Ana Menü

Teknik Direktörümüz SLAVEN BİLİC

Başlatan NoPasaran, Haziran 25, 2013, 01:17:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Hırvat Teknik Direktör Slaven Bilic ile 2 yıllık anlaşma sağladı. Bilic'in 27 Haziran Perşembe günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın, yönetim kurulu üyesi Ahmet Nur Çebi ve Ahmet Kavalcı, pazartesi günü akşam saatlerinde özel bir uçak ile Hırvatistan'ın başkenti Zabreb'e gittiği biliniyordu.
Başkan Orman ve siyah-beyazlı heyetin bu akşam Lokomotiv Moskova ile yollarını ayıran Hırvat teknik adam Slaven Bilic ile bir araya geldiği ve tarafların 2 yıllığına el sıkıştığı öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

ERHUN

Slaven Bilic'le 3 yıllık anlaşıldı, 1,6m€ alacak.

NoPasaran

Açıkcası ilk izlenimlerim bu adam için olumlu.

Neden derseniz..

Mustafa Denizlinin vakıfbank reklamında söylediği şeyler var. Taktik işi az çok bellidir herkes aynı eğitimi alır diyor..

İş ruhu sahaya yansıtabilmek..

Mustafa Denizli nin 26. hafta mucizesi mesela bir tavırdır, inançtır , ruhtur..

Samet Hoca bunu yakalayamadı..

Çünkü kimse ona inanmadı..

Çünkü o Fatura yatırmaya gelse fark edilmeyecek kadar mütavazi ve bizden biritdi..

Aykut Kocamanda öle mesela..

Almeida Fernandes hatta Oğuzhanın bile ne kadar ciddiye aldığı tartışılır..

Ama Bilic için öyle olmaz..

Şu Terim yavşağına yaptığı sus işareti bile oyuncunun gözünde hocasına bakış açısını değiştirecek türden..

Medya da öle..

Yönetimde öle..

Artık bundan sonra hedefler ve Uefa kararından sonra şekillenme olacaktır..

Ama UEFA kararı sanırım açıklandı..

Bu transfer nedese bana olumlu bir hamle olarak geldi..

Sanki bir Şampiyonlar Ligi Hamlesi gibi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 25, 2013, 01:32:10
Samet Hoca bunu yakalayamadı..

Çünkü kimse ona inanmadı..

Çünkü o Fatura yatırmaya gelse fark edilmeyecek kadar mütavazi ve bizden biritdi..

;D

Samet mülayim adam. Böyle hareketler tarzı değil.

Hoca belli değilken hakkında yazdıklarım malum, tek artısı Balkan futbolcular diyordum ama artık hocamız oldu, 4 kolla savunurum kendisini. Bu basın için tam yem olacak adam, yedirtmemeliyiz. Beresini takıp kulübedeki yerini alsın seneye görelim ne yapacak Slaven hoca.

ERHUN

Üst üste mesaj olacak ama önceki mesajla alakası olmadığı için yeni mesaj atıyorum.

Geçen sene Lokomotif Moskova'ya gittiğinde Tottenham'dan Vedran Corluka ve PAOK'tan Dario Kresic'i getirmişti.
Muhtemelen bize de 1-2 Hırvat futbolcu gelecektir.

Hatta şöyle bir ek bilgi vereyim. 11 Haziran tarihli "24sata.hr" adresli Hırvat sitesindeki bir habere göre Dinamo Kiev'deki Hırvat futbolcu Niko Kranjcar için nabız yoklamışız.

El Colgado

Yabancı kontenjanı sayısı 6 olmuşken biraz zor bence hırvat futbolcu transferi.
Ben Bilic'in burada başarılı olabileceğine inanıyorum. Adam ısrarla kulüp takımı çalıştırmak istediğini söyledi. Ona göre emek verir umarım. Uyum sürecinde de Önder Hoca ona yardımcı olur.

Simurg

Olaylar olaylar :D

Çok karizmatik bi adam birde yönettiği maçlarda yaptığı artizlik tavırları var,

Umarım boyutu aşmaz.

Olası bi bjk-gs maçında taraftarında gazıyla terime kafayı çakabilir ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Büşranın dediği gibi çok karizmatik bir adam ama sırf karizma yetmiyor inşallah takımımıza başarılı olur uzun yıllar kalır :)
Since 1903

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

Beşiktaş, Hırvat teknik adam Bilic ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. 
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alıntı yapılan: El Colgado - Haziran 25, 2013, 07:47:49
Yabancı kontenjanı sayısı 6 olmuşken biraz zor bence hırvat futbolcu transferi.
Ben Bilic'in burada başarılı olabileceğine inanıyorum. Adam ısrarla kulüp takımı çalıştırmak istediğini söyledi. Ona göre emek verir umarım. Uyum sürecinde de Önder Hoca ona yardımcı olur.

Manuel Fernandes dışında takımda kalacak yabancılar kesin değil gibi duruyor. Sivok bile gidecek söylentileri var.

Yinede şuan ki yabancıları düşünürsek: Sivok-Manuel-Hugo-Escude-Holosko, yani 5 yabancımız var.
Dentinho ve Mamadou takımlarına döndü. Hilbert'le sözleşme imzalanmıyor. McGregor işi tuhaf, bir gitti bir gitmedi 1 Temmuz'da netleşecek onun işi ama gider herhalde.

eRe

escude gıdecek sanırım
holosko da bellı olmaz bır takasa bakar
3 yabancı alır belkı 4 yabancı transferını bıtırırız
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Galatasaray ne istiosa olur bu ulkede

Yabancı sayısı 6 2 2 yedoner

4 yabancı var .gregor un kalma sansı yok

Hatta Holosko bile gider Mevlut ve Ömer gelirse

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ab pasaportluler yabancı statusunde olmasın ıstıyor gs o zaman bızımde yabancımız yok suan :D
www.erdemeksi.com