Ana Menü

Yeni Açık İçin Açıklama -Önemli-

Başlatan YENİAÇIK, Mayıs 26, 2007, 18:31:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burakkmpasa

aynen birbirimizi tanırsak bu kadar problem yaşamayız Mustafa abi sezon başlamadan önce  yeni açığa gelcekleri toplamalı
SADECE BESIKTAS ULAN

YENİAÇIK

Değerli kartallar, yaptığınız her türlü eleştiriyi dikkatle incelliyoruz. Hepinizin eleştirisine de önerisinde saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum. Beşiktaşlı olduğundan ve aynı renklere âşık olduğumuzdan aynı türbün içinde verdiğimiz mücadeleden dolayı birbirimize saygı duymalı ve bu birlikteliği sağlamlaştırarak, ilerletmeliyiz. Birbirimizi tam tanımadan eleştirirsek yanlış sonuçlara varabiliriz. Esas sevgisizlik kavramı tanımamaktan kaynaklanıyor. Hepimizin amacının sadece Beşiktaş olduğunu unutmayalım, hepimizin hatası mutlaka vardır. Burada konuşulan her şeye katılıyorum anlamına gelmez ama demokrasinin ve herkesin konuşma hakkı olduğundan ve olacağından dolayı büyük olan türbün geleneğimizden dolayı, herkes fikirlerini yazabilir saygı duyuyoruz. Ayrıca biz atamayla gelmiş kişiler değiliz o türbünün içinde olan sizlerin kardeşi, yeri geldiğinde ağabeyleri olamaya çalışan birisiyiz. Bu yolda ilerlemeye çalışan Beşiktaş askeriyiz. Tabiî ki biz bir Alen abi değiliz ve diğer abiler gibi de değiliz. Ama olmaya çalışıyoruz iyiyi güzeli örnek alıp devamlı ilerliyoruz. Eksiklerimiz mutlaka vardır ama biz onların açtığı bu bayrak altında yeni açığa görevdeşlik katmak için geçmişten, geleceğe ömrümüzün yettiğince hizmet etmeye çalışıyoruz. Sete çıkmakta önemli değil önemli olan birey olarak türbün bütünlüğüne sağlamak ve bunun devamı için uğraşmak. Elbette biri olacak sette ama bu kim diye bakmayalım, tanıyalım, hatalarında üsluba uygun yüzüne karşı uyaralım ve Beşiktaş'ımızın yeni açığını da geçmişte olduğu gibi yeniden canlandıralım. Hepimiz bu takıma mecburuz buna inanmayanlarla işimiz yok, birlikten yana olmayanlara işimiz yok, biz bu takımın renklerine aşığız. Aşkımızın önünde engel tanımayız. Eğerki eleştirdiğiniz konularda eksikliklerin giderilmesini ve yeni açığın bir bütününün parçası olarak düzelmesini gerçekten istiyorsanız, herkes pc başında değil, ama türbün içinde bize omuz verecek, hata yaptığımız yerde doğruya yöneltecek ve bu birliktelikte bende varım diyecek sonuna kadar toplantılara, maç öncesi buluşmalara ve ablilerimiz tarafından yapılan her organizasyona gücü nispetinde katılacak bir Beşiktaşlı olarak ancak bu şekilde doğruya yeni açığı götürebiliriz.Bu zaten yapanlar kendini bilir onlara hiç sözümüz yok. Şunu da unutmayalım çok büyük kitlenin olduğu yeni açıkta devamlı değişkenlik arz ederken sağlam yapılanmanın da ancak bu şekilde olabileceği herkesin bilmesini istiyoruz. .Yeni Açık için sözü olan herkesi 03 haziran 2007 Pazar günü saat 17.00 de kazanın karşısındaki Barbaros parkına bekliyoruz. Bu yapılacak olan genel toplantıda alınacak kararlar bütünüyle yeni sezonda uygulamak için hepimize fikir verecektir. Ancak hangi karar çıkarsa çıksın çarşı büyüklerimize danışılmadan yapmadığımızı uygulamadığımızı bilmenizi isteriz. Sözü özü inşallah herkes buna katılabilir ve yeni açığa bir omuz vererek, bu işin daha iyi olması için herkesin fikrini saygı ve sevgi içinde söyler ve önemli olan yeni açık kazanır.

Herkese selamlar ve saygılar

Yeni açık Mustafa

CHEm !

öncelikle forumumuzu önemseyip yazıyı aktardığın için teşekkürler abi
gün sevip sevmeme günü gider yapma günü değil isteyen açıktan gider
gün birlik olup yeni açığı canlandırma günü
bunun için uğraşanları sevmeyin önemli değil ama çabalarına saygı duyun destek verin
destek verdikçe büyüyecek emin olun
herkes üstüne düşeni yaparsa bu işin altından kalkarız ama öncelikle mustafa abi ve onun gibilerin verdiği emeğe saygı duyup bu emeği boşa harcamamak gerekir
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Emeğe saygı duyup destek vermek lazım !
Sonucta Mustafa Abi'nin amacı büyük biri olmak değil takıma destek vermek .

burakkmpasa

mustafa abimizin emeğine saygı duyulım yeter pazar günü saat 17 00 inş barbaros parkındayız
SADECE BESIKTAS ULAN

burakkmpasa

YENİ AÇIK TRİBÜN İÇİN ELELE HEP BERABER PAZA GÜNÜ SAAT 17 00 DE BARBAROS PARKINA
SADECE BESIKTAS ULAN

burakkmpasa

yeni açık tribünümüz inşallah eskisi gibi coşkulu olacak yaptığımz toplantınında çok faydalı düşünüyorum                                                                                          HER ŞEY BEŞİKTAŞIMIZ İÇİN                                         
ANTİPATİ OLEEEYYYY!!
(sevmek zorunda değilsiniz!!!)                                             
SADECE BESIKTAS ULAN

lewo_only1903

Mustafa abilerin yeni açık için yaptıklarına öncelikle  bir BEŞİKTAŞlı olarak teşekkür ediyorum..Zaten olay HERŞEY BEŞİKTAŞ İÇİN felsefesiyle gerekli önemi görecektir.Benim açık konusundaki çoğu kez duyduğum ve gördüğüm tek sıkıntı; 18-19 yaşlarındaki çocukların  çekirdekçi diye tabir ettğimiz yaşını başını almış insanlara bağırması ve daha kötüsü küfür etmesi.Tabii ki amaç daha iyi bir yeni açık ama saygıyı da unutmayalım..Ve hakaret edilen insanlar bunları kaldıramayıp bazı tatsızlıkların yaşandığı da apacık.Benim eğer bu yazıyı okursa Mustafa abiden isteğim;önce bunu yapan genç arkadaşlarımıza o insanların da kendileri gibi bu tribün için war olduklarını ve ayrılmaz parçaları olduklarını benimsetmesi. Ben şunu adım gibi söyleyebilirim ki; bu (terbiyesizlik demeyeceğim ) hatalar ortadan kalkarsa ve yeni açık el birliği ile hareket ederse o insanlar da uyarı gelmeden kalkar ve en az uyarıyı yapan genç arkadaşlar kadar.Saygıda kusur ettiysem affola.Üzerinizden SİYAH-BEYAZ gölge eksik olmasın.
KARAMÜRSELLİ KARTALLAR

lewo_only1903

Ben şunu adım gibi söyleyebilirim ki; bu (terbiyesizlik demeyeceğim ) hatalar ortadan kalkarsa ve yeni açık el birliği ile hareket ederse o insanlar da uyarı gelmeden kalkar ve en az uyarıyı yapan genç arkadaşlar kadar bağırır.:)
KARAMÜRSELLİ KARTALLAR

kralacık

inşallah yeni oluşumla zaten herşey saygı sevgi çerçevesinde olcak bağırmayanlara küfür edenler terbiyesizlik yapanlar ilk başta uyarılacak fakat tekrara ederlerse gereği neyse yapılcak

sinan4671

yav şu yazıları kısa kesseniz olmaz mı kim okur bunu ya
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

kralacık

okuyan birileri mutlaka vardır kafanı yorma sen

kralacık

Mustafa abi en yakın zamanda bi daha toplanalım kombine olayını görüşelim

Forum Kurulu

sinan4671
üslubunuz hoş değil, kurallar dahilinde olduktan sonra buna biz karışamayız.
kaldı ki bu size hiç düşmez.

ayrıca;

@kralacık
mesajların altında "Moderatöre Bildir" sekmesi vardır. Forumdan bu şekilde cevap vermek yerine bu sekmeyi kullanınız.
Tekrarında cezai yaptırım uygulanacaktır.

Saygılar Forum Kurulu

eren06

yeni açık hep bir ağızdan sağlam bağırırsa istanbulun yarısından duyulur abartı değil bu..seneye inş açık-kapalı daha uyumlu olur