Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

ben bu ısı sevmedım ya ıstanbulda degılım fırsat buldukca es dost aıle anca maca gıdıyoruz nereden cıktı bu passo kart ısı aılede herkese kart almak cok gereksız gelıyor
ayrıca bılet saklardık hatıra olarak ne guzeldı ya
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

Her bireye ayri kart mi olacak
Ben istedigim kadar bilet alamiyormuyum biletimin uzerinden

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

RCA

her kart 1 bilet mi ? yani her mac icin ayri kart mi
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Hayır. 1 bilet derken 1 kişi kartına bilet tanımlatıp onunla girecek. Herkesin kartı kendine yani, eskisi gibi gidip tek kişi 3-5 bilet alamayacak.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

karaborsa degıl aılecek maca gıtme ımkanı da kalkıyor !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Karaborsa kalkıyor? ;D Bence çok dar bakış açısı.

Herkes karaborsacı değil ya bu kadar kasmaya, herkesi bir sınıfa koymaya gerek yok. Bugüne kadar 1 defa karaborsa yapmadım, en fazla aldığım bileti "gişe fiyatına" sattım o da maça gidemeyeceğim için. Ama gidip hem kendime hem arkadaşıma çok bilet aldım.

Bunların yaptığı her şey saçmalık. Küfürden dolayı "ceza" alan takımların maçına "çocuklar ve kadınlar" gidiyordu, takımlara ceza olarak yani. Şimdi o nasıl olacak? O beleş bileti almak için gidip onlarda mı kart alacaklar? Biliyorsunuz öyle maçlarda futbolla alakası olmayan yaşlılar falanda gidiyor değişiklik olsun diye, şişiyle yünüyle giden bile vardı hatırlıyorum öyle biri.

Bu arada karaborsa hiç bir zaman kalkmaz. Oldu da şu kartlar baya satıldı diyelim, önemli maçlarda bilet bulmak için ne yollar olacak görürsünüz. Karaborsayı yapanlar kurumlar olacak yani.

-----

Bu arada bu sezon için sadece kombineliler kartsız girmeyecek. Onun yanındakilerde kartsız girebilecek. Malum 2 kombine verilmişti herkese Atatürk Olimpiyat'ta oynanacak maçlar için.

NoPasaran

Olabilir elbette..

Ben Türk halkının yada kurnazlıklarının bekçisi değilim..

Sistem çok basit işliyor.. Bilet almak isteyen artık kart alacak..

Bu kadar net olay. Kartı olmayan bilet alamaz diyor..

Statlara bayanların çocukların girme olayı ile bu çok bambaşka bir olay. Bu devletin güvenlik sisteminin işleyişi diğeri Federasyon kararı. Federasyon da ona göre karar alır ...

Stat kapanmalarındada durum değişecektir artık :) Merak etmeyin eskisi kadar kadınların sesini duymayız
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Uefa seyircisiz veriyor.bizde de seyircisiz olmalı.  Geçen günkü Basel maçını görmüşsünüzdür.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Benim merak ettiğim konu,

Diyorsun ya Volkan Abi stadlarda anarşi olmıyacak, sahamız kapanmayacak, olay çıkmayacak ..

Allah aşkına neye göre ? Kime göre ? Taşkınlık yapacak adam her türlü yapar, kartı alıp yine yapar . Bunlar anlık refleksler, passoligi bu açıdan savunmak gerçekten mantıksız .. 

Örnek vermek gerekirse Kasımpaşa maçında sahaya giren Mustafa Özel gidecek yine kart alacak ve onun gibi niceleri .

Gerçekçi şeyleri konuşalım bence ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Yapabilir tabiki..

Sonra o adam taşkınlık yaptığı için hiç bir stada giriş yapamayacak..

O adam hapis yatacak...

O adam kulübüne karşı maddi anlamda borçlu olacak..

Şimdi çok nadir şartlarda bulunan insanlar "sahaya atlama dışında" o an sahaya çakmakta atsa tespit edilip men edilecek..

Mesela son ts maçında volkana taş atan adam bulundumu ? Ama şimdi değişiyor. Güvenlik sistemleri kamerayı heryere koyuyor ve artık kaçış yok. Yüzden belli olmasa koltuktan belli olacak :)

Yapan yapsın bakalım kim yapabiliyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~