Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Beşiktaş'ta e-bilet uygulaması yönetimin kabusu oldu. Fenerbahçe karşılaşmasını 70 bin kişiye oynayıp 5 milyon TL kazanmayı hedefleyen kurmaylar, "Bugüne kadar sadece 3 bin Passolig kartı satıldı. Derbi boş tribünlere oynanacak" diye dert yandı.

Süper Lig'de Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle birlikte yeni bir dönem başlayacak. Bir çok taraftar grubunun "fişleme" gerekçesiyle karşı çıktığı e-bilet uygulaması, ilk kez Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki derbide hayata geçirilecek.

Ancak uygulama Beşiktaş Yönetimi için şimdiden bir "kriz" haline gelmiş durumda. Önceki gün yapılan yönetim toplantısında e-bilet konusunu masaya yatıran Siyah-Beyazlı kurmaylar, yeni sistemin derbide uygulanmasının kulübe hem maddi hem de manevi darbe olacağı görüşünde birleşti.

"25-30 BİNE OYNARIZ"

Fenerbahçe maçını da Galatasaray derbisindeki gibi dolu tribünler önünde oynamak istediklerini belirten genel sekreter Metin Albayrak, "Galatasaray maçından 4-5 milyon TL gelir elde etmiştik. Ancak Fenerbahçe maçı öncesindeki ortam maalesef stadın büyük oranda boş kalacağı endişesini ortaya çıkartıyor. Kombineler hariç 57 bin bilet satışa çıkacak. Ancak şu ana kadar sadece 3 bin kadar Passolig kartı satılmış. Biz, TFF'den e-bilet uygulamasının derbiden sonra hayata geçirilmesini istedik. Ama kabul etmediler. Bu konuda henüz altyapı hazır değil. İşi üstlenen firma bile hazır olmadıklarını söyledi. Üstelik bazı taraftarlarımız da uygulamayı protesto ediyor. Üzülerek söylemeliyim ki, bu ortamda Fenerbahçe derbisini 25-30 bin kişiye oynarız. Federasyon neden böyle bir derbi için ısrarcı oluyor bunu da manidar buluyoruz" dedi.

---

Güzel haberler bunlar. Her takımda, tribünde böyle haberler görmek dileğiyle...

NoPasaran

Herşey güzel hoşta bu kartta anlamadığım bir mantık var.

Kredi kartımdan yükleme yaptım komison almadı bankam..

200 lira yüklerim..

Nisan ayında atm den 200 lira çekersem yüzde 10 hediye ediliyor..

yani 20 lirasını alıyorum..

Hem kredi kartınada komisyon ödememiş oluyorum..

Burada bir değişiklik şart ama nasıl olacak anlamadım :-\

Düzeltme:
Passo Kredi kartı için geçerli imiş o
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Neyse banka kartı olanlarında gıda harcamalarında indirim varmış..

Kredi kartı ile 150 lira passo karta yükleme yaparız..

Komisyonsuz olarak yükleme tamamlandı buradna bir kee kurtardık..

Annemize kartı veriyoruz 50 liralık alışverişte 5 tl yükleme yapılıyor..

3 kez yapıyor 15 lira  ;D

https://www.passolig.com.tr/kampanya-debit
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Burdan fener macina gidecek arkadaslar var, tam olarak ne yapmalari gerekiyor ?
Kisa ve öz biri anlatabilir mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Maestro

Pass[edit]om.trye girmiyor bile yapcaklari sistem anca bole olur zaten.. Bi bakiyim dedim demin sitede ne var ne yok diye giremedim, yalniz sasirdim mi ? Tabikide hayir :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

klup binasindan alinilmiyor mu passolig kartlari?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

ayni gun halloluyor yani. sonra bir yerden ellerinde bu passolig kartlariyla gidip bilet alabiliyor insan. Dogru mu anlamisim, arkadaslar sorup duruyor da  :)

NoPasaran

Alıntı yapılan: IL Capitano - Nisan 12, 2014, 15:39:26
klup binasindan alinilmiyor mu passolig kartlari?

Alınıyor..

Gelecekler passo kart alacaklar.. Cüzdan olanı şeklinde..

Kulüp binasından alınıyor..

Sonra pass[edit]om.tr den maç biletini alacaklar başka bişey yok

Bundan sonrada diyelim yurt dışında..

zahmetsizce pass[edit]om.tr ye girip koltuğunu seçip passo kartındaki para ile biletini alabilecek..

Passo kartına herhangi bir kredi kartı ile çok rahat şekilde bakiye yüklemesi yapabilirsin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 12, 2014, 15:34:25
Pass[edit]om.trye girmiyor bile yapcaklari sistem anca bole olur zaten.. Bi bakiyim dedim demin sitede ne var ne yok diye giremedim, yalniz sasirdim mi ? Tabikide hayir :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Böle bi site :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Kartın okutulacağı cihaz:

Buda turnikenin diğer yanındaki ekran: (kart alan arkadaşlar kartı okuttuğunda fotoğrafları bu ekrana çıkacak ve geçen kişiyle aynı fotoğraf değilse içeri alınmayacak yaptırım var mı bilmiyorum ama illaki vardır)

NoPasaran

Doğru uygulama tebrikler :))

Eğer aldığın biletle arkadaşının girmeesini istersen çok basit..

Mesela yiğit maçı satın aldı ve gelemiyor..

Abi benim yerime sen gir diyor. Passo kart numarasını veriyorum bana transfer ediyor :)

Eğer arkadaşı girecekse en mantıklısını düşünmüşler..

Kombinerlerde aynı şekilde..

İki saat kombine paylaşımına üstten aşağı atmaya ihtiyac yok

maçı transfer et olsun bitsin..

uygulama bütün karşı çıkışlara rağmen herşeyi düşümmüş :))
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Sistem iyimi kötümü o tartışmayı geçtim,

Ancak bunun derbi maçı haftasında başlatılması saçmalığın daniskası, 1 hafta daha bekle öyle başlat ne başlatacaksan .. Tepki olarak almayanların dışında, harbiden anlamayıpta alamayan hatta ve hatta haberi bile olmayan dolu insan var .

Bu sistemin ne yeri ne zamanı derbi haftasıdır, böle olabileceğini tahmin etmek için ileri görüşlü olmaya gerek yok ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~