Ana Menü

Yeni Açık İçin Açıklama -Önemli-

Başlatan YENİAÇIK, Mayıs 26, 2007, 18:31:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

en iyiside oyle bence bi tatsızlık cıkmasın

2 dia 2 muerto

Burak kardeşim ;
Eğer forzayı takip edersen oraya bir konu açılmıştı . Beşiktaş trübünleri dolmuş durağı oldu diye .
İstersen konudan biraz bahsedeyim . Biz sadece çArşı etrafında toplandıgımızı soyluyorduk ama onune gelen kendi semtinin pankartını asıyordu . Bunları sizde biliyorsunuz . Ve şimdi Antipatiler diye bir grup kuruldu . Umarım bu grup ta tıpkı diğer pankart asanlar gibi çArşıya bağlı kalır ki kalıcaklarını butun mesajlarında belirttiler . Bu yuzden bir sorun olusacagını zannetmiyorum .
Saygılar ...

burakkmpasa

öle bisi olmaz semtçilik olmaz mustafa abinin çarsiya ne kadar bagli oldugunu herkes biliyo amaç kapali tribüne yardimci olmak yeni açiktaki çekirdekçileri ayaga kaldirmak
SADECE BESIKTAS ULAN

2 dia 2 muerto

O zaman ne güzel .
Umarım başarılı olurlar .
Zaten bende boyle birşey oldugunu biliyordum ama antipati falan kafamı karıstırdı bılgıler ıcın saol .

@LAYINA GİDER

çekirdekçiler bu zamana kadar ayağa kalkmamış bundan sonramı kalkacak!

burakkmpasa

PALERMO önemli diil  antipatide biraz dikkat çekmek için alayina gider sende hep olumsuz düsünüyosun hepsi kalkmaz tabide 10 kisiyle bagirmak dahami iyi
SADECE BESIKTAS ULAN

@LAYINA GİDER

bakın bu iş on kişi ile yiz kişi ile olcak iş deil mustafa abinin 1000 kişiyi bi araya toplayacak gerekirse bende gelirim yeterki toplanalım hatalar ortaya çıksın her maç öncesi bu mekanda toplanılsın ancak bu iş böle düzelir hem fikir miyiz beyler?

2 dia 2 muerto

Bencede buradan eleşirmek yerine onlara katılsan daha iyi .

burakkmpasa

bi daha toplanilcak o zamanki toplantiya herkes gelsin fikirlerini ortaya koysun hatalar neyse sölenilsin her maç öncesi yeni açiga gelcekler barbaros parkinda toplanicak artik
SADECE BESIKTAS ULAN

@LAYINA GİDER

ben açığa gelmiyorum artık! ama artık arkanızdayım her toplantınızada gelirim

sinan4671

gerçekten süper olur böyle bişi olursa
ben sürekli kapalıda maç izlemek isterdim ama biletler çok fazla olduu için bana göre gidemiyodum ama sürekli oraya gitmek isterdim sebebide susmamak takımı maç içinde sürekli desteklemek ben hep bunu isterdim ama bu inşaallah bu sene olucak yeni açıkta
yeni açaık kapalı el ele stad havaya uçar bee süper ses çıkar staddan

inşaallah arkadaşlar ben e çok isterim bole bişi olmasını

ANTİPATİ :alkis :alkis
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

burakkmpasa

herkes istiyo bu sezondan itibaren ins açik süper olcak tabi ilk senelerde hemen çok iyi olmaz ama zamanla açik eski halini alir eski havasina kavusur
ANTiPATi
SADECE BESIKTAS ULAN

burakkmpasa

bu pazar saat 17 00 de toplanilacak barbaros parkina YENi AÇIGA gönül veren herkes gelsin YENi AÇIK tribünü bizim mabedimizdir ÇARSI nasil sahip çikiyosa kapali tribüne bizlerde yeni açiga sahip çikmaliyiz 
ANTiPATi
SADECE BESIKTAS ULAN

@LAYINA GİDER

hayırdır ne toplantısı millet tatilde burak

burakkmpasa

2.toplantimiz valla bende tam bilmiyorum toplu kombine alimi falan var onlar görüsülür ne yapilcagi falan filan valla kimse tatilde deil herhalde
SADECE BESIKTAS ULAN