Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

http://haber.mynet.com/bir-alo-kiziniz-hamile-telefonu-daha-703856-guncel/

bu olaylar yuzunden bugunlere gelıyoruz ıste..ozgur degılız! :( ozgur olmak ıstıyoruz..cocuklarımız ozgur yetıssın ıstıyoruz..ozgurce nefes alalım.ozgurce opuselım.ozgurce alkol alalım.ozgurce oturalım.ozgurce duralım! ıstıyoruz.kımseye bızım zararımız yok.herkes bırbırıne zarar vermeden ozgur olsun ıstıyoruz.cok mu sey ıstıyoruz? hıc mı bunu haketmıyoruz?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 20, 2013, 01:23:01
Ahmet abi nasıl 1 sene kaldı yazayım, tutar yada tutmaz okuruz..

RECEP TAYYİP ERDOĞANIN MİLLETVEKİLİ OLARAK SON SENESİ..

Bunu geldiği günden beri söylüyor.3 dönemden sonra bitiyor..

Bundan vazgeçme sansı yok çünkü AKP içinde ve halkına bu konuda söz üstüne söz verdi..

AĞUSTOS 2014 te CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ VAR.

Tayyip Erdoğan'ın Abdullah Gül ile arası olmaduğını artık uçan kuş biliyor. Son gezi olaylarında bile hiç bir araya geldiler mi bilmiyorum..

Yine Ülkemize başbakan olarak Erdoğaını atayan AMERİKA, Suriye konusunda Türkiyeyi yalnız bırakarak Erdoğandan ÇEKTİĞİ SÖYLENEN DESTEĞİ ayan beyan ortaya koyuyor.

Başbakan hani dış güçler diyor ya, aslında haklı. Reyhanlıda olsun, Ergenekon soruşturmalarındaki halk olsun ve en son gezi olsun bir yerlerde eli mutlaka var..

Bu Amerikan baronlarının başıda KOÇTUR..Erdoğanın KOÇA sallama nedenide budur..

Aslında ilişkinin bittiğini gösteren resim tam 8 ay önce çekildi. Bunu tüm dünya yazdı ama bizimkiler geçti başbakanda yakışıksız dedi. Günün yada Ayın resmi idi beyaz sarayda. Erdoğan ile konuşan OBAMA resmi diye tanıtıldı dünyaya..Aynen buydu.

Şimdi ERDOĞAN ın önünde iki yol var. Cumhurbaşkanı olmak için aday olacak . Olabilir ama Abdullah gül gibi sessiz bir cumhurbaşkanı olmak zorunda. Çünkü yasalarımız Cumhurbaşkanına aktif bir siyaset yasağı koyuyor. Yada Her an Türkiyede Gülün görev süresi 7 yıl olur Erdoğan yine dışarda kalabilir.

İkinci şık, Başkanlık sistemine geçeceğiz diyebilir ve böylece CUMHURBAŞKANINI AĞUSTOS AYINDAN SONRA bitirir ve BAŞKAN OLARAK Ülkeye hakim olur.Ama ABDULLAH GÜLÜN ABD tarafından destekleneceği ve bu süreçte yanında olacağı söylenince olası GÜL ERDOĞAN seçiminde Abdullah Gülün başkan olarak seçilmesi yüzde 1 milyondur ve buda Erdoğanın siyasi hayatının bitmesi demektir..

Abdullah gül ve tayyip erdoganin arasinin kötü oldugunu hic düsünmüyorum ben
kötü olsa bile bi sey degistirmez
Cumhurbaskanligi halk tarafindan belirlenecek oldugu icin erdoganin karsisina aday cikamaz kendi partisinden
diger partilerin adaylarininda kazanma sansi sifir
istese cumhurbaskani olur bunu kimse engelleyemez
3 dönem sinirlandirilmasida sorun degil,istese bunu yine degistirir halk istiyor diye
ama bunlardan daha önemlisi her halde hükümet olacak akp nin tartismasiz en önemli ismi,kim basbakan olursa olsun politikasini erdogan belirler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 20, 2013, 11:09:37
napıcaz pekı abı? bu ulkede hıc soz hakkımız yok mu? koyun mu olucaz bızde ?
ayrıca ınat yapan yok kı bız eylem yapıyoruz sozumuz ıcın onlar saldırıyor.ayrıca saldırı olmasa sımdıye protestolar coktan bıtırılmıstı.cadırlar toplanıyor eve gıtme kararı verılıyordu
Alıntı yapılan: eRe - Haziran 20, 2013, 11:11:58
http://haber.mynet.com/bir-alo-kiziniz-hamile-telefonu-daha-703856-guncel/

bu olaylar yuzunden bugunlere gelıyoruz ıste..ozgur degılız! :( ozgur olmak ıstıyoruz..cocuklarımız ozgur yetıssın ıstıyoruz..ozgurce nefes alalım.ozgurce opuselım.ozgurce alkol alalım.ozgurce oturalım.ozgurce duralım! ıstıyoruz.kımseye bızım zararımız yok.herkes bırbırıne zarar vermeden ozgur olsun ıstıyoruz.cok mu sey ıstıyoruz? hıc mı bunu haketmıyoruz?
pekii 2002 de yapabilipte 2013 de yapamadigin bi sey söyleyebilirmisin?

IL Capitano

Problemde yaratilmak istenen "siz ve biz" simdi bunu sende yapiyorsun. Insanlar artik özgurluklerinin kisitlanmasini istemiyor ve buna tepki gösteriyor. Aslinda is bu kadar basit. Insanlar artik özellerine karisilmamasini istiyor. 10 yilin tepkisi bu. Hersey belli bir yere kadar.
Olay cok rahat cözulurdu. Hukumet cok yanlis , gaddarca bir yol cizdi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

tabı kı soylıyım

lokallerde alkol almam yasaklandı artık lokallerın hepsı kapandı
tv de haberlerı takıp edemıyorum ne derlerse onu ızlıyorum
suan bır ıs yerı acıyorum ve akp lı olmadıgım ıcın beledıye ızın vermıyor ruhsatlara
ramazanlarda pızza dukkanımı acarsam dukkanıma saldıranlar oluyor mecburen tadılata almak zorunda kalıyorum
bırlıkte oldugum kız oldugunda dogum kontrol hapı alamıyor yasak oldugu ıcın

daha devam edeyım mı ? yeterlı mı?
www.erdemeksi.com

keskinli

bunlarin hepsini 2002 den önce yapabiliyordun yani?
yapamiyordun
o zamandan cocuk aldirmanin kurali vardi,o zamanda dogum kontrol hapi kisitlamasi vardi
o zamanda bi yerlerde yandasin olmasaydi is yapamiyordun
bunlar genel problemler basta kim olursa olsun
ayrica gecen ramazanda ben türkyedeydim,kirikkale gibi muhafazakar bi sehirde bile nereyse kapali dükkan yoktu
kimsede saldirmadi
hic bi yerde böyle olay yasanmadi

keskinli

Alıntı yapılan: IL Capitano - Haziran 20, 2013, 11:18:12
Problemde yaratilmak istenen "siz ve biz" simdi bunu sende yapiyorsun. Insanlar artik özgurluklerinin kisitlanmasini istemiyor ve buna tepki gösteriyor. Aslinda is bu kadar basit. Insanlar artik özellerine karisilmamasini istiyor. 10 yilin tepkisi bu. Hersey belli bir yere kadar.
rahat cözülemedi iste
erdoganin geri adimina ragmen parki ve taksimi bosaltmayacagim dendi
kimse kusura bakmasin ama ortada devlet diye bi otorite var
kimse kafasina göre haftalarca bi yeri felc edemez,kimse istediklerini zorbalikla yerine getirtemez
bu herkes icin gecerli,hic bir devlet hic bir gücün isgaline boyun egmez

eRe

yalan mı soyluyorum yanı ?
polıs benım evımde asılı turk bayragını kaldırtmaya calıstı ceza yazdılar
haberlerde bıle konu oldu
olacak o kadar programında ıslendı sonrada program kaldırıldı!
dogum kontrol hapı veya ertesı gun hapı gecen yıl alıyordum daha ozgurce
ramazanda ben dukkanımı acamıyorum tadılata alıyorum yoksa fıslenıyorum saldırıya ugruyorum bunlarda basıma gelen olaylar
2002 degıl 2008 den once yapabılıyordum

bır doktorun kızın babasını arıyıp kızınız hamıle demesı ne ya?

denizlide sen benım gıttıgım lokallerı nasıl kapatırsın ya alkol alma yasagı getırerek

afyonda alkol almak yasaklandı sen nasıl yasaklarsın ya?

sence bunlar genel problemler mı? hadı yandas olarak ıs yerı ruhsatı almayı gectım
sen benım yatagıma gırmen ıcecegıme karısman nereye gıdecegıme karısman
asacagım bayraga bıle karısman?

bu mu genel problemler ?
www.erdemeksi.com

eRe

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 20, 2013, 11:27:50
rahat cözülemedi iste
kimse kafasina göre haftalarca bi yeri felc edemez,kimse istediklerini zorbalikla yerine getirtemez

erdoganın gerı adımı ?

sen gonderdıgım vıdeo yu ızledın mı?

erdoganın yalanlarına halk ınanmadı demen gerekıyordu sanırım...
www.erdemeksi.com

IL Capitano

Abi sen hala bu diktatöru savunuyorsun ya pes yani.herkes polisin reaksiyonunu asiri bulurken sen halki zorbalikla sucluyorsun. Bu gezi olaylarinin farki din, dil, ideoloji degil, halkin baskaldirisi. Artik özellerine karisilmamasini istiyor.

Senin icinde  bugune kadar haksizliklara karsi cikan, ezilenin yaninda oldugunu hissetmistim ama yanilmisim. Kusura bakma biraz kisisel oldu, en iyisi burda birakmak cunku daha önceki tecrubelerimizden bildigim icin sonunda kiriyoruz birbirimizi. Senin beni benimde seni kirmamini istemiyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

Müftü Karısı CHP'li çıktı - Gül Taşlı Cenal

rezil oldu

Bi de başını kapatmış salak,

Dini asıl alet edenler belli oldu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

Alıntı yapılan: IL Capitano - Haziran 20, 2013, 11:38:20
Abi sen hala bu diktatöru savunuyorsun ya pes yani.herkes polisin reaksiyonunu asiri bulurken sen halki zorbalikla sucluyorsun. Bu gezi olaylarinin farki din, dil, ideoloji degil, halkin baskaldirisi. Artik özellerine karisilmamasini istiyor.

Senin icinde  bugune kadar haksizliklara karsi cikan, ezilenin yaninda oldugunu hissetmistim ama yanilmisim. Kusura bakma biraz kisisel oldu, en iyisi burda birakmak cunku daha önceki tecrubelerimizden bildigim icin sonunda kiriyoruz birbirimizi. Senin beni benimde seni kirmamini istemiyorum.

benim gibi düsünürsen iyisin,benim gibi düsünmezsen kötüsün anlami cikiyor buradan
elestirdigin adamdan ne farkin kaliyor o zaman :) bence burada biraz düsün
bu söylemleri cok gördüm ben ama sunu söyleyim ister inan ister inanma
1 dakikalik adalet 80 yil ibadete bedel diye düsünenlerdenim
sana göre diktatör olan bana göre diktatör olmayabilir,benim düsünce özgürlügüm tercih hakkim yokmu?
parkda bulunanlar halkta geriye kalanlar ne?uzaylimi?onlarda halk degilmi?
samimi olarak soruyorum isteyen istedigi yeri isgal edip ortaligi karistirarak istediklerini elde edebilecekmi saniyorsun?
yarin bir gün birileri cikip,biz halkiz diyerek ayasofyanin camii olmasi gerek diye ortaligi karistirsa ne yapacaksin?
veya herhangi bi istek icin ortami gerse ne yapacaksin?hakli veya haksiz olmasi önemli degil
bana hakli olanlar sana haksiz olabilir veya tersi
protesto yapanlar kadar protestodan magdur olanlarinda haklari yokmu bu ülkede?

keskinli

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 20, 2013, 11:31:19
Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 20, 2013, 11:27:50
rahat cözülemedi iste

erdoganın gerı adımı ?

sen gonderdıgım vıdeo yu ızledın mı?

erdoganın yalanlarına halk ınanmadı demen gerekıyordu sanırım...
mahkeme sonucunun beklenecegi,kendileri acisindan olumsuz olursa buna uyacaklarini,olumlu sonuc cikarsa halk oylamasi yapacaklarini söylemedimi?
geri adim degilmi bu?
bu sonuca ragmen taksimden cikmayacagiz demenin anlami neydi?bagciyi dövmekmi?
üzerine basarak söylüyorum hakli veya haksiz hic önemli degil,kimse devleti bu sekilde esir alamaz,haftalarca bi bölgeyi isgal ederek sonuca ulasamaz

DIABLO

hiç bir devlet boyun eğmez eyvallah

şuan türkiye cumhuriyeti pkk terör örgütüne boyun eğmedimi tanımadımı :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea