Ana Menü

5 bin kombine satıldı...

Başlatan NoPasaran, Temmuz 11, 2007, 09:10:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Büyük ilgi gösterdiğiniz Kombine Kartlarımız'ın satışında yarın (28 Temmuz) son gün... Şu ana kadar 11 bine ulaşan Kombine Kart satışlarımız, hem BJK İnönü Stadı'ndaki Kombine Kart Merkezi'nden hem de Biletix'ten, yarın (28 Temmuz) saat 19.00'a kadar devam edecek...

Beşiktaşımız'ın 2007-2008 sezonunda Turkcell Süper Lig, Fortis Türkiye Kupası ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağı maçları kaçırmak istemiyorsanız Kombine Kartınızı almak için artık son fırsatınız...

4 Haziran'dan bu yana devam etmekte olan Kombine Kart satışlarımızda 11 bine ulaşılırken, satışlarımız 28 Temmuz cumartesi günü saat 19.00'da sona erecek...   

**
bu fiyatLarLa geçen seneyi hasıLat oLarak geçmişizdir herhaLde
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

g-atesi

bende aldım babamlaaa üzülüormmmm beşiktaşkımaa bu kadarr mı beşiktaşk sevgisi ya :):):):)

Anarchy*

Bız aLamıoz malatyadaız anasını satıım!

delgadoo_10_

ben bursadan gelicem 2 tanekombine  aldım çarşamba ordayım

akbaba71

Beşiktaş hedefine ulaştı
Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, bugün sona eren kombine kart satışlarında 13 bin düzeyinde rakama ulaşıldığı ve 10 milyon YTL gelir elde edildiği belirtilerek, kombine kartlara gösterdikleri ilgi nedeniyle siyah-beyazlı taraftarlara teşekkür edildi.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi: 'Bugün sona eren kombine kart satışlarımızda 13 bin düzeyinde bir rakama ulaşılmış ve geçtiğimiz sezonun üzerine çıkan bir kombine satış hasılatı elde edilmiştir. Taraftarlarımıza kombine kartlarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Kulübümüz geçtiğimiz yıl 19 bin 600 adet kombine kart satıp 8.2 milyon YTL kombine satış hasılatı elde etmişti. 2007-2008 sezonu için satışa sunulan kombine kartlarımız, 13 bin düzeyinde bir satış rakamına ulaşmış ve 10 milyon YTL gelir elde edilmiştir. Ayrıca kulübümüz sezon içerisinde her maçta 15 binin üzerinde bilet satışı yapabilecektir. Bu bilet satışlarıyla birlikte sezon sonunda hasılatın 20 milyon YTL'ye ulaşması beklenmektedir.

Taraftarlarımıza kombine kart satışlarımıza gösterdikleri büyük ilgi için teşekkür eder, BJK İnönü Stadı'nda oynayacağımız bütün maçlarımıza taraftarlarımızı bekleriz.''

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Elerosse

Tabiki hasılatın üzerine çıkmaları güzel birşeyde %50 nin üzerinde artış yapıpta taraftarı zora sokan yönetimide başarılı bulmuyorum.Fiyatlar bu kadar artış göstermeseydi ve kombine satış süresi biraz daha uzun olsaydı satış rakamları dahada yüksek olabilirdi.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

allen ıverson

13 bin iyi trasferlerle bu rakam inanılmaz aşılırdı

allen ıverson

Şöyle bin savunma yapıyolar fiyat konusunda rakip oldugumuz takımların kombine fiyatları her trübünlerinin bizden fazla oldugu falan anlatıyolarda,yönettikleri klubün seyirci durumunu yada hangi klubün başkanı oldugunu bilmemesi üzülecek bi durum.....

cassa23

ünlü bir yıldız alınsaydı 25 bini bulabilirdik

Elerosse

Evet renklere aşık olmayıpta yıldızlara aşık olanlar var..Sizde haklısınız.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

Brestgerfich

BJK kombine kart sorumlusu 11.ooo kombine satıldığını söylemişti BJK Tv.de
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Delirdik

bana bu gün sınırı saçma geLiyor.
Neden kısıtLanır ki içerdeki 2maça kadar satış oLsa ne zararı var ki?

kombineden artan yerLer biLet satışına açıLıyor. Maçtan önceki 2,3gün satış durur çıkar biLet, maçtan sonra yine satıLır kombine.

yani neden önü kesiLir ki bunun, acayibime gidiyor şahsen
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Doktor

13 bin kombine satılmış bu sene gecen sene ise 19 bin ama bu senekilerden daha cok para kazanılmıs.

mfemek

Resmi sitede kombine sayısının 13bin olduğu ve geçen yıldan daha fazla gelir sağladığı söylendi.Bilet fiyatlarınında yani maşallahı var.Kapalı üst 150 YTL.6 tane Sheriff maçı kombine parası ediyor.Bakalım stad dolacak mı?

Bi de acaba rakip gruplarda barcelona,chelsea,real Madrid... gibi kulüpler olsa bilet fiyatları ne olur?
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

Çarşı10-ur

Alıntı yapılan: NP - Temmuz 11, 2007, 09:10:24
Dün haberlerde dinledim..5 bn kombine  :46

Bir büyük klup için belkide hiçbirşey...

Bunun suçlusu sizce transfer yapmayan yönetimmi? Yoksa cebindeki paraya kıymayan taraftarımı?

Haberın kaynagını bılmeden boyle seyler yazmak bence yersız 13.000 kombıne satıldı kulup 13 mılyon dolar gelır elde ettı.
www.bjkonline.com KONUYU LOCKED YAPIN
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda