Ana Menü

Marmaray

Başlatan ERHUN, Ekim 29, 2013, 22:13:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beylikduzu sogutlesme arası o kadar.. ama kimse gitmiyor sanırım o kadar

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

valla yüksek degil fiyatlar
kabatas aksaray hattini kullandim bi ara sıkca,istanbulkartla 1,95 di sanırim en son
istanbulkart olmadan 3 lraydi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

istanbul kayseriye nazaran çok çok ucuz kayseride en uzak mesafe incesu ilçesi oda 45 dk sürüyor herkezde gitmiyor yani oranın halkı kullanıyor 30 dk bir sefer oluyor orası haricinde merkezde en uzak yer otobüs ile 15 dk bilemedin 20 dk fiyatı ise 1.70 kuruş öğrenci 1 lira :)

kayseriye nazaran istanbul ucuz
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Öğrenci kartı ilk basış 1 lira, ilk aktarma 40 kuruş, sonraki tüm aktarmalar 35 kuruş. Metrobüs aktarmadan sayılmıyor 1 lira alıyor.

Simurg

Allah işe gidiş ve çıkış saatinde toplu taşıma kullananlara sabır ve tutunacak yer nasip etsin.
Çekmeyen bilemez :D

♥ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 30, 2013, 23:12:12
valla yüksek degil fiyatlar
kabatas aksaray hattini kullandim bi ara sıkca,istanbulkartla 1,95 di sanırim en son
istanbulkart olmadan 3 lraydi
Metro ayrı abi..

O yine biraz makul duruyor ama oda çok uygun değil..

İstanbulda bazı noktalara hep çift akbil ilegitmek zorunda kalıyorsun. İşin anlaşılmayan kısmı şu genelde artık insanlar öğrencilik bitince farkına varıyorlar bu işin..

öğrenci için gayet ucuz ulaşım.. asgari ücretli vatandaşımız için zor ..

bide kime kolay ..polisimize.. heryer metro her yer bedava onlara
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

gönül isterki ulasim bedava olsun herkese her yerde
ama isler öyle kolay degil
balikesirdeki adam istanbulun trafigini niye benim vergilerimle sübvanse edilsin diye sorar bu kezde örnegin
karsilastirma yapildiginda Istanbul tasimaciligi gercekten pahali degil
asgari ücretliye tabiiki bi yük ama bizim amacimiz belediyeyi zarara sokmak degil asgari ücreti yukari tasimak olmali
ayrica asgari ücretin yarisina kacak calismayi engellemek olmali
bunlar tabii bambaska problemler,sorunlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

öğrenci olmayana ulaşım gerçekten çok pahalı. 15 günde iliğimi kuruttu dediğim gibi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

DIABLO

birde şu adaletsizliği çözmek lazım bilmiyorum heryerde aynımı kayseride öğrenciye, öğretmene, polis (bedava), memur hepsine paso var bir asgari maaşlıya paso yok asgarili alıyor 800 lira en düşük memur maaşı 1800 - 2000 arası bu nası bir adalettir anlayamadım 2000 lira maaş alan indirimli biniyor 800 lira asgari maaşlılara bindirdikçe bindiriyorlar.

forzaChelsea

NoPasaran

Polise bedava
Öğretmene 1.25
Asgari ücretliye 3

;D

Türkiye resmi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

sadece polise değil ki anlaşmalı kamu görevlilerine de bedava

BEŞİKTAŞK

DIABLO

birde derlerki mazlumun (fakirin ) yanında yer alıyoruz seveyim sizin edebiyatınızı :)

demeyi unuttum bir ara kur-an kursu' na gidenlerede paso verilmişti kayseri' de şuanki durumunu bilmiyorum son muhalefet yerel kanalın sahibide galiba hapiste

forzaChelsea

Simurg

Kur'an kursuda milli eğitim bakanlığı bünyesinde orasıda kurs müfredatını meb belirliyor :D

BEŞİKTAŞK

DIABLO

o zaman bilgisayar işletmenliği kursu ve bunun gibi kurslardada olması lazım madem milli eğitim bakanlığının bünyesinde ise bunlardada olması lazım :)

forzaChelsea

RCA

Şöyle anlatayım size ne köprü ne marmaray ne de başka bir proje hiç bir proje istanbul trafiğini ve populasyonunu iyi anlamda etkilemez.

Bolu tünelini yapan en baş şef bizim mühendislik proje yönetimi hocamız. Son sınıfta ister istemez hocalarla daha içli dışlı oluyorsun. hocamla sürekli münakaşa içinde olduğumdan ondan daha net bilgiler alabiliyorum.

Onun demesiyle hiç bir proje istanbulu rahatlatmaz. İstanbulu rahatlatacak tek şey bu projeleri ilk önce anadoluya yaymaktı. Ve adam haklı da.

Benim anlamadığım türkiye deki insanları İstanbula toplamak niye? Daha ne kadar göç olacak allah aşkına?

Bahçeşehir de oturuyorum bahçeşehirle fsm körprüsü 34 km ve tam 2 saat 20 dk sürüyor. bu nedir allah aşkına?

yap londra'daki sistemi. Belirli nufus populasyonu belirle ve anadoluya yapacagın fabrikalarla insanları ata. diğer bölgeleri geliştir.

Abi düsseldorfa karsruheye aachen münihe heıdelberge frankfurt stutgart almanya da çoğu yere gittim ve şok oldum.

heryer de mi aynı gelişmişlik olur. Ahmet abi sen daha iyi bilirsin

Tamam bir almanya ve bir ingiltere bir hollanda olamayabiliriz. Ama artık istanbul'da nefes alamıyoruz. hong kong, şangay gibi metropollere benziyoruz gittikçe. Bu işe el atılması lazım.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.