Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Görmüştüm bunu. Fetih 1453 filmini yorumladığı video falan var baya internete düşen videosu. Tuhaf adam. Bazen çok güzel konuşuyor bazen çok saçmalıyor, ortası yok. ;D

NoPasaran

:ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha

Tekrar izlerken kulaklıkla nasıl güldüysem annem geldi oğlum noldu diye  :ahaha :ahaha :ahaha

Al meloo all haka

:ahaha :ahaha :ahaha :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Abi ne yazık ki videoyu izleyemiyorum ya youtube açılıyor ama açılmasa daha iyi yani.  ;D

Youtube dışında koyun videolarıda bizde gülelim :D , 3dklık videoları 33dkda izliyorum .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Bu arada başbakanımızın sesine ne olmuş ya ? :( Montaj değildir herhalde ? :(

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 28, 2014, 00:49:32
Abi ne yazık ki videoyu izleyemiyorum ya youtube açılıyor ama açılmasa daha iyi yani.  ;D

Youtube dışında koyun videolarıda bizde gülelim :D , 3dklık videoları 33dkda izliyorum .

Adnan Aybaba'dan Canlı Yayında Olay Yaratan Melo Dansı

;D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Ben bunu izlememiştim ya öldüm şu an çok iyiymiş ya.  :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

secimi etkilemek icin ulkeyi oyunlarla savasa sokmak isteyen insanlar.. Ve bu halkimiza sizdi diye casuslukla suclamalar. Baska yorumum yok.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

https://www.facebook.com/photo.php?v=631305306924044&set=vb.589237891130786&type=2&theater

akp istanbul milletvekili muhammed çetin istifa ederken açıklama yapıyor

arkadaşlar olarak insanların karşısına çıkmaya utanır olduk.kasa kasa gemi gemi giden paralar dolarlar altınlar alınan havuzlar villalar bunlar hepsi var.bunlar delil olarak gösteriliyor hakimler savcılar aynısını diyor artık kanunları sırf aklanmak için 5 6 kez değiştiriyorlar ancak bu düzen böyle giderse bu kanunlar döner dolaşır yakana yapışır. insanlar hiç ölmeyecekmiş gibi düşünüp halkı değil kendini düşünü memleketi uçuruma götürüyorlar

dedi
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

melankolizm

@keskinli

-şu cahil mevzusuna bende anlam veremiyorum. O zaman onlardan oy istemezsin olur biter

- Abi seninde şu partiyi savunmana gerçekten üzülüyorum. Kardeşinden sana nacizane tavsiye açık açık yazıyorum gel vazgeç :) vallahide billahide yolları yol değil.  Seni böyle gördükçe üzülüyorum. Yinede karar senin iyi ölç iyi tart.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

keskinli

bu parti öyle bi partidirki seni bile foruma geri getirdi :)
samimiyetine inandigim ender kisilerdensin düsüncen icin sagol faruk
Allaha sükürler olsunki her zaman bu ülkenin iyiligi icin dirligi icin gelismesi icin dua ettim
bana göre türkiye 2002 öncesinden kat be kat iyi durumda,dolayisiyla bunu basaran bi partiyi savunmam normal
son röntgen rüzgari bu partidede her partide oldugu gibi yolsuzluklar olabildigini göstersede ben bu röntgencilere inanmiyorum
meselenin yolsuzluk degil türkiye itibarsizlastirip gerilemesini saglamak olduguna inaniyorum.bütün bunlarin israille gerginlesen iliskilerimizden sonra olmasi ilginctir
her insan gibi bende yanilabilirim ama bu benim düsüncem
yanilipta zulme ortak olduysam Allah affetsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

melankolizm

Peki abi.
Ben Görevimi ifa ettim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

carsi52

Ahmet abi Cemaat'i seviyormusun hala ?
Bölünür senin için uykular!

keskinli

hayal kirikligi yasiyorum
yillarca destekledim,kurbanindan tutta bursuna kadar onlara verdim son zamanlarda
simdi hafif tabirle safsin sen diyenler olur
benim icin referans ellerinde bir tek valizle gelip okullarda gönülden ögretmenlik yapanlar oldu,bin bir türlü irkin türkce konusmasi oldu
tabiiki insanlarin beyninin icine bakamazsin,herkesi kendin gibi sanarsin
yinede cemaate gönül verenlere amaci sadece ilim ögretmek olanlara güveniyorum
üst tabaka dershanelerden kesilen para kaynagi icin bu kadar düsmanlik yapiyorsa amaclari kötüymüs bunu anladim
bu soruyu terstende sorabiliriz :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Valla abi şuan ona buna bakmaman lazım akp-cemaat olarak taraf seçmen lazım ;D

Birisi iyiyse birisi kötü akp ve cemaatin içinde olanların düşüncesi.
Bölünür senin için uykular!