Ana Menü

5 bin kombine satıldı...

Başlatan NoPasaran, Temmuz 11, 2007, 09:10:24

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

İstanbul'da yaşasam her ne olursa olsun(gelen olsada olmasada) kombinemi alırdım
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

astbjk1903

ya ole zaten ccanim enin de sonun da alacaz yane insanin kendisi icin de rahatlik bilet kuyrugunda bekelmeion saatlerce de ama 100 den 300 e artmaz artmamali ne sekil de olursa olsun 10o de 200 artis mi olur sacma yane mantikli olun
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

pAscAliAnUmut

ya zaten bizim yönetimi biliyosunuz tabi takıma yıldız oyuncuda gelmeyince hiç gelir olmayacağını zannediyor ve arttırıyorr
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

richee_4ever_jk

Yüzde bakarsanız yanılırsınız. Yüzdeye bakmak geçen seneyle karşılaştırmak demek zaten. Ne olursa olsun bu fiyatlara çok demek akıl karı değil

kara kalem

Biz ilk olarak olaya kendi açımızdan bakacak olursak evet, biz suçluyuz. Bu konuda bizi suçlu yapanda söylediklerimiz. 'Sevinmek İçin Sevmedik !, Aşkımız Renklere !' dedikten sonra kimse çıkıpta kombine almama sebebi olarak yıldız futbolcu gelmeyişinden bahsetmesin.

He; ben bu sözü benimsemiyorum kardeşim, beni kombineye çekmek için bi' kaç ön olay isterim diyen olursa bilemem ama bu sözle övünmeyene henüz rastlamadım.

Gözde'nin dediği gibi normalde de çok fazla kombine satan bi' tribün değiliz ama bazen patlamalar oluyor.

Farklı açılardan da bakmak lazım tabii ki; Geçen sene ki Rico ve Delgado bu sene de bu takımdalar. Bu sene bu takım Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek ve hoş olmasa da rakiplerin kombine fiyatları ortada. Fiyatlat bu sene pahalı değil, geçen sene ucuzdu ama bu sene pahalı deği.

Kanımca seyirci kombine almaz. Nadiren gelir maçlara zevk için seyrini yapar, sıfatını alır çeker-gider. Güzel bi' eğlenceden öteye gidemez. Bunun akabinde 'sağlam !' diyebileceğimiz şekilde taraf olursak şayet orada bulunmamızın tek amacı ''kanımca !'' tribünde rakibe basmak, takım kapandığında ilerde gizli forvet olmak, takım atağa kalktığında avaz-avaz bağıra, çağıra ortalar açmaktır. Bu durumda da yıldız transfer aranması bana yersiz geliyor. Geldiği taktirde tabii ki ''kimse !'' hayır demez ama bi' taraftarın kombine alma kriterlerinde yıldız transferinde bulunması benim zoruma gidiyor.

Bence yıldız transferi olmaması ya da kombinelerin pahalılığından dem vurulması işin görünen yüzü, arkasında yönetime yaptıklarından ötürü güvenmeme, Çarşı'nın tepki koymamasından ötürü kıgınlık ve son zamanlarda ki Fenerbahçe transferlerinin tepkileri var.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

cengiz_selcuk

aslinda fiyatlar cok pahali degil.. ama gecen seneye gore pahali..
bir futbol takiminin kalitesini oynanan futboldan yada futbolcuda daha cok ne belirler ?
- seyirci.
eger siz gecen sene 20 bin kombine satipda bu sene 5 binde kaldi iseniz bu bir ayiptir bence.
evet goruluyor ki neden kombinenin fiyatidir. kiyaslama yaparsaniz eskisehirsporun yillik kartida 400 lira kapali tribun. degisen tek sey tum maclara gelip besiktas diye bagiran taraftarlar bu sene yalnizca 3-5 maca gelcek.
---

cengiz_selcuk

Alıntı yapılan: kara kalem - Temmuz 13, 2007, 01:21:52

Bence yıldız transferi olmaması ya da kombinelerin pahalılığından dem vurulması işin görünen yüzü, arkasında yönetime yaptıklarından ötürü güvenmeme, Çarşı'nın tepki koymamasından ötürü kıgınlık ve son zamanlarda ki Fenerbahçe transferlerinin tepkileri var.

bence de asil sorun fenerbahce transferleri gibi gozukuyor.
ama kanimca herkes son dakikayi bekliyor kombine icin..
ayin 22sine kadar buluruz 15.000 ni ..

SchekiLL

buluruz tabi de geçen sene ilk günden deli gibi satılıyodu bu sene fiyat 3 e katlandı nerdeyse şampiyonlar ligi nedeniyle bence bu kadar arttı
EMRE İNCE . . . !

NoPasaran

Ona göre yıldız alınmalıydı :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

toraman

ya yıldız oyuncu almasan o kadar parayı bir anda kim verir maçtan maça sadece bilet parası vermek varken
sen al dünya capında bir yıldız o zaman en az 20bin kombine satılmazsa konuşsunlar
BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ BEŞİKTAŞLI DOĞULUR

richee_4ever_jk

Alıntı yapılan: toraman - Temmuz 13, 2007, 19:38:12

ya yıldız oyuncu almasan o kadar parayı bir anda kim verir maçtan maça sadece bilet parası vermek varken
sen al dünya capında bir yıldız o zaman en az 20bin kombine satılmazsa konuşsunlar

Kardeş kafan güzel herhaldeher maç o kadar verilir mi diyecektin herhalde??

richee_4ever_jk

Alıntı yapılan: kara kalem - Temmuz 13, 2007, 01:21:52
Biz ilk olarak olaya kendi açımızdan bakacak olursak evet, biz suçluyuz. Bu konuda bizi suçlu yapanda söylediklerimiz. 'Sevinmek İçin Sevmedik !, Aşkımız Renklere !' dedikten sonra kimse çıkıpta kombine almama sebebi olarak yıldız futbolcu gelmeyişinden bahsetmesin.

He; ben bu sözü benimsemiyorum kardeşim, beni kombineye çekmek için bi' kaç ön olay isterim diyen olursa bilemem ama bu sözle övünmeyene henüz rastlamadım.

Gözde'nin dediği gibi normalde de çok fazla kombine satan bi' tribün değiliz ama bazen patlamalar oluyor.

Farklı açılardan da bakmak lazım tabii ki; Geçen sene ki Rico ve Delgado bu sene de bu takımdalar. Bu sene bu takım Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek ve hoş olmasa da rakiplerin kombine fiyatları ortada. Fiyatlat bu sene pahalı değil, geçen sene ucuzdu ama bu sene pahalı deği.

Kanımca seyirci kombine almaz. Nadiren gelir maçlara zevk için seyrini yapar, sıfatını alır çeker-gider. Güzel bi' eğlenceden öteye gidemez. Bunun akabinde 'sağlam !' diyebileceğimiz şekilde taraf olursak şayet orada bulunmamızın tek amacı ''kanımca !'' tribünde rakibe basmak, takım kapandığında ilerde gizli forvet olmak, takım atağa kalktığında avaz-avaz bağıra, çağıra ortalar açmaktır. Bu durumda da yıldız transfer aranması bana yersiz geliyor. Geldiği taktirde tabii ki ''kimse !'' hayır demez ama bi' taraftarın kombine alma kriterlerinde yıldız transferinde bulunması benim zoruma gidiyor.

İşte bu zihniyette olmalı BJK taraftarı. Ama diğer takım transferleri ve basın bazı arkadaşların kafasını karıştırmış

asil1903

fener yıldız alıyorda kardeşim adamlar bunu forma satışlarından falan fazlasıyla çıkarıyo zaten... yani beleş transfer oluyo... biz de neden yok...

richee_4ever_jk

Alıntı yapılan: asil1903 - Temmuz 13, 2007, 22:04:24
fener yıldız alıyorda kardeşim adamlar bunu forma satışlarından falan fazlasıyla çıkarıyo zaten... yani beleş transfer oluyo... biz de neden yok...
Geçen sene çok güzel transferler yaptık ama patlama falan olmadı. Başkanın da dediği gibi 100. yıl formaları

Adriano

Her tarafta seneLik sadece kLübe 20YTL gibi ufak bir rakam yardımda buLunsa kLübün para sıkıntısıydı transferdi ortadan kalkar diye inanıyorum.. Beşiktaş için Korsan Mal'a HAYIR !
Gerçi para olsa da bu kafayla olmaz :(
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..