Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

ben bunlari bu forumda 2004 ten beri yasiyorum
akilli secmen aptal secmen muhabbeti basladimi bilinizki secimlerde yenilgi korkusu baslamistir
degisik olan muhalefetin her secimde cemaatin yardimiyla kazaniyor demesi
bu secimde muhalefet cemaatle birlikte
bakalim ne olacak?
bakalim cemaatmi yaman,milletmi yaman?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Resul hatırlat bi ara rep vereceğim sana ;D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Bende Ahmet Abi pcden girdigimde sana + rep vericem :-D

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Kimse kimseye akıllı veya aptal demiyor. Geçen gün banada aynı cevabı verdiniz. Cahilin karşıtı akıllı değil demiştim hatta. Herkes doğuştan belli bir akıl seviyesinde doğuyor, sonraki eğitimler vs. bir yere kadar geliştirebilir (hepimiz 3 aşağı 5 yukarı aynı seviyelerdeyiz). Cahil demek koyun demektir, üniversitede bitirse öyledir. Milyoner yarışmasını izliyorsanız bilirsiniz, üni. sınavında bilmem kaç yüzüncüydüm, şurada okuyorum diye gelen cahiller en basit şeyleri bilemeden gidiyor mesela. O adam/kadın kime oy verirse versin, nerede okursa okusun cahildir. Araştıran insan başka, araştırmadan her şeye inanan insan başka. Her çevrede var ama AKP'de çok çok fazla bu araştırmadan inananlar, eğitim seviyesi de bunu etkileyen bir etken. Kendi bakanlarınız, vekilleriniz bile doğruluyor bu yazılanları.

Şu barşörtülü bacıma saldırdılar şeyi de sıktı, Gezi sürecinde gördük polisler başörtülü bacılara nasıl saldırdı. Onlara göre kendilerininki başörtülü bacı, başka başörtülüler yalancı başörtülü. En basitinden bu forumda öyle bir diyalog oldu. Ben buraya Sarıgül'ü karşılayanların fotoğrafını koydum, başörtülü de vardı. Siz (keskinli) bunlar gerçek başörtülü değil, başörtü takışa bak dediniz. Halbuki artık gençler öyle takıyor, kıyafetler normal kıyafet, tek fark başörtüsü takmaları (normal kıyafet dediğim çarşaf gibi bol vs. giyinen pek yok gençler arasında). AKPlisi CHPlisi MHPlisi osu busu farketmez, başörtü şekli değişti

Samimiyet çok önemlidir, AKP'de bu yok. Kendi seçmenine farklı gözle bakıyorlar "diğerlerine" farklı gözle. Bir kaç yıl önceki Fenerbahçe başkanı ve taraftarı görüşü. Siz hepiniz biz tek gibi abuk subuk bir kendini yüceltmeye çalışma şekli. Sonunu gördük ne oldu.

Kaldı ki dediğiniz gibi olsun, başörtüsü yasağı saçmalık zaten. Bizim ünide de var bir çok başörtülü, kim ne giymiş ilgilenmiyorum umurumda değil. Ama yaptığı diğer şeyleri görmüyor musunuz? Apaçık bir şeylerden korkuyorlar ona göre polislerin, savcıların yerleri değişti, siteler yasaklandı vs.

(Aynı şeylerin yazılması vol.51239)

RCA

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 25, 2014, 07:14:03
Kapalı ayrımcılığıni üniversite ye basi acik girilecek kararini cikaranlar yaptı akpde bunu normallestirdi olmasi gerekeni yapti.
Sen okula kot pantalonunda gidiyorsan bayanlarinda başörtülü okumasi bir haktir.
Dini sömürü degildir.
Dini somuruyu yapan bkz: gulen bunu tartisalim bence islamin şartını bilmeyen fetvaci fetoya diyelim somurmesin.

Sizin oyunuzla o kucumsediginiz kisilerin oyu denk ozgurlukcu arkadaslarim
Ayni hataya sende duşuyosun buşra. basortusu getirdi diye dinine sahip cikan dine onem veren ve saygi duyan insanlar oldugunu mu dusunuyosun ?
Bugun en solcusuna sorsan en demokratik adama sorsan o da basortusunun gelmesi gerektigini vurgular. Ben cemaat hakkinda yorum yapmak istemiyorum. Cunku devletin basinda onlar yok hic olmadi. Akp vatandaslarinin her kotu olayda cemaati one atmalari basli basina bir bahane. AKP insanlari acik seçik kullanan, basindaki bakanlarin 2 3 kelime biraraya getirip cumle kuramayacak kadar, omurlerini gozboyamaya adamiş acizlerin onde gidenleridir. Buna inanan insanlar 30+ yaşinda olmasini kabullenebilirim. Ama altini kabullenemem. Kabullenemiyorum. o kadar kaynak var elimizde bir arastirmiyorlar. Yapilanlari incelemiyorlar ve tarafsiz olamiyorlar. Elestirmeyi bildigimiz zaman bu ulke duzluge cikar zaten. Yapilanlara sessiz kalmayin hesap sorun. Ben bunu ogrendim bunu yaparim hukumette hangi parti olursa olsun.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Simurg

Tepeden bakmaya devam edin tek siz akillisiniz :-D

Neyse

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Kimsenin kimseye tepeden baktığı yok ama sorularım yine görülmüyor. Aslında görülüyorda cevap verilemiyor. Sizde haklısınız verilecek cevap yok, RTE bile kendisine gelen sorulara cevap veremeyip başörtülü bacılarım, duble yollarım diye söze başlıyor seçmeni yapmış çok mu?

Bunların yaptığı en masum şey bu:

Ülkeyi nasıl yönetiyorlar, babalarının malı sanki. Ama gün gelecek bunların hesabı sorulacak, ama burada ama diğer tarafta. Benim hakkım hepsine haram olsun, sadece bunlara değil başka kim bu şekilde yediyse.

Eksik bilgi, beleş otobüste vardı. Hakkımız vardır elbet, haram olsun.

RCA

En büyük cezaevi taş duvarların, demir parmaklıkların değil, insan kafasının içidir.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Simurg

30 mart aksami herkese benden soda :-D

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

ERHUN

Dünkü olayda da sorunu kendinde araman lazım, en az benim kadar sorumlusun. Dünkü yazdıklarımın nedeni senin bu üslubun. Adam gibi yazana adam gibi cevap verilir. Adam gibi konuşacak birileri varsa yazsın, konuşalım, tartışalım. Ama gelip trollük yapılmasın. Siyaset konusundaki üslup ortada, komik bir şeyler varsa gülünecekse forumda bir sürü konu var eğlence mizah vs. oraları boş kalmasın.

DIABLO

sudan yağ çıkmaz abi volkan a dedim sanada diyeyim erhun :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Ya savunan savunur karışacağım da yok hakkımda yok ama adam gibi tartışma olsun istiyorum, adam gibi konuşulsun istiyorum. Zoru görünce gülücük koyup xd koyup cıvıklaştırmak işin kolayı. Sudan yağ çıkmaz tamamda burada iki şey konuşuyoruz gelip konu hiç edilmesin. Yazacak bir şeyi olmayan yazmaz olur biter.

Simurg

Sacmalamayi bi birakin arkadas  sert sert yazip hakaret ediyorsunuz ne diyim bendemi hakaret edim sizle tartisilir mi?
Olayı yumusatmak icin yaziyaziyorum hala efeleniyorsunuz padisahmisin pasamisin erhun bu 2 oluyo laflarina dikkat et.
Ben sana sahsi olarak hic bi zaman uslubumu bozmadim kac senedir burdayim tek bi hakaret etmedim..
Sinirlenip sinirlenip bana sarmayin.
Allah Allah

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

ERHUN

1-Kimseye hakaret etmedim.
2-Yaptığın konuyu cıvıklaştırmak, yumuşatmak değil. "30 Mart akşamı konuşuruz bakarız ne olacak" desen eyvallah, "30 Mart akşamı soda ısmarlayacağım" demek cıvıklaştırmak hatta dalga geçmeye çalışmak.
3-Bende bu forumda nadiren bozmuşumdur, dün mesela bozmuştum sinirden ama şuan öyle bir durum yok, adam gibi yazın dediğim genel sana karşı özel değil. Adam gibiden kastım cıvıklaşmasın anlamında.
4-Tehdit yakışmıyor, senin kullandığın üslup "dikkat et" falan tehdit üslubu.

DIABLO

ya abi biz bize tartışalım ben gözlüklü insanlarla tartışmıyorum bazı mesajlarda bilgi değil alay konusu geçiyorsa görmezden gelir geçerim ben ne iktidar sevdalıları gördüm bu yine iyi :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea