Ana Menü

Yeni Açık İçin Açıklama -Önemli-

Başlatan YENİAÇIK, Mayıs 26, 2007, 18:31:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Ne yazıyordu acaba bahsedermisin biraz ?

Delirdik

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Haziran 10, 2007, 12:09:44
çarşı dan başka taraftar varmışta haberimiz yokmuş

günaydın. haberin yokmuydu senin ?
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

burakkmpasa

Antipatikler" yeni açığa

Beşiktaş'ın yeni açık tribünü bir zamanlar kapalıdan daha havalıydı. Son yıllarda doğru düzgün tezahürat bile yapılamayan bir tribün haline geldi. Oysa İnönü'nün en büyük kapasiteli tribünü orası. Birileri bir şey yapmalıydı, yaptılar. Bir zamanlar "Cefakârlar" diye o tribünde birlik beraberlik sağlayan Beşiktaşlılar şimdi "Antipati" adıyla yeni sezonda açık tribündeki yerlerini alacaklar. Kapalı ile birlikte yeni açık da devreye girince İnönü'de güzelliklere güzellik katılacak. İsimleri "antipatik" olsa da hepsi fair-play ruhuyla haraket etmek amacıyla bu birleşmeyi yapanlar çok sempatik. Küfüre, kavgaya karşı birleştiler. Tribünleri bayram yerine  İNŞ. YENİ AÇIK ÇOK GÜZEL OLUCAK
SADECE BESIKTAS ULAN

coLorbLind !

2 dia 2 muerto

Kartalizmatik arkadasımızın yazdıgı iki mesajı oraya koydum . O mesajı Kartalizmatike ithafen  yollamadım .
İlk mesajı yeni açık amigosunun yazdıgı bir mesajın altına yazdı ve mutlulugunu dile getirdi; çünkü orada çArşıya bağlı kalınacağı bildiriliyordu aslında her attığı mesajda bu vardı ve bende her seferinde çArşıya bağımlı kalmaları gerektiğini belirttim ama bu son olaylar gerçekten çok üzücü . Biz bütün Beşiktaşlılar çArşı etrafında toplanmışken böyle bir uygulamaya gitmek çok üzücü .
Hani nerde bağlılık :S

coLorbLind !

niye böle düşündün ki şimdi
yeni açık için değişik bi oluşum
başarabilirlerse farklı olur yani
yeterki antipati ruhu diye bişey çıkmasın
çArşı ruhu taşınsın antipati isimde kalsın yani
en azından birlik olur

2 dia 2 muerto

Neden mi böyle düşündüm ?
Daha önceki yazılarında çArşıyla birlikte hareket edicez diye defalarca mesaj atılmasına rağmen böyle bir oluşuma gitmeyi doğru bulmuyorum . Madem böyle birşey yapılıcaktı en baştan biz kendi grubumu kuracağız herkesin bilgisine diye kamuoyu bilgilendirilirdi .

Kartalizmatik

palermo..arada bir çelişki yok ben mustafa abinin yazdıklarına katıldım çarşıya elimziden geldiğince uymaya çalışacağız diyor..onun yazısına güzel dedim.ama antipati adlı gurubun kurulmasını doğru bulmuyorum..mustafa abinin yazısında antipati adlı bir şeyden bahsetmiyor.sanırım bazı şeyler mustafa abinin kontrolünde olmuyor ve bir başıboşluk var.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

burakkmpasa

herşey mustafa abinin kontrolünde hepimiz çarşıya bağlıyız zaten ilk kuralımız çarşı mantalitesinden çıkmayacağımız yani BÜYÜK ÇARŞI ne derse olur ayrıca keni başımıza bağırmıcaz ÇARŞI hangi besteye başlarsa bizde onların sölediği besteye devam edicez antipati nin kurulması yeni açıkta dikkat çekmek kimse bağırmadığı için
SADECE BESIKTAS ULAN

Kartalizmatik

abicim dikkat çektikleri için kimse bağırmıyor zaten

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Anarchy*

vayy be yenı duyuyorum vallahı hayırlısı olur ınsallah

burakkmpasa

bu sene farklı olacak inş yeni açık ayakta olcak isim koyulması abi açıkta köşeye gidiyoduk dayak yiyoduk mustafa abi pek dinlenilmiyodu 17 18 yaşında arkadaşlar bağırmayanlara vuruyodu  kimin yönettiği belli değildi köşeyi şimdi bi isim altında toplanıldı ve sadece 2 isim öne çıkarıldı biri Mustafa abi biride arap abi
SADECE BESIKTAS ULAN

coLorbLind !

Alıntı yapılan: burakkmpasa - Haziran 10, 2007, 16:45:12
herşey mustafa abinin kontrolünde hepimiz çarşıya bağlıyız zaten ilk kuralımız çarşı mantalitesinden çıkmayacağımız yani BÜYÜK ÇARŞI ne derse olur ayrıca keni başımıza bağırmıcaz ÇARŞI hangi besteye başlarsa bizde onların sölediği besteye devam edicez antipati nin kurulması yeni açıkta dikkat çekmek kimse bağırmadığı için
benimde ümidim bu
sadece isim olarak bi birlik olunması
olur inşalah

2 dia 2 muerto

# Kartalizmatik
Ben senin yazdıklarına çelişki var demedim zaten bunu üstteki mesajda da belirttim .
Sadece sunu belirtmek istiyorum . Mustafa Abi ' nin yazdıgı bir mesajdan sonra sen sana katılıyorum dedin fakat dun attıgın mesajda cArsıdan baska grup ta varmıs dedin ben burada bir çelişki var dedim .
Yani lafım sana değil surekli cArsıya baglı hareket edicez diyenleredir . Ama goruyorumki sizler boyle bir seyin bulunmadıgını belirtiyorsunuz . Yeni Açık toplantısına giden varsa daha acık bir sekilde bizi bilgilendirirse daha cok sevinirim
Antipatikler kurulcak mı kurulmayacak mı ?

burakkmpasa

ANTİPATİ kuruldu bende toplantıdaydım bana konuşmak düşmez abilerimiz varken ama yine belirtiyim sadece bi isim dikkat çekmek başka isimlerde vardı  tepki isimide vardı fakat abilerimiz ÇARŞI ya karşı kurulacağı düşüncesi olabilme ihtimalinden dolayı vazgeçtiler yani sadece isimde zaten yukardada belirttim BÜYÜK ÇARŞI ne derse o
SADECE BESIKTAS ULAN