Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

Başbakan Erdoğan'ın Habertürk'e verdiği talimatların ardından bu kez yeni ses kayıtları ortaya çıktı.

AKP Cemaat savaşındaki kaset sızdırmalarına bu kez Bilal Erdoğan, Fatih Altaylı ve Fatih Saraç'ın konuşmaları eklendi.

Konuşmalarda Konsensüs Araştırma Şirketinin Habertürk için yaptığı anket, yayınlanmadan önce Fatih Saraç tarafından Başbakan Tayyip Erdoğan'a sunuluyor. Aldığı talimatlarla Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinden çıkarken Fatih Saraç'ı Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı arıyor.

Fatih Altaylı BDP oylarının ankette düşük göründüğünü, MHP oylarından alınacak 3 puanın BDP oylarına yazılabileceğini söylüyor. Konuyu Bilal Erdoğan'a telefonda anlatan Fatih Saraç, Bilal Erdoğan'ın da Başbakan'a bu teklifi iletmesini istiyor.

Başbakan Erdoğan, oyların kaydırılarak anket üzerinde manipülasyon yapılmasına onay verince Fatih Saraç anketin yayınlanması için Fatih Altaylı'yı bilgilendiriyor.

Polis kayıtlarını sızdırmasıyla ünlü olan Haramzadeler adlı adresin yayınladığı bu ses kayıtları gerçekse Fatih Altaylı'yı çok zor günler bekliyor demektir.

Odatv olarak her zaman olduğu gibi ses kayıtlarını yayınlamıyoruz.

Odatv.com

-----------------------

anketlerde yüksek göstersinler ki seçimde çalındığında zaten böyleydi densin
www.erdemeksi.com

ERHUN

O parti bu parti konusuna girmiyorum. Şu kayıtlar doğruysa, bunlar ne çocuğu?

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Şubat 07, 2014, 13:36:05

Doğruysa sı yokki Erhun

Kayıtlar doğru bariz net..

Kaçacak delikleri kalmadı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

kaçacak delik değil ki abi
onu yapanlar ceza almayacak ki
en fazla bunu paylaşanlar ceza alacak
www.erdemeksi.com

eRe

al bir habere daha gel

İstanbul 2. Asliye Ceza Mahkemesi, Reza Zarrab ve sanatçı eşi Ebru Gündeş'in talebi üzerine benzeri görülmedik bir sansür kararı verdi.

Yolsuzluk soruşturmasında tutuklanan Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş'in talebiyle İstanbul 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nden "her türlü eleştiriye yayın yasağı" geldi.

Mahkeme, basına gönderdiği tebliğde, Zarrab'ın şüpheli olarak yer aldığı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda bulunan soruşturma dosyasıyla ilgili her türlü haber, röportaj, eleştiri ve dosyanın içeriğiyle alakalı yayın yasağı konduğunu bildirdi. Taraf gazetesinin haberine göre; mahkeme, "Basın özgürlüğü bazı durumlarda sınırlandırılabilir" dedi.

Taraf'ın avukatı Veysel Ok, "Hukuk tarihinde ifade özgürlüğünü kısıtlayan böyle bir karar hiç görmedim. Bu ifade özgürlüğü ve toplumun haber alma hakkını engelleyen bir karardır. Kararda belirtilen 'eleştirilemez' ifadesi bir hâkimin taktir edeceği bir husus değildir. Eleştiri hiçbir şekilde engellenemez" dedi. Öte yandan CHP'li Bülent Tezcan, Zarrab'ın uçağına binen tek bakanın Ekonomi eski bakanı Zafer Çağlayan olmadığını söyledi. Tezcan, "Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Gıda, Bakanı Mehdi Eker ve Halk Bankası Müdürü Süleyman Aslan da Zarrab'ın uçağıyla umreye gitti" dedi.
www.erdemeksi.com

eRe

www.erdemeksi.com

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 07, 2014, 13:42:43
Alıntı yapılan: ERHUN - Şubat 07, 2014, 13:36:05

Doğruysa sı yokki Erhun

Kayıtlar doğru bariz net..

Kaçacak delikleri kalmadı..

Son zamanlarda pek takip edemedim ne oldu ne bitti bilmiyorum o yüzden bu şekilde yazdım.
Gerçi bunlar hakkında düşüncem net, forumdaki destekçileri kırılıyor diye ağır yazmıyorum burada.

ilhan mansız_melis

"Yüz Türkiye olsa
elinizden de gelse
yüzünü de zincire vurur
yüz kere satarsınız.
Milletimin en talihsiz gecesi
ana rahmine düştüğünüz gecedir. "

diye yazmış zamanında Nazım..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

www.erdemeksi.com

ERHUN

Ben bu konuşmaları ilk defa dinledim. Net olarak onların sesleri. Dediğim gibi takip edemedim bu ara, çıkıp bunları yalanladılar mı bir  de utanmadan? Avrupa şöyle böyle örnek verip durur millet, o övdükleri ülkelerde olsun bakalım bunlar o hükümet durur mu acaba? Geçen bir başbakan eşi hükümetin kartıyla 50 küsur euroluk çikolata aldı diye adam istifa etti ya.

IL Capitano

Burda bir basbakan devletin kartiyla özel bi is icin bindigi taksiyi ödemis , buda ortaya cikinca istifa etmisti.
Ayrica bizde telefon ruhsati diye bir olay var. Isvecte her ev bu ruhsati ödemek zorunda. Bir bakan bunu ödemedigi icin bakanliktan ayrilmak zorunda kalmisti.
Sectigin milletvekilleri halk örnek olmak zorunda.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı, Güler ile oğlu arasında 17 Aralık sabahı geçen diyalog
www.erdemeksi.com