Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Valla ben bu uygulamanin devam edecegini dusunuyorum. Öylede olursa duzen önumuzdeki sezon rayina oturur.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Hiç bir şeyi görmüyorsanız eğer hiç bir şekilde hiç bir şeyden haberiniz dahi yoksa.

En basitinden bugün Sivas-Beşiktaş maçını izlediniz ve tribünlerin doluluk oranını gördünüz.

Birde bu e-bilet zımbırtısı çıkmadan önce Sivas'ın son maçına bakalım nasıl tribün vardı pardon yoktu.

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Lig bir çok takım için bitme noktasında. Seneye herkeste olur..

Kombine alacaklara zaten bedavadan verirler Passoyu. Bizim için sorun olmaz. 30 bin  KOMBİNE satılır diye umut ediyorum..

Anadoluy Takımlarıda biraz akıllı düşünecekler. Bir maç para kazanmayacaklar.. 15 lira düşük fiyata satsınlar BİLETLERİ olsun bitsin.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bu probleme hangi yönden bakildigi önemli
takimina 15 lirayi cok görüpte maca gitmeyene bi sey yapamazsin
ben böyle bakiyorum
takimini seveni ,ayda 1 lira destekten geri koymaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Asıl en önemli haftalar bunlar bu haftalar almazsa ne zaman alıcak adam ?

Küme düşenler,avrupa ligine oynayanlar taraftara en ihtiyaç olunan zamanlar.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Benim dediğim öneri uygulanması lazım.

Karttan ayda 2 lira para çek..

12 ayda 25 lira işte..

Alırkende 5 kuruş alma olsun bitsin.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Sonuç olarak bu para ceplerine giriyor mu ? Giriyor.

Peşin girmiş,taksitle girmiş farketmiyor.Sen taksitli vermişin verdin sonuçta arkadaş bunu verdin zengin ettin o kişileri önemli olan bu.

NoPasaran

Kaan, Akbil yerine bile geçecek bir kart için 7 lira çok mu ?

18 lirası kulübümüze gidiyor o yüzden onu saymıyorum..

7 lirada bu kart için çok değil..

vodafone arenanın bütün güvenik sistemleri mesela bu adamlar yapacak. en kötü kart için 50 lira kart bedeli alan bankalara rağmen adam 7 lira istiyor sadece..

Çok olduğunu düşünmüyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

18 liranın bile kulübe gittiğine inanmıyorum ben  :)  Eminim ki tam tersidir hatta.

Çalık grubunu zengin etmeye niyetim yok.

Hadi aldım diyelim Beşiktaş amblemi olandan değilde amblemsiz olanından yani takım tutmuyorum olanından aldım o para nereye gidiyor mesela ?

NoPasaran

PASSOLİG Kart vize bedellerinin sadece 7,95 TL'si kartları basan finansal kuruluş tarafından alınırken, geri kalan tutarın tamamı kulüplerimize finansal katkı sağlamak üzere oluşturulan gelir havuzuna aktarılmaktadır. Ayrıca sitede gördüğünüz üzere PASSOLİG Kart sahibi taraftarlara sunulan kampanya ve avantajlar dünyası, vize bedellerinin çok üzerinde bir maddi değer yaratmaktadır.

http://www.passolig.com.tr/finansal-katkisi

Beşiktaş Borsaya bağlı bir kurum. Bilgi isteme hakkın var. Kulübe mail atar yada sene sonu yayınlanacak mali verilerde ne kadar passo kart satışından ne kadar para kazandığımız net biçimde çıkar..

7 lira değil 7,95 miş.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ama ben Beşiktaşlıyım Beşiktaşlı olanından almak istiyorum.

Orduspor maçına gitmek istesem gidemicekmiyim ? Veya sevgilim veya bir arkadaşım fenerli yada galatasaraylı onunla maça gidemicekmiyim ?

Veya tesadüf Ankaradayım Gençlerbirliğinin maçı var kafam esti gitmek istedim gidemicekmiyim ?

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran - Nisan 27, 2014, 23:25:30
Kaan, Akbil yerine bile geçecek bir kart için 7 lira çok mu ?

18 lirası kulübümüze gidiyor o yüzden onu saymıyorum..

7 lirada bu kart için çok değil..

vodafone arenanın bütün güvenik sistemleri mesela bu adamlar yapacak. en kötü kart için 50 lira kart bedeli alan bankalara rağmen adam 7 lira istiyor sadece..

Çok olduğunu düşünmüyorum..

istanbul kart 6 tl :)
hiç hesap vs olmayan ön ödemeli passolig 7,95 tl
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Deplasman yasağı olan maçlara gidemeyeceğiz evet..

Ankara'daki herhangi bir maçta yada ordu maçında bu tarz sıkıntılar yaşamazsın..

Ama Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında belki önümüzdeki senede sıkıntı olabilir

Ama yeni 6222 sayılı yasa sonrası çok olay olacağını sanmıyorum ve deplasman tribünleri açılacaktır..

Bu sistem kavga etmeyen, sahaya atlamayan herkes için iyi bir sistem aslında. Tribünde çıkan kavgalar, maç öncesi çıkan kavagalar umarım azalır..

Federasyon gerekirse gelecek sene ligte olacak 18 kulübün tribün liderlerini çağırıp onların düşüncelerini dinleyeceğini düşünüyorum

Boş tribünleri kimse istemez ancak bu 6222 sayılı kanunun çıkmasınada malesef biz neden olduk..

Şu görüntüler artık son bulmalı statlarda..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Kasımpaşa maçında sahaya atlayan adam Beşiktaş tribünündeydi geçen gün ya ;D

Birde merak ediyorum passolig olunca neden bunlar son buluyor ?

Kavga eden zaten eder.Passolig olmasada kimin kavga ettiğini polis anında bulabiliyor kamera kayıtlarından.

Ben soruma cevap alamadım tam olarak.

Bende Beşiktaş amblemli passolig var Orduspor maçına giremicekmiyim ? X bi anadolu kulübünün maçına giremicekmiyim.

Ben arkadaşımla neden fener yada gese maçına gidemiyorum benim haklarım neden kısıtlanıyor ?