Ana Menü

5 bin kombine satıldı...

Başlatan NoPasaran, Temmuz 11, 2007, 09:10:24

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı

Kombine satışı geçen seneden daha az evet bu doğrudur ama klübün kazancı geçen seneki ile aynı. Maddi açıdan bir sorun yok. Maçlara herkes bilet ile gelecek Beşiktaş ligde iyi durumda ise Klübün kazancı geçen seneden çok fazla olacak hatta 25 bin kombine satsa dahi o kazancı yapamayacak şayet Beşiktaşımız ümit etmeyiz ama gerçeklerdende kaçılamaz Allah korusun ligde belirli bir hedefi olmazsa bu 5 bin kombine sayesinde geçen seneki kazancımızla aynı kazanca sahip olacağız. Klübümüz her türlü zarara girmedi ama önemli olan her yıl çıtayı yükseltmek ise tabiki daha fazla kombine satılmalıydı.

allen ıverson

Arkadaşlar bugün kapalının altından kombine aldım,adama sordum ne kadar satıldı diye 10 bin civarı dedi...Bazı arkadaşların dedigi gibi geçen seneden az kombine satıldı ama aynı para çıktı.

RCA

ya deniz zengin adamdır alır o parası var :):) babas da var
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

bjkclub

tek suçlu yönetim.. biz oraya bjkyi mi seyretmeye gidicez yoksa ezikbahceyi mi ? carlos kadar ünlü alıcaz diyorlar,tutup 5 mac oynayan cole diyorlar sonra..bu taraftar salak mı anlamadım hem verdigin sözleri tutmicaksın hem de gidip kombine alıcaz..ayrıca satılan 5000 kombinenin yarısı karaborsacılarındır..kombinelere zam gelmesinin matıgı nedir bunu da cözemedim..ülkede enflasyon düsüyor kombineye zamn geliyor..sen cefakar taraftardan ne koparsam kar dye düsünecegine git del bosqueye olan parayı öde cebinden..yönetimin hatalarını taraftara yıkma..

Elerosse

Yıldızamı gönül verdiniz siz yoksa renklere mi ? Bu aşkı Yıldıza mı yoksa takıma mı  duyuyorsunuz ?  >:( >:(
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

allen ıverson

Bende kombine aldım 7 bin yada 8 bin kişi stad trübün kültürüne aşık oldukları için almıştır bende dahil,ama yıldız bekliyenleride çok hor görmemek lazım ailelerin stada gelmesini istiyosak büyük geniş çevrelere yaygın kombine satılmasını istiyosak kaliteli isimler almak gerekir...Bence kombine satışlarının az kalmasının nedenlerinden 2 taneside stada girerken çekilen eziyet parayla rezil olma hikayesi bence en önemliside 4 yıldır yaşanan büyük hayal kırıklıkları türkiye kupasına talimdendir... :sigara

erkann

Arkadaşlar imkanı olan kombinesini alsın derim tamam hepimiz yıldız bekliyoz
yıldız yok diye kızıpta takımımızı yalnız bırakmayalım hepimiz renklere aşığız yıldıza değil

allen ıverson

Arkadaşım zaten renklere düşkün olanlar alıyo 10 bin kişi almış hemen hemen buda normal bence....Daha fazla satılmasını istiyosan çoluk çocuk falan gelsin aileler gelsin isteniyosa alıcaksın yıldız dünyadada bu iş böle insanlara bu kadar yüklenmeyin...

erkann

Tamam arkadaşım bizde almasınlar demiyoruz beceremediler bu yıldız işini
hergün çıkıp haftaya bitecek bu iş deyip deyip oyalıyorlar
bizde elimizdeki yıldızlarla idare edicez 

akbaba71

Kombine satışı bitiyor!
Kombine kart satışlarında 11 bin rakamına ulaşılırken, yarın kombine satışlarında son gün olduğu duyuruldu

Kulüpten yapılan açıklamada, BJK İnönü Stadı'ndaki Kombine Kart Merkezi ve Biletix'ten, yarın saat 19.00'a kadar kombine satışların devam edeceği bildirildi. Beşiktaş Futbol Takımı'nın 2007-2008 sezonunda kendi sahasında oynayacağı bütün maçları kapsayan kombine kartların tribünlere göre fiyatları şöyle:
VIP Üst D: 6.000 YTL

VIP Üst B-E: 4.000 YTL

VIP Üst A-F: 2.000 YTL

VIP Alt A-F: 1.500 YTL

VIP Alt B-E: 2.500 YTL

VIP Alt C-D: 3.000 YTL

Numaralı Orta: 1.750 YTL

Numaralı Kenar: 1.250 YTL

Kapalı Üst: 900 YTL

Kapalı Alt: 700 YTL

Yeni Açık: 300 YTL

Eski Açık: 250 YTL
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ugur24

hem transfer yapmadılar , hem kombine satışlarını lig bile başlamadan bitirdiler..yönetimin her yaptığı ayrı komik.. :-\

CHEm !

gerçekleşmeyen transferlere rağmen yine de iyi satış..
bi de süresini ağustosun sonuna kadar uzatsalardı daha iyi olcaktı ama bunların ne yaptığına akıl sır ermez
Allah kitap Beşiktaş

Elerosse

Uzatmak mantıklı olabilirdi.Ama yönetim ne yaptığını bilmiyor :S
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

Timurlenk

1 saat önce aldım kombineyi eski açıkta 76,kapalıda 100 + civarı kalmıştı.

ist.hatirasi/3-4

Kesinlikle uzatlmalı geçen sene lig başladı 6 7. haftaya kadar satıldı.şimdide aynen olmalı birçok kişi yıldız diyor ama takımın oyununu merak eden insanlarda vardır.EGER BİRDE FENERDEN KUPAYI ALIRSAK BİR ARTMA OLABİLİR.KULUBE BU KONU TELEFON YADA E-POSTA İLE ULAŞMALIYIZ!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!