Ana Menü

Teknik Direktörümüz SLAVEN BİLİC

Başlatan NoPasaran, Haziran 25, 2013, 01:17:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic, basın mensuplarıyla bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi.
Futbol Takımımız'ın Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sürdürdüğü BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Teknik Direktörümüz Slaven Bilic, şunları söyledi:

"Galatasaray maçını bir tarafa ayırıyorum. Sezonun ilk derbisiydi ve zor bir maçtı. İlk yarıda iyi oynadık ancak daha sonra basit hatalar yaptık ve rakibe iki gol hediye ettik. MP Antalyaspor maçındaki oyuncularımın performansından hiç memnun değilim. İlk maçlardaki oyunumuzun uzağında kaldık. Futbolcularımızın fiziksel ve ruhsal olarak yüzde yüz olmaları gerekiyor. Tekrara kazanmaya başlamak için ihtiyacımız olan şey bunlar."

"MP Antalyaspor maçı biraz garipti. Maçı alışık olmadığım bir yerden takip ettim. İlk kez böyle bir ceza aldım. Ben yanlış bir şey yapmadım. Lige iyi başladık. 4 galibiyet alınca bizi göklere çıkaranlar şimdi olduğumuzdan küçük göstermeye çalışıyorlar. Şampiyonluk için uzun bir süreç var. İyi bir kadromuz var. Çok çalışıp denge noktası sağlamalı ve maçları kazanmalıyız."

"Yedek kulübesinde olmamamın takımı bu denli etkileyeceğini düşünmüyorum. Antalya'da ilk yarı iyi oynamadık, ikinci yarıda da hatalarla iki gol yedik."

"İlk 11'de kimsenin yeri garanti değil. İyi kadroya sahibiz. Bazı değişiklikler olabilir ama illa olacak diye bir şey yok."

"Sezer Öztürk, diğer oyuncularla aynı. Onun oynayıp oynamamasına kendi performansı karar verecek. Antrenmanlardaki performansı onun durumunu belirleyecek. Her şey onun elinde"
Bölünür senin için uykular!

keskinli

kadroda degisiklik olacagi sinyali vermis gibime geldi bu demecte
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Edin Terzic'in doğum günü kutlandı

Ersin Develi

eRe

https://vine.co/v/MqdIu6I6lZ2

slaven bilic : marcus merk e soruyorum motta nın pozısyonu penaltı mıydı?
merk : penaltı için yetersizdi
slaven bilic : ama geçen hafta fenerbahçe için yeterliydi !

saygı duyulacak adamsın bilic!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

;D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Banucan

Slaven BİLİC bize çok yakışıyor!
FEDA

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..