Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Aynen maçlara gitmek istersen vizeleme işlemi yapacaksın ve 25 tl vereceksin.
yoksa banka kartı vs. olarak kullanabilirsin para ödemeden.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Fenerbahçe maçı var sıkınt çıkmasın diye istedim valla ben.

Bizede duyuru geld..

Pos cihazı ile satacağz maç biletlerini ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Maçlara ailemle gidiyorum, tek bir PASSOLİG Kart ile tüm ailemi maçlara götürebilir miyim?
Hayır, maça girecek herkesin bir PASSOLİG Kart'ı olması gerekiyor.

bu cok kötü iste benim acimdan
ailede herkese kartmi alcagiz simdi?
bazen alman tanidiklari götürüyoruz
onlari götüremeyecegiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Onlar tek pass ile geçebilir belki ya abi emin değilim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

passokart sayfasini okudum ama turistlerle alakali pek bi sey bulamadim
yabancilar kart alabilir ama anladigim kadariyla karti olmayan kimse kesinlikle giremez
kartta bir gùnde olacak is degil

keskinli

PASSOLİG Türk futboluna görülmemiş katkılar sağlıyor
Türk futbolunun uluslararası rekabette daha üst sıralara gelebilmesi, ülkemizin Avrupa ve dünyada daha başarılı olabilmesi için futbola daha fazla yatırım yapılması, kulüpler için taraftara ilave külfet getirmeyen yeni gelir modellerinin geliştirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu amaçla "PASSOLİG" döneminin başlamasıyla kulüplerimizle, taraftarlarla ve TFF ile birlikte Türk futbolunun daha da gelişmesi için çalışıyoruz.

6222 sayılı 'SPORDA ŞİDDET VE DÜZENSİZLİĞİN ÖNLENMESİNE DAİR KANUN'un spor alanlarının güvenlik ve düzenine ilişkin tedbirleri düzenleyen 5. maddenin 4. ve 5. fıkralarında belirtilen donanım ve altyapının kurulması gibi oldukça yüklü masraflarını üstlenerek Türk futbolunun ivme kazanarak gelişeceğine inanıyoruz.

Dünyanın marka değeri en yüksek ve paralel olarak seyir zevkinin katlandığı ligler ile liglerimizin aynı kalitede hatta bu yeni dönemle beraber daha da iyi olmasını hedefliyoruz.
PASSOLİG Kartlar ile Türk futboluna büyük katkılar sağlamaya hazırız.

PASSOLİG dünyası ile;

Türk futboluna, proje süresince PASSOLİG Kartlar vasıtasıyla yaratılacak gelirlerle oluşacak en az 150.000.000 TLtutarında nakit akışı sağlanacak. Kulüplerimiz oluşan bu ciddi gelir havuzundan kendi kartları oranında pay alacak.

Kulüplerimizin, 53,000,000 $ maliyeti olan dünya standartlarında güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri yatırımlarını da üstleniyoruz. Bu sayede kulüplerimizi ciddi bir yatırım maliyetinden kurtarıyoruz.

Sistem sayesinde Türk futbolunun büyük sorunlarından biri olan stadyum olayları en aza inecek. Böylelikle daha fazla seyirci maçlara gelip, takımlarını destekleyebilecek. PASSOLİG Kartlar, kulüplerimiz için büyük bir maddi kayıp olan saha kapatma ve para cezalarının bir daha oluşmaması için çok önemli bir araç olacak.

PASSOLİG Kart vize bedellerininsadece 7,95 TL'si kartları basan finansal kuruluş tarafından alınırken, geri kalan tutarın tamamı kulüplerimize finansal katkı sağlamak üzere oluşturulan gelir havuzuna aktarılmaktadır. Ayrıca sitede gördüğünüz üzere PASSOLİG Kart sahibi taraftarlara sunulan kampanya ve avantajlar dünyası, vize bedellerinin çok üzerinde bir maddi değer yaratmaktadır.

Ayrıca PASSOLİG Kartlar'ı ile yapılan alışverişlerden de kulüpler ciddi maddi kazanım sağlayacak. Her satılan kartın yanında alışverişlerde kullanılan her kartta Türk futboluna finansal bir artı değer yaratacak.

Türk futbol camiasına ek gider oluşturmadan, kazanılan bu gelirler ile Türk futbolunun uluslararası arenada sahaya daha güçlenerek çıkacağına inanıyoruz.

"PASSOLİG" dönemi ile Türk Futbolunun altın döneminin başlamasını diliyoruz.

* Nedir

*

El Maestro

Yanlış anlamayın anadolu tribünlerinden birinde az takılmışlığınız olsa ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız..

1.si burdan örnek veriyim Karabükten, hiç bir emekli amca bu kartı almaz otururum evimde izlerim der uğraşmaz.. Buna kalıbımı basarım, zaten zor dolan Anadolu Tribünleri hepten bitecektir eğer gerçekleşirse bu uygulama o zaman bu mesajımı hatırlayın derim.

2.si Benim burda senede 4-5 kere maç için misafirim geliyor, ben bu insanları nasıl sokacam tribüne ? Diyelim ki bi şekilde ayarlandı ben misafirimle yan yana maç izleyemiyecekmiyim ? Bu mantıklımı sizce ?

2.si Fişleme falan hikaye yazmışsınız, siz öle sanın.. Burda bir pankart açtık diye 1 yıl men yiyen arkadaşlarımız var hemde aykırı birşey olmayan bir pankarttı orasına hiç girmeyeyim ve şimdi diyorsunuz ki ben her bilgimi verecem, koltuk numaram hep aynı olacak, herkes oturacak ölelim daha iyi ..  Polis zaten ceza kesmeye yer arıyor her sene Tribün Liderleri diye nitelendirdiğimiz kişiler hiç sebepsiz yere ceza yiyorlar . Bunu ukalalık olarak görün isterseniz ama yaşamayan anlayamaz bunu çok net . Burda mesele 25 tl, 15 tl veya 45 tl değil burda mesele müşteri değiliz biz yahu taraftarız .. Yok kart1903 al, yok passolig al, yok fiyaskolig al nedir arkadaş bu alt tarafı bilet alıp maç izleyecem ben neden zorlaştırıyoruz bazı şeyleri böyle .

Kısacası Türk tribünlerini bitirir bu iş ..

Ayrıca mecbur değil kimse aslında, taraftarlar 2 maça gitmesin bakın bakalım neler oluyor .

Ortada bir mecburiyet varsa oda takımların taraftarlarına olan mecburiyetidir ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Nisan 06, 2014, 02:23:13
Onlar tek pass ile geçebilir belki ya abi emin değilim

İnternette yazılanlardan anladığım kadarıyla hayır geçemezler. Tek pass, kartını evde unutanların-kaybedenlerin yararlanabileceği bir şey. Tüm bilgilerini veriyorsun kartını evine yolluyorlar, önceden yapılan bir işlem yoksa gişede bir şeyler yaparak stada giremezler.

Benim yazdığım "ailenin her bireyine kart alma"yı keskinli, "Anadolu'daki olası etkiyide" benden daha iyi bilen el maestro gündeme getirmiş. Sırf burada konuşulduğunu sanmayın her yerde konuşuluyor bu kart.

@NoPasaran, mecbur değilim. Şu olay kalkana kadar maça gitmeyeceğim. 1-2 sezon içinde de kalkacağını düşünüyorum.

Umarım tribün grupları bir defa olsun abuk subuk bir şeye eyvallah demezde tepkisini koyar.

NoPasaran

Umarım kalkmaz. Zaten bence imkansız kalkması. Çünkü 10 senelik anlaşma imzaladılar..

Besiktasimizi 5 sezonda 1.5 sezon seyircisiz oynatan zihniyet in açtığı bu zararlardan kurtaracaktır..

O tribündeki kavgaları unutmadik. Tribün lideri mi mafya babasını belli olmayan insanların artık suç isleyemecegi bir döneme giriyoruz..

Herkes bu kartı alacak. Eğer futbolu seviyorsa 25 lirasını verecek kusura bakmasın.. vermiyorsa otursun izlesin evinde ona kimse bişey demez zaten..

Açıkçası ben çok mutlu oldum bu işten. Akbil ile de birleşirse ıstanbul lu için bulunmaz nimet..

Serkan göreceksin ben karabukluyum diyen herkes alacak bunu, izleyin görün.  Sporda siyasi mesaj verme devri de bu yolla bitecek buda en iyisi olacak

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

yeniliklere alismak zor olur
bu kartin maddi katkisida cok olacak kulüplere
yillar yillar önce ligde havuz kurulacak ve her takim bundan faydalanacak dendiginde cok elestiriler alinmisti
lig tv aldi ligi ve türk futboluna inanilmaz büyüklükte maddi katkisi oldu
buda buna benzer bi sey
anladigim kadariyla fiyati kulüpler belirliyo zaten
istanbulda 25 lira olan kart kayseride 15 lira olabilir
25 lira olsa bile aylik 2 liraya geliyor,bu paradan kapida el konulan bozuk paralari cekersek karli bile cikabiliriz

NoPasaran

Şu E Bilete inanıyorum ben..

twitterdaki bir çok söze ve eleştirelere rağmen savunmaya ve kullanmaya devam edeceğim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ulasimda kullanimda tam saglanirsa evden cikip geri eve dönene kadar nakit para tasimayada gerek kalmayacak
seyirci icinde fazla degisen bi sey yok
kartini cebine koyacaksin kombineni veya biletini yükletip macina gideceksin

Simurg

Kredi kartımıdır bu tam kullanım alanı nedir banka hesap kartımı ?
Başvuruyu ona göre yapıcam da emin olamadım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 09, 2014, 18:32:14
Kredi kartımıdır bu tam kullanım alanı nedir banka hesap kartımı ?
Başvuruyu ona göre yapıcam da emin olamadım

kredi kartı var
banka kartı var
ön ödemeli cüzdan diye kart var.

kulüp binasında 3. tip hemen veriliyor. banka hesabı açılmıyor sana. karta akbil gibi para yüklüyorsun harcıyorsun.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)