Ana Menü

Marmaray

Başlatan ERHUN, Ekim 29, 2013, 22:13:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Metrobüs hattının altına metro hattı yapılacakmış.

iett genel müdürü açıklamış metrodaki bekleme yerlerindeki tvde gördüm
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: Agilis 8 - Ekim 31, 2013, 23:29:49
Şöyle anlatayım size ne köprü ne marmaray ne de başka bir proje hiç bir proje istanbul trafiğini ve populasyonunu iyi anlamda etkilemez.

Bolu tünelini yapan en baş şef bizim mühendislik proje yönetimi hocamız. Son sınıfta ister istemez hocalarla daha içli dışlı oluyorsun. hocamla sürekli münakaşa içinde olduğumdan ondan daha net bilgiler alabiliyorum.

Onun demesiyle hiç bir proje istanbulu rahatlatmaz. İstanbulu rahatlatacak tek şey bu projeleri ilk önce anadoluya yaymaktı. Ve adam haklı da.

Benim anlamadığım türkiye deki insanları İstanbula toplamak niye? Daha ne kadar göç olacak allah aşkına?

Bahçeşehir de oturuyorum bahçeşehirle fsm körprüsü 34 km ve tam 2 saat 20 dk sürüyor. bu nedir allah aşkına?

yap londra'daki sistemi. Belirli nufus populasyonu belirle ve anadoluya yapacagın fabrikalarla insanları ata. diğer bölgeleri geliştir.

Abi düsseldorfa karsruheye aachen münihe heıdelberge frankfurt stutgart almanya da çoğu yere gittim ve şok oldum.

heryer de mi aynı gelişmişlik olur. Ahmet abi sen daha iyi bilirsin

Tamam bir almanya ve bir ingiltere bir hollanda olamayabiliriz. Ama artık istanbul'da nefes alamıyoruz. hong kong, şangay gibi metropollere benziyoruz gittikçe. Bu işe el atılması lazım.

Çok güzel tespit

Biz artık İstanbuldan gidecek nedenler lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Kısacası ben yapılan bu projeleri ülke içinde saadet değil de dış dünyaya birer mesaj olduğunu düşünüyorum.

'Biz güçlüyüz bizim paramız var biz de yol yapmasını metro yapmasını biliriz havası' ve birşeyi birilerine ispat etme modası olarak görüyorum

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

Ve ayrıca yapılan şeylere ve yapılacak olan projelere saygım var. bunlara laf söylemem söylettirmem de.

Lakin; 

sen gitmişsin her köprü ve kavşaklara boy boy afiş asmışsın 2019 da bilmem neyle bilmem ne arası bilmem kaç dakika olacak diye yazdırıyosun.

Buna gerek yokki bu oy pazarlığı değil de nedir ? Sen Hükümetsin reklama ihtiyacın yok. İşte bu tarz şeyleri samimi bulmuyorum

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Simurg

Tramvaylari 4 vagon yapmışlar yakinda evden getircez bincegimiz vagonlari heralde hic sevmiyorum artik turistleri zaten
Inicez yer vermiyolar inmiceksen kapi önünde ne isin var
Çok sinirlendim :D
Bir de herkes okula yeni kapidan geliyomus yürüme millet bedava diye mezar bulsa ölecek
Ben istanbulda ulasimla ilgili basa gelsem trafigin tsi kalmaz :D
Aday olsam mi napsam

♥ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

Alıntı yapılan: Agilis 8 - Ekim 31, 2013, 23:29:49
Şöyle anlatayım size ne köprü ne marmaray ne de başka bir proje hiç bir proje istanbul trafiğini ve populasyonunu iyi anlamda etkilemez.

Bolu tünelini yapan en baş şef bizim mühendislik proje yönetimi hocamız. Son sınıfta ister istemez hocalarla daha içli dışlı oluyorsun. hocamla sürekli münakaşa içinde olduğumdan ondan daha net bilgiler alabiliyorum.

Onun demesiyle hiç bir proje istanbulu rahatlatmaz. İstanbulu rahatlatacak tek şey bu projeleri ilk önce anadoluya yaymaktı. Ve adam haklı da.

Benim anlamadığım türkiye deki insanları İstanbula toplamak niye? Daha ne kadar göç olacak allah aşkına?

Bahçeşehir de oturuyorum bahçeşehirle fsm körprüsü 34 km ve tam 2 saat 20 dk sürüyor. bu nedir allah aşkına?

yap londra'daki sistemi. Belirli nufus populasyonu belirle ve anadoluya yapacagın fabrikalarla insanları ata. diğer bölgeleri geliştir.

Abi düsseldorfa karsruheye aachen münihe heıdelberge frankfurt stutgart almanya da çoğu yere gittim ve şok oldum.

heryer de mi aynı gelişmişlik olur. Ahmet abi sen daha iyi bilirsin

Tamam bir almanya ve bir ingiltere bir hollanda olamayabiliriz. Ama artık istanbul'da nefes alamıyoruz. hong kong, şangay gibi metropollere benziyoruz gittikçe. Bu işe el atılması lazım.
bu problem 50 yildir konusuluyor,kesin cözümün göcün durmasi oldugunu herkes biliyor
ama bunu cözebilecek bi olusum cikmadi ortaya,cikmasida zor
nihayetinde kimsenin seyahat etme özgürlügünü alamazsin elinden
düsününsenize 3 nesil istanbullu olmayan memleketlerine dönsün diye bi kanun ciksa :)
yatiricimlari istanbul ve civarindan cekip baska yerlere yatirim yapmalari tesvik edilebilir bunun gayretleride var ama cok zor
istanbulda cok büyük yahu gercektende
arabayla izine gittim bu sene.en büyük sehirler bile 15-20 km de bitiyor
istanbula bi girdik catalca tarafindan gebzeye kadar cocuklar yüz kere sordu istanbuldamiyiz daha diye
git git bitmiyo
bazi seyler kaliplamis,degismesi cok zor
almanyadan örnek verebilirim
gelismislik durumu her yerde hemen hemen ayni oldugu icin türkiyedeki göc gibi bi sorun yok
2 almanya birlestikten sonra bi göc yasandi ama doguya yapilan yatirimlarla bi nebze engellendi ama yinede dogudan bi göc var
bide türkiyedeki büyük sehirler yok,sehirler daha ufak
buradada trafik sorunu var,tikanmis yol sorunu cogalmaya basladi
trafige cikan arac sayisi yükseldikce problemlerde artiyor
yalniz altyapi sorunlari burada daha önceden öngörüldügü ve planlandigi icin sorunlar daha kolay cözülüyor
rayli sistem cok önceden baslamis,gelistirilmis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Alıntı yapılan: Simurg - Kasım 01, 2013, 13:30:06
Tramvaylari 4 vagon yapmışlar yakinda evden getircez bincegimiz vagonlari heralde hic sevmiyorum artik turistleri zaten
Inicez yer vermiyolar inmiceksen kapi önünde ne isin var
Çok sinirlendim :D
Bir de herkes okula yeni kapidan geliyomus yürüme millet bedava diye mezar bulsa ölecek
Ben istanbulda ulasimla ilgili basa gelsem trafigin tsi kalmaz :D
Aday olsam mi napsam

♥ ♡

bide söyle düsün büsracim,milyonlarin tonlarca para harcayip görmek istegi bi sehirde yasiyorsun
o sehrin en güzel yerlerinden bi yerinde okuyorsun
hemde okulun cok yaninda,hatta bitisiginde kuru fasulyeci ve tursucular carsisi var :D

Simurg

Abi çok değil bi kere tramvaya bin gel turistler tarafından ortada bırakıl ter kokularının arasında kal yerin dibine batsın dersin :D
Bi gün değil idare et desen her gün her gün insan nefret ediyor.
Ben ulaşıma çözüm bulurum aday olsam biter bu işler.
7 vagon vardı onda bu haldeydi niçin çıkartıyosun otobüsleri küçültüyorsun benim günde ortalama 3 saatim trafikte geçiyor.
Gerçekten hissetmeniz lazım tüm kalbimle söylüyorum bunu :D

BEŞİKTAŞK

keskinli

biliyorum o hattida yogunluguda
ama yapacak bi sey olmadigindan durumdan en iyi seyi cikaracaksin

Simurg

Orası ayrı öyle bakarsan istanbula her vapura bindiğimde bin defa daha aşık oluyorum. :D

BEŞİKTAŞK

ERHUN

İstanbul'dan sıkılmamak istiyorsak Pangaltı'da oturup Eminönü'nde çalışacağız. Çıkardığım sonuç bu. ;D Şaka maka imkanım olsa İstanbul'da yaşamam. Boğaz takıntım yok, yaşadığım yeri daha çok seviyorum. Öyle çıkıp eğleneyim kafasında biri değilim. O yüzden başka şehre gitsem İstanbul'u aramam diye düşünüyorum.

ilhan mansız_melis

Çanakkale'ye gelin ;D

Kafanız rahat yaşayın, oh mis. ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Ben çanakkaleye geldim gezdim.
İstanbul kadar olmasada cidden çok güzel yer çok beğendim.

BEŞİKTAŞK

keskinli

trafik sorunu olmayan bi sehir kalmadi
son zamanlarda trafige cikan arac sayisi cogaldi
büyükadada yasamakta benim hayalim
hem sakin hemde yarim saatte istanbul gibi canli bi sehirdesin

El Colgado

ben ilerde ege kıyıları düşünüyorum.
memleket karadeniz olduğundan iki tarafı yaşamak güzel olur.