Ana Menü

Ruben Beşiktaş'ta

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Temmuz 24, 2007, 01:31:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'ta Ruben Gonzales işi yattı...

Siyah-beyazlıların Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk ve İdari Menajer Ali Gültiken, dün İspanya'ya gitmiş ve bu futbolcunun menajeriyle masaya oturmuştu. İlk görüşmelerde futbolcuyla yıllık garanti para 700 bin euro karşılığı anlaşmaya varıldı. Ancak Racing Santander kulübü bonservis bedeli olarak kapıyı 2 milyon 800 bin eurodan açtı. Beşiktaş ise 1,5 milyon euro ödeyebileceğini söyledi.

Gece geç saatlere kadar süren görüşmelerden bir sonuç alınamayınca, bu sabah tekrar bir araya gelindi. Ancak bu kez de Ruben Gonzales, bir gece önce 700 bin euroya evet demesine rağmen, "1,5 milyon euro isterim" deyince, görüşmeler tıkandı ve Karakartal bu transferden vazgeçti.

Bu beklenmedik gelişme üzerine, dün Türkiye'nin ilk kez, Lig Tv Roma temsilcisi Dündar Keşaplı'dan öğrendiği, Juventus'un stoperi Legrattaglie transferde ilk sıraya alındı. Bilindiği gibi İtalyan futbolcu, medyaya " Önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta forma giyeceğim için mutluyum" açıklamasını yapmıştı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

Bir işide halledin artık.
Ligler başlayacak ve biz 2 yabancı alacağız daha..
O yabancıların Türkiyeye alışması ayrı bir dert. Takıma alışması ayrı bir dert.
Türkiye futboluna alışması apayrı bir dert. Almak için alıyorsanız hiç almayın !
edit

black_eagle_sefa

ya... neyse bi sey demiyorum..... susmakta bir sanattır sayın yönetim....
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

BjKli_10-ur

Niye doğru düzgün bi haber alamıycazki off herşey üstüste geliyo :oklava
Sensiz geçen günlerin ...

jay-z

2130912849293867238 gelio haberi 1 tane gelmio haberine bedel hemde daha agır nasi iştir bi sitede okudum ruben 1.5 fiyat istemiş dier habere b[kufur otomatik editlenmistir]ıom bonservise t[kufur otomatik editlenmistir]ılmışlar nasıl iş anlamıyom :S

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş