerine bağladı. Ruben'in Salı akşamı İstanbul'a gelip çarşamba günü resmi sözleşmeye imza atacağı belirtildi.

kartalhaber
YÖNETİM İSTİFA !!!

Non Mollare Mai

Pek bilgim yok bu adam hakkında.
Yönetim sağ gösterip sol vurdu.
Doğrumu acaba  ???
edit

ist.hatirasi/3-4

maratondada okudum sağlam rubeni istiyormuş en azından öyle yazıyordu.inanmak gerekir mi acep!
YÖNETİM İSTİFA !!!

freedom forever

yhaa bu ruben bir zamanlar real madrid a oynayan ruben mi ?
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

ist.hatirasi/3-4

madridin altyapıdan cıkmıs
YÖNETİM İSTİFA !!!

freedom forever

hehehe :D  nasıl tahmin ettim ama ,bu arada imza da yakıyor yani :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

ist.hatirasi/3-4

:D gircek zaten merak etmeyin 1-2 yıla

nese futbola donelim...:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

Non Mollare Mai

Yanlış hatırlamıyorsam Ruben'i Mart ayında Manchester Utd. istiyordu.
Demek ki iyi adam. Alt yapısı oldukça sağlam. Haber doğruysa umarım iş görür.
edit

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

Bende lig tvde gördüm salı günü geliyomuş  :D
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

Adriano

Ertuğrul hocanın ısrarla istediği stoperdi bu adam.. Kaliteli bir isim olmalı..
Madrid altyapısında yetişmiş.. Şimdi sıra Cole'da !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

ceole yi istemiyor ertuğrul sağlam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CHEm !

cole yalan olcak
ruben e gelince mecburiyetten yapılmış bi transfer diye düşünüyorum
perşembe günü uefa ya isimler verilcek diye transfer edilmiştir
hayırlısı
Allah kitap Beşiktaş

CHEm !

Beşiktaş Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın talebi üzerine uzun süredir stoper arayışlarına devam eden Siyah - Beyazlıların, İspanyol Ruben'e bugün resmen imza attırması bekleniyor...

Kartal'ın son tercihi Ruben
"Dün yapılan durum değerlendirmesinin ardından Başkan Yıldırım Demirören'in, "Bu işi bitirin" talimatını vermesi üzerine, yöneticiler Celal Kolot ile Mario Berk'in bugün İspanya'ya gideceği bildirildi.

Ön elemede sahada
Faks yoluyla resmi imzayı atmasına kesin gözüyle bakılan Ruben'e Siyah-Beyazlılar'ın yılda 1.6 milyon Euro ödeyeceği öğrenildi. Başarılı savunma oyuncusunun kulübü Racing Santander'e ise bonservis bedeli olarak 2.5 milyon Euro verilecek. Kartal, Ruben'in transferini hemen UEFA'ya bildirip, Devler Ligi ön elemesinde oynatacak."

fanatik
Allah kitap Beşiktaş

akbaba71

Beşiktaş'tan son atak
Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk ve Kulübün menajeri Ali Gültiken, Racing Santander'de forma giyen Ruben Gonzalez ve kulübü ile görüşmek üzere bu sabah saatlerinde İspanya'ya gittiler. İki yönetici bugün 25 yaşındaki İspanyol oyuncu ile yüz yüze görüşüp, Ruben'i yakından tanımaya çalışacakları ve kulübüyle de kesin olarak anlaşmaları durumunda yarın bu futbolcuyla beraber istanbul'a dönecekleri öğrenildi.

Öte yandan futbol şube sorumlusu Celal Kolot,  Ruben Gonzalez ile hala anlaşmadıklarını, Berk ve Gültiken'in bugün  yapacakları görüşmenin ardından kesin kararlarını vereceklerini söyledi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş