Ana Menü

STSL 5. Hafta | Beşiktaşımız - Gs | 22.09.2013 | 19.00

Başlatan El Colgado, Eylül 18, 2013, 15:08:36

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Veli bu takımın oyuncusu değil.Serdar başta güzel oynadı birde asist yaptı ama yediğimiz goldede onun hatası vardı.Motta'da fena değildi.Ben en çok Atibayı beğendim.Ama benim maçtaki beklentim Fernandes ile Olcay iyi oynasaydı bence maç çok farklı bitebilirdi.Onlarda kötü oynadılar.
Since 1903

[KralKartal]

Sahaya atlayan koyunlara selam olsun, baska sozum yok..

Her kim atladiysa ki Samsun macinda bile yanilmiyorsam 2 kisi sahaya girmisti, ama nedeni vardi

bu macta sahaya girecek kadar aptal, gerizekali, cahil, bilgisiz ve takimina IHANET edecek bir yapida degildir Besiktas taraftari!!!

ama Melo kart gorur, sahaya Besiktasli atlar (?!?!?) Yoksa girenler GSli mi?

Giren Besiktasli vardir mutlaka, her kim girdiyse desifre edilsin...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Maç ile ilgili yorumu yarın yapacağım bugün başka şeyler konuşmak istiyorum insan..

Bilmem tv başında nasıl göründü ama cidden böylesine bir rezil yönetim görmedim. Bir tane takdir hakkını Beşiktaştan yana kullanmazmı bir hakem. İnceden inceye öyle bir kıydılarki Beşiktaşımı, zaten 60 tan sonra tek söz etmedim. Bu müthiş bir kumpastı. Yani bakmayın orada Serdar hata yapmasa Escude yapmasa başka bişey olacaktı yine yenilecektik.  Bu gece kötü bitecekti.. Yiğitin dediği doğru artık bir ara arkamı döndüm ben kolay nkolay annelere sövmem ama Fırat Aydınus için ettim.. Yazıklar olsun..

İkinci konu , kardeşim 10 dkdır o doğuda kavga oluyor neden müdahale edilmiyor aklım almıyor. Koskoca Beşiktaşa yakışıyormu o görüntüler akıl veremiyorum.. Duyuyoruzki RABİA cı gençlik miş. Kardeşim orası Beşiktaşın stadı ve bunu artık herkes kabul etsin BEŞİKTAŞ TRİBÜNLERİ DİNDAR VE MERKEZ SAĞCI DEĞİL DEĞİL DEĞİL !!! Orada CHE bayrağı açsan PROVAKE değildir ama RABİA dersen PROVAKEDİR..Böylesine saçma bişey ama GERÇEK BUDUR.. 1453 ismi bile provake amacı ile konulmuştur . O şanlı tarihimiz yine malesef merkez sağ tarafından temsil edilmektedir.Sorunlar burada başlıyor..

4 tane savcı gelmiş. Nasıl bir gözleri vardı bilmiyorum. 80,000 kişi arasında maça gönderilip bununda reklamını yapmak nedir ?

Kısacası

Bu Gezi parkının diyetiyse HELAL OLSUN BEŞİKTAŞIMA..

Hiç masum şeyler değil bunlar.. Ve bir gün bunu yapanlar bu topraklardan kaçacaklar hocalarının yanına, ab zen eleştirdiğimiz bazen çok kızdığımız bazen rantçı dediğimiz TİNERCİLER yine o tirbünlere gelecekler ve BEŞİKTAŞIM OLEY diye bağıracaklar..

Yine diyorum sahaya ister AKP li ister Geziciler girmiş olsun ne olursa olsun bunlar PROVAKE edenlerin ortaya koyduğu bir tablodur ve bu tablonun teması KORKUDUR..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Olayların Çarşı'yla uzaktan yakından alakası olduğunu düşünmüyorum.
1453 diye bir grup türemiş,türeyebilir hakları fakat kuruluş amacı Çarşı'ya karşı olmaksa,bu insanların masum olduğunu düşünmek bana göre saçma olur.
Burdan sonra söyleyeceklerim birine mukabil değil yanlış anlaşılma olmazsa sevinirim.
Çarşıya tinerci demek kimsenin hakkı değildir.
Çarşı bu ülkedeki en iyi sivil toplum örgütünden daha fazla katkı vermiştir.
Çarşının içinde tiner kullananlar vardır olmasıda mümkündür çünkü böyle büyük bir toplulukta herkesin aynı görüşte olması mümkün değildir.
Çarşıyı svmeyebilir insan saygı duyarım. Yanlışları vardır eleştirilir tartışılır.
Fakat bugün o statta ilik arayan bir topluluğun hakkının yenilmesine gönül razı olmaz.

KeePSaKe

Staddan şu an dönmüş biri olarak söylüyorum,olayların kesinlikle GS yle falan alakası yoktur,maçtan önce 4 tane savcı Çarşıyı incelemek üzere stada gelmişti,maç sırasında 1453 Kartallar adı verilen hükumet yalakası grup "Ya Allah Bismillah Allahuekber" "Tayyipin Askerleriyiz" vs gibi sloganlar atıyordu,maç öncesine stadın yüzde 90'ı (Baş örtülü hanım kardeşlerim dahil-Görüntüler elimde mevcuttur)Her yer Taksim her yer direniş" "Biber Gazı sık Bakalım" diye tezahürat yapıyordu,ve o anda aniden SESLİ REKLAMLAR devreye girdi,maç sonrası Şamil Tayyar,Hakan Şükür vs gibi yalayanların açıklamalarını okuyun ne dediğimi daha iyi anlayacaksınız,19 senedir tribünlerdeyim,taraftarı az çok tanırım,her türlü olayı gördüm ama böyle bir maç için sahaya durduk yere girişi ilk defa görüyorum,bunların kurgu,karalama kampanyası olduğuna inanıyorum,son sözüm HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ!!!!

alıntıdır.
Since 1903

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Eylül 18, 2013, 15:15:48
İkincisi ise hakem Fırat Aydınus. TFF bakalım Fatih Terim'e borcunu ödeyecek mi bu maçta.

Ödediler.  :alkis
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

O sesli reklamlar tam bir komediydi :) Taraftar bağırıyor Turk Hava yollrı reklamları başlıyor :)

Şamil Tayyarın tweetlerini okuduktan sonra zaten tamamen soğuyorsun futboldan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran - Eylül 23, 2013, 00:11:01

Bu Gezi parkının diyetiyse HELAL OLSUN BEŞİKTAŞIMA..

Hiç masum şeyler değil bunlar.. Ve bir gün bunu yapanlar bu topraklardan kaçacaklar hocalarının yanına, ab zen eleştirdiğimiz bazen çok kızdığımız bazen rantçı dediğimiz TİNERCİLER yine o tirbünlere gelecekler ve BEŞİKTAŞIM OLEY diye bağıracaklar..

Yine diyorum sahaya ister AKP li ister Geziciler girmiş olsun ne olursa olsun bunlar PROVAKE edenlerin ortaya koyduğu bir tablodur ve bu tablonun teması KORKUDUR..

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

millet mactan cikmadan macta kac savci oldugunu ögrenmis helal olsun
haber ne cabuk dagilmis hayret
o sahaya atlayip kulübe zarar verenler kim olursa olsun namerttir,nasil olsa yakinda cikar
osonra kim kacar kim kalir belli olmaz
mac konusuna gelirsek maalesef gese bizden üstündü özelliklede 2.yari
2 goldede kisisel hatalar yaptik,olmayacak yerde ve cok gereksiz bi sekilde top kaybettik
hakeminde hatalari vardi ama en büyük suc kendimizdeydi
gercekci olursak escudnin eli ve sabriye yapilan faula penalti calinabilirdi
insaallah ders aliriz bu mactan
önümüzdeki maclar zor olacak,4 -8 hafta arasi ceza gelir deniyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

[KralKartal]

Besiktas taraftarini bilenlerin, yani BESIKTASLILARIN kendisi bile buna inanabiliyorsa diyecek soz yok,

demek ki ya suc taraftarda yada Besiktastan ustun birseyler var, ama benim ve bir cok Besiktasli icin

siyasi partimizde BESIKTAS. Ben Tvden izlerken taraftarin sahaya inmesine sok oldum, inanamadim, sonra hurraa diye

yuzlerce kisi inince, baktim yuzlerine, Besiktasli tipi yok, kusura bakmasin kimse ama oyle bir sahaya girisleri var ki, saga sola kosmalar

ne yapacaklarini bilmiyorlar felan. Besiktas taraftari girerse bile, bilincli girer.

CARSI birilerini cok korkutmus. Fena kuyruklarina basmislar. Acisi dinmemis demek.

:bjk
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 23, 2013, 00:31:05
her macta savci yokmu

Var. Ama bu maç 1 değil 4 tane

Vodafone 958 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

neyse artik bu senaryolari tartismayacagim bugünlük yedigim hakaretler ve küfürler yeter
ama bi durumada vurgu yapmadan edemeyecegim
carsi kral oldu,daha dün sahtekar ve yalakayken

demekki olaylara göre degil siyasi beraberliklere göre dogruluk ve yanlislik belirleniyormus
benim carsiya karsi durusum bugünkü olaylardan degil daha önceki yasananlardir
eskiyi bilende bunu iyi bilir
detayli bi sekilde carsinin nasil vurgun yaptigini sahit oldugum bi olayla anlattim.o zaman ne akp vardi nede gezi
nasil rant icin birbirlerini harcadiklerini nasil ve kimleri desteklediklerini biliyoruz
yillar öncede forumun ismini rantcilara tavir olsun diye degistirmistik
ama carsi kral oldu simdi,ayni siyasi görüste oldugumuz icin
dedim ya dogru ve yanlis kavrami siyasi beraberliklere göre veriliyormus