Ana Menü

STSL 5. Hafta | Beşiktaşımız - Gs | 22.09.2013 | 19.00

Başlatan El Colgado, Eylül 18, 2013, 15:08:36

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Umarım yeneriz pazartesi sabahı okuldakilerle kavga etmek istemiyorum ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Atiba çok iyi.Veli yi beğenmedim.Fernandes ile Olcay etkili olabilseler rahat alırız bu maçı
Since 1903

Simurg

Gol atin yaaa

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Veli yaktın bizi Veli seni takımda durman hataydı zaten.
Since 1903

eRe

hakem macın anasını aglattı
her boka faul
her yere attıkları faul
bıze gelınce devam
ne konsantrasyon bıraktı ne de guc
yavsak
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Hakem maçı iyi yönetmedi ama 2.yarıdaki oynadığımız futbol pekde iyi değildi.
Taraftarların sahanın ortasına atlamasına anlam veremedim Beşiktaşa zarar vermekten başka birşey vermez.Ama o Melo'ya şişe atanın ellerine sağlık haketmişti.
Since 1903

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Bu işin arkasından çok ilginç şeyler çıkacak.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

bır tarafta gezının yıldızı besıktas taraftarı.bır yandan cemaatın en buyuk adamı galatasaraylılar.stada nedense gelen 4 savcı.1453 dernegının cıkardıgı kavga.sahada hakemın katletmesı.ve sonucu bu sekılde.nedense hıc entresan degıl
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

O stadyumda bu sene 5 defa gittim, hiç birinde aranmadım. Aranmak için polisin oraya gittiğimde geç geç dedi her seferinde. Milletin yazdığına göre bugünde aynı şekildeymiş. Provokasyon olma ihtimali fazla olduğunu düşünüyorum. Melo'nun hareketinden olacak şey değil bu. Hemen suçu bir tarafa atmak doğru değil (tinerciler, baliciler, eroinciler vs.). Kaldı ki rakip taraftarların abuk subuk ithamlarıyla laf atmak yakışır değil. Orada bu olayları çıkaranlar akp tetikçileride olabilir, uç sol örgütçülerde olabilir. Netice olarak bizim bu senemize büyük ölçüde dinamit koyuldu.

Maça gelecek olursak dengeli başladık rakibi tarttık, sonra çok iyi saldırdık. Abuk subuk goller kaçırdık. İkinci yarı rüzgar tersine döndü GS iyi oynadı, orta sahamız düştü. Hakemlerin rakibe kolay faul verdiğini düşünüyorum. Selçuk ve Sneijder faul almak için çok çalıştı. Ofsaytlarda sonucu etkileyen hata olmadı. GS'ın 1'nci golünde Serdar'a yapılan hiç bir şey yok, Bruma gayet iyi aldı ve asistini yaptı. GS'ın 2'nci golünün öncesinde Burak'ın elle aldığını söyleyenler var ama bence el yok, vücuda bitişik kolu. Bize yakışan futbol oynamadık, maçın 20-45 (arasıydı sanırım net dakika veremiyorum dikkat etmedim) arası hak ettik ama onun dışında maç hakkımızdı diyemem.

KeePSaKe

Maç tatil edilmiş kararı tff verecekmiş ama büyük ihtimal gs macı kazandı maçı tekrar oynatacaklarını sanmıyorum.

Taraftarları anlamadım ben bir ara kamera trübünleri gosterdi kavga çıkmış,taraflar bayraklarla birbirlerine vuruyorlardı.2-1 den sonra olaylar cıkmaya basladı.Kırmızı karttan sonra işler çığırından çıktı.
Since 1903

ilhan mansız_melis

1453 denen itlerin taraftara saldırdığı söyleniyor.

ERHUN

AKPliler mi sol örgüt sempatizan/partizanları mı bilemem ama bu olay %100 siyasidir. %0.1 bile ihtimal vermiyorum sonuçla, Melo'yla alakalı olduğuna.

ilhan mansız_melis

Olamaz zaten. Daha önce hiç mi yenilmedi bu takım ? Frikik öncesinde niye sahaya girilsin ? akpli ya da değil kim varsa altında Allah belasını versin.