Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ohoo 2 sayfa önce ne hale gelmil forumumuz

Gelin herkes benim çağrıma uysun..

Biz bu hafta sçeim konuşmayalım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Bişey sorayım.

Okulda,Resmi Kurumlarda vs Siyaset neden yasak?

keskinli

kavga cikmasindir diye herhalde
toplumca atesliyiz :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Açık kapalı ayrimini bu ülkede chp yaptı.

Bu konudan hiç bahsetmeyin bile tartışmanın anlamı bile yok bu konu için net olan bir şey.

Her görüşe saygiliyiz herkes özgür diyip diyipte karşı görüşe aptal, cahil gibi hakaret ederek inandiriciliginizi kaybediyorsunuz.

Bölünür senin için uykular!

eRe

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 25, 2014, 23:37:40
Açık kapalı ayrimini bu ülkede chp yaptı.

Bu konudan hiç bahsetmeyin bile tartışmanın anlamı bile yok bu konu için net olan bir şey.

Her görüşe saygiliyiz herkes özgür diyip diyipte karşı görüşe aptal, cahil gibi hakaret ederek inandiriciliginizi kaybediyorsunuz.

aptalın özgürlüğünü mü kısıtlıyoruz ? aptalda var zeki de var türkiyede aptal yok mu ? cahil yok mu ? herkes mi bilgili herkes mi zeki ?
ama herkes için özgürlük mücadelesi veriliyor şuan. bizim cahile cahil dememiz bizim yorumumuz veya hırsıza hırsız veya faşiste faşist..parti başkanlarının yorumu değil ama onlar herkes için mücadele ediyor bence bu çizgiyi unutma
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Akpye oy veren herkes için söyleniyor erdem.

Carpttirma lütfen.

El Maestro

Şuraya yazmıcam diye kendi kendime söz verdim ama neyse,

Kaan benim yazdığım uzun yorumu okuduysan orda katılmadığın nokta neresi var söylermisin ? Benim yazdığım tarzda seçmen yokmu olduğunu sende biliyorsundur bence.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

hayır kaan çarptırmıyorum

benim dediğim hep birşey vardır
belirtiyorum ''BEN''im

benim bütün fikirleriminde partiyle aynı olması imkansız

akp yi tanıyıp bilen ve sonunda akpye oy veren herkese saygım var
chp yi tanımayıp sadece yaptığı rahat tavırlara kılıf uydurmaya çalışan chp lilere saygım yok !
mhp yi sadece kavga için kullanıp sokakta elele tutuşan insana bile sataşan ülkücülere saygım yok !

ben partiyi bilip anlayıp araştırıp ondan sonra o parti evet bu bu yüzden ben bu partiye oy veriyorum diyen herkese saygım var

ama gelgelelim
akp nin yaptığı hiç bir boku bilmeyip rte yi peygamber ilan edenlere , yolsuzluğu görüp herkes yapıyor yeaaa diyenlere , akpyi din ile birleştirenlere ve tartışmayı bilmeyen çünkü onlara sadece söyleneni yapan insanlara APTAL da derim CAHİL de derim.

ha inan bunu ben derim. bugün partinin başında ki kılıçdaroğlu demez bunu da çok iyi biliyorum.
www.erdemeksi.com

carsi52

Alıntı yapılan: RCA - Mart 25, 2014, 01:20:23

Hani hep empati yapıyorum. Ben bu AKP'ye oy verecek bir vatandaş olsam. Diğer seçmenlerine yani benim gibi düşünen seçmenlerine bakar sosyolojik ve psikolojik insani değerlendirmemi yaparım. Abi resmen FACİA. okuma yazmayı bilmez. Allah der gerisine karışmaz. İki kelimeyi biraraya getiremez. Mitingde BB hepinizin alayını diye küfür etse amin der. Böyle sosyopat ve gerikalmış insanların oy verdiği bir partiden söz ediyoruz.

RCA

Yazdığımı bir daha okudum da az bile söylemişim. :) O yüzden durmak yok yola devam ;)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Bu yüzden akp zihniyetinden hiç bir farkın yok kardeşim.

Onlar dini seviyoruz ayaklarında sen ve senin gibi düşünenler halkciyiz herkes özgür ayaklarında.

Al birini vur ötekine derler ya hani cuk diye oturuyor.

Allahıma şükürler olsun ki 2 zihniyettende uzağım.

eRe

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 26, 2014, 00:31:38
Bu yüzden akp zihniyetinden hiç bir farkın yok kardeşim.

Onlar dini seviyoruz ayaklarında sen ve senin gibi düşünenler halkciyiz herkes özgür ayaklarında.

Al birini vur ötekine derler ya hani cuk diye oturuyor.

Allahıma şükürler olsun ki 2 zihniyettende uzağım.

bence bu yazınla dediğin zihniyetten uzak değil içinde kalmışsın kardeşim haberin olsun.2 tarafa laf edip 1 tarafa laf edenlerden değilim demek bence ironik olmuş.
www.erdemeksi.com

carsi52

Ben akpye etmiyorum demiyorum lafimi yine carpitiyorsun.

Inandığım şeylerin tersini yaparak yapmıyorum sadece.

Simurg

Akp'ye oy verenlere sövebilirsin, hakaret edebilirsin bu düşünce özgürlüğüdür.
Kişi burada kendi düşüncesini ifade ediyor.
CHP'ye MHP'ye oy verenlere cahil, okuma yazma bilmeyen de bakalım noluyor
Durumun özeti bu bizim forumumuz da malesef.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..