Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Alıntı yapılan: kartalbakisi.com
Futbolda gözler derbiye çevrilmişken Passolig uygulamasının başlamasıyla beraber gelen haberler hiç de iç açıcı değil. 75 bin 145 kişilik Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nun evsahipliği yapacağı derbi için sadece 7970 Beşiktaş taraftarı bilet aldı.

Fenerbahçe'nin galibiyetle ayrılırsa şampiyonluğunu ilan edeceği Beşiktaş'ın 3 puana ulaşması halindeyse şampiyonlar ligi'ne katılm yolunda büyük avantaj elde edeceği sezonun son derbisi öncesinde bilet şoku yaşanıyor.

Aktifbank CEO'su Dr. Önder Halisdemir'den 22.30 itibari ile alınan son verilere göre;

Türkiye geneli toplam Passolig: 90.120

BJK Passolig kart: 18.900

BJK-FB maçının bilet toplamı: 7.970 olarak açıklandı.

Sezonun son büyük derbisi 75 bin 145 kişi kapasiteli Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak.

KAYSERİ'DE 285 MANİSA'DA 250 BİLET

Derbi karşılaşması dışında bu hafta oynanan maçlardan gelen bilet haberleri de hayal kırıklığı yaratmış durumda. Dün oynanan ve evsahibi Kayseri Erciyesspor'un kümede kalma mücadelesinde misafir ekip Trabzonspor'un ise Avrupa kupalarına katılma yolunda hayati önemde olan Kayseri Erciyesspor-Trabzonspor karşılaşması için Kayseri'de sadece 285 Passolig bileti satıldı.

Kısa süre önce Manisa'da oynanan ve yine ligde kalma mücadelesinde hayati önemde olan Akhisar Belediyespor-Kayserispor karşılaşmasında ise sadece 250 Passolig bileti satıldı.

ERHUN

Her maçını fulle yakın oynayan Samsunspor ve Balıkesirspor tribünlerinde bugün in cin top oynuyor. Lanet olsun sizin getirdiğiniz rant sistemine.

CR7

Passolig satılmadığından değil de protestodan dolayı olmasın?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Sırf taraftar protestosu nedeniyle bu kadar olmaz, olmayacağını da öngörmek için Einstein olmaya gerek yoktu.
Daha ilk konuşulmaya başladığında yazmıştım, haftasonu ailesiyle maça gelmek isteyen kişi gidip ailenin her ferdine kart almakla uğraşmaz. Maça giden amcalar, dayılar gidip kartla falan uğraşmaz.

El Maestro

Protesto eden kisi satin almayan kisi oluyor ayrica.. Ayni sey yani ne farki varki :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

7 lira bir karta para veremiyorsa gelmesinler..

Hepsi artislik peşinde bunu zamanla göreceğiz..

Sonra bugün maçı protesto eden grupların lafını ağzımıza alırken utanacğaımzı günler gelecek..

25 liranın 18 lirasını kulübün alıyor..

Maç 40 değilde 60 lira kabul edeceksin bu kadar basit..

Ama show peşinde koşanlar, çarşı herşeye karşı dedirtmek için bu yola girdiler..

Umarım Beşiktaş bugün yener..

Açıkcası yenemezsek ben çok ağır şeyler yazabilirim..

Bu ihaneti Beşitaş Başkanının asla affetmemesi lazım..

Bu kendini Beşiktaşı sanan ve ondan nemalanan grupla nasıl mücadele etmesi gerekirse sonuna kadar da etmesi gerekir..

yazmayım diyorum ama kızıyorum..

Kendin protesto ediyorsan et, gitme kimse sana bşey demez..

Ama toplu olarak açıklama yaparak Beşiktaş taraftarını yönlendiren haince açıklamaları yapanlarn bir daha stadımızın yanından geçmemesni dilerim Allahtan

Dedim ya umarım yeneriz yoksa Çarşı bu protestosunun altında kalacaktır
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Bide fişlenme fişlenme

Devlet zaten fişlemiş heryerde..

Aldığın internet ağıyla nereye girdiğini gören devlet seni statta mı fişleyecek sanıyorsun

Ben volkanca net sitesinde yazımdan dolayı "tib" e açıklama yapmış birisiiyim..

Statta neyimi fişleyebilir..

Saçma sapan şeyler yemin ediyorum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Şu "bıdı bıdılar gelmesin, hede hedeler gelmesin" deme hakkını size kim veriyor? Bu ara forumda 3-4 farklı kişiden görünce sorma gereği duydum. Takımları üzerinde büyük emeği olanlar insanlarda var protesto edenler içinde. Binlerce kişi protesto ediyor aralarında karaborsacısı vs. da vardır eyvallah ama herkesi bir tutamazsınız, tutarsanız aynı şekilde cevap gelir. Siyaset konuşulurken "ama x partili tüm kişiler aynı değil ki :( " diye yazanlar bugün herkesi aynı kefeye koyuyor. Tutarlı olun, samimi olun. Samimiyet önemlidir.

Bu arada çarşı en son açıklayan gruplardan. Unity, uniBJK gibi gruplar daha önce açıklama yaptı. Academy'de gitmiyor galiba. Bunların bazıları çok küçük ama değer olarak çok büyük gruplar, emeği çok olan insanlar var içlerinde. Özellikle academy'nin yeri başkadır. Ayrıca çarşı'nın yaptığı açıklama semt grubunu (Ayhan abi, Sarı Emrah vs.) bağlıyor. Çarşı x şehri, çarşı x semti gibi gruplar yer alacaktır.

NoPasaran

Gelmeyeceğiz demiyorlar mı ?

Tamam bizde gelmesinler diyoruz işte..

Senin anlamadığın nokta şu..

"Çarşı x şehri çarşı x semti" olayı tamamen faso fiso..

Bugün Amasyadaki arkadaşım bile "Bak çarşı karşı çıkıyor" diyor.. ÇARŞI herkesi etkiler bunu inkar edemezsin..

Neyse siz savunmaya devam edin..

Umarım Beşiktaş bugün taraftar eksikliğinden kaynaklı 100 milyon liradan olmaz..

Ha samimiyet konusuna gelincede, Beşiktaş için ölmeye geldik diyenlere daha bir samimiyet aşılamak lazım :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Aynen abi bilete para vermeyen adamdan Beşiktaşlılık öğrenecek değiliz.
Adam protesto için uğruna öleceği takımın maçına gitmiyor nasıl bi tezat bu
Kaç lisanslı ürünü parayla aldılar acaba merak konusu
Çarşıcılar ile Beşiktaşlılar belli oldu o kadar herkes önceliğini gösterdi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

(Bazi) Carsi x sehirler kurulurken emegim cok gecmistir...

Herneyse, bu gruplari yani sehirleri takan yok, onlar carsi degil, maksat muhabbet olsun gruplasma olsun iste carsi koyulmus, birazda ozenti..

Asil carsi istanbuldur, sonra ankaradir. Gerisi Besiktas taraftaridir, carsi yerine aciklama yapabilirler mi bu x sehirler? Hayir. O halde onlar CARSI degildir.

Erhun, tribunde rant var mi? Besiktasin ustunden ve Besiktasin kim hakkini yiyorsa maddi manevi taraftar olarak karsisinda duramiyorsan, senn tribunde gecirdigin yillara bak, ne demek istedigimi anlarsin.
Bir cok mudavim tribunu birakti, bu yuzden..

YD yi protesto etmeyen, suan baskan olsa arkasinda gezecek kisileride biliyorsundur?
Tribunlerde EMEK nedir? Besiktas ugrunaysa, tuttugun takima emek vereceksin, verdim diye rant saglayabilirim mantigida nedir?

-Ben deplasmana gittim, otobus gonderin, emek veriyorum..
-Ben tezahurat yaptim, takimi destekledim her mac, bana bedava bilet verin.
-Ben taraftardaki catlak sesleri susturup bastirdim, bana para verin, tatil verin..
Anladin mi olayi? Bu olayda iste budur, billet ve karaborsa olayi.
En buyuk karaborsaci kimdir? Sen cevabi bilirsin.

Mesaji sana diye yazdim, saldiri niyetinde degil, yanlis anlama.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

K.D

İstanbulkart ile maça girilebilmesi allah aşkına böyle bir saçmalık dünyanın neresinde var ya yine ne planlar dönüyo ulan bizim üzerimizde? Yakında izmir kentkartlada giriş istiyorum ben!!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Ben size bir şey demiyorum yazdıklarınızda büyük oranda (benim görüşüme göre) haklısınız, sizle ters düştüğüm tek yer "onlara kanan saf Beşiktaşlılar" kısmı. Ben kimsenin etkisi altında kalmadan en başından beri karşı olduğumu gerek burada gerek başka yerlerde dile getirmiştim isteyen bakabilir. Çarşı'nın açıklamaları vs. benim o yazılarımdan çok sonra. Kaldı ki bu forumda bile bir çok defa çarşı'ya laf etmiş biriyim. Sevgi bakımından nötr olduğumu sadece saygı duyduğumu söylemiş biriyim.

Tribünde emek Beşiktaş için bir şeyler yapmaktır. En basitinden 90 dakika boğaz patlatmakta emektir. İnsanlar bunu bir şey bekleyerek yapmıyor en azından benim gibi münferitler ama burada ben ve benim gibilerede laf edilir tarzda yorumlar yapılıyor. Daha önce dediğim gibi ben kendime de Beşiktaşlı'lığımada laf ettirmem, kimsenin kendine ve Beşiktaşlı'lığına laf ettirmeyeceği gibi. Benim dediğim kimsenin sevgisi kartla bilmem neyle parayla pulla ölçülemez, ama burada bazı kişiler bunu yapıyor. Benim karşı çıktığım nokta o.

Maça gideninde kendi tercihidir, gitmeyeninde. Ne giden daha çok Beşiktaşlı nede gitmeyen daha az Beşiktaşlı. Ömrünü tribünlerde geçirmiş insanlar var, kartı protesto edip maça gitmeyince hayatında ilk defa maça giden kartlı Beşiktaşlı'dan daha az mı Beşiktaşlı olacak o kişi? Veya bu azlık-çokluk neye göre hesaplanıyor? Kim hesaplıyor? Kimin başkasının arma sevgisini ölçme hakkı var? O grupların çatısı altında binlerce kişi var, bunların hepsi mi karaborsacı? YD'yi protesto etmeyenler vs. kafa takımında bazı kişilerin neler çevirdiği biliniyor tabii ama bu forumda konu onlara hiç gelmedi direkt olarak protesto eden herkese hakaret ediliyor.

IL Capitano

Passo karta karsi degilim ama  bu kadar zamanlamasiz baslamasi bugun bizim icin cok buyuk bir handicapp oldu. Bahsettigim burdan giden arkadaslar, 11de klup binasina girip 18de cikmislar , herseye ragmen bugun o statta sadece BesiktasK icin olan herkesi hic bir zaman unutmayacagim.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....