Ana Menü

Fikret Orman yeniden başkanımız oldu

Başlatan K.D, Mayıs 23, 2013, 22:07:05

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Ben sadece şuunu söylüyorum.

Eğer serdal adalı aday olmuşsa vardır bir bildiği. Ben oyumu serdal adalıya verdim sürprizler olacağına inandığım için.

ama duygusal yönle bakarsam kesinlikle fikret orman.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Alıntı yapılan: Agilis 8 - Mayıs 27, 2013, 23:38:20
Ben sadece şuunu söylüyorum.

Eğer serdal adalı aday olmuşsa vardır bir bildiği. Ben oyumu serdal adalıya verdim sürprizler olacağına inandığım için.

ama duygusal yönle bakarsam kesinlikle fikret orman.

Serdal Adalı'dan çok umutlu olanda var, fiyasko olacak diyen de. Elbette listeler açıklanmadan bunu bilemeyiz.

Bana göre Adalı, Aksu'nun gazıyla aday oldu. Aksu'nun siyasi kimliği vs. üzerine yapıştığı, her ortamda engel teşkil ettiği için aday yaptı Adalı'yı perdenin arkasında kendi atını koşturuyor.

El Colgado

Aynen öyle bjk'yi ele geçirme peşindeler. Ama inşallah fikret orman kazanacak. Stadı da yıkmaya başlıyoruz zaten, çalışıyor adam

NoPasaran

Ben Adalının Beşiktaşı ele geçirme amacı güttüğüne inanmıyorum zaten şu an ne dersek yapacak bir Beşitaş var..

Adalı yönetimi gelirse Beşiktaş kısa vadede kazançlı çıkar ama uzun vadeyi bilmiyorum

Orman yönetimi gelirse bence uzun vadede başarılı bir sistemin öncüsü olur bundan sonraki 50 sene sonra bile BEŞİKTAŞ MODELİ diye adlandırılan modelin adımlarını atmış olur..

Allah ikisinidne yardımcısı olsun..

Gönlüm Ormandan yana..

Ancak ilk günki kadarda rakiplere kızımıyorum..

Abime sordum bugün Kendisi koyu fenerlidir acaba dedim onlar nasıl görüyor dışardan..

Hiç beklemdiğim bir küfür etti Adalıya. Ayıp ulan yaptıkları dedi..

Aslında bazı şeylere belkide uzaktan bakmak lazım..

Ben ilk günkü kadar kızgın değilim ama belkide vefasızlık yapıyorum bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Kurtuluş abinin ağzına sağlık. 5 yıllık kongre üyesi başkan olmasın gitsin tjk koltuğunda otursun atına kuarizma adını versin. İlerde olabilir ama.

ERHUN

Alıntı yapılan: El Colgado - Mayıs 28, 2013, 00:42:40
Kurtuluş abinin ağzına sağlık. 5 yıllık kongre üyesi başkan olmasın gitsin tjk koltuğunda otursun atına kuarizma adını versin. İlerde olabilir ama.

Geçen günde yazmıştım ama cevap gelmedi.
Başkan adayı olmak için kongre üyeliğinde 10 yılı tamamlamak gerekmiyor muydu?

keskinli

benimde aklimda 10 sene var lakin öyle olsa aday olmaz
o kadar aptal degildir herhalde
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

Erhun'cum inan dikkatimden kaçtı, bilgim yok o konuda. Fikret başkana sordular adalıyı tanır mısın diye. O da tanımadığını beş yıllık üye olduğunu söyledi. Demek olabiliyormuş.

NoPasaran

Yeni Tüzük..

"Başkan adayı olabilmek için Genel Kurul üyeliğinde 5 (beş) yıllık sürenin doldurmuş olması ve Genel Kurul’a katılma hakkına sahip en az 250 (iki yüz elli) üyenin adaylık başvurusunda, bulunacak kişiyi Divan Başkanlık Kurulu’na yazılı olarak önermesi gerekir. Öneren üyelerin adı, soyadı ve sicil numaraları dilekçeye eklenir ve bu bilgiler, Divan Başkanlık Kurulu tarafından kontrol edilir."

https://www.bjk.com.tr/tr/cms/tuzuk/4/
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Celal Kolot ne lan ?

Fikret başkan olacak bu seçimi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Herkesin düsüncesine saygiliyim, ki kazanan BESIKTAS olsun yeter ki. Fakat, Adali baskan olsun diyenler (forum disinda) genelde
Adali gelsinde yildizlari getirsin, bak fernandesi quaresmayi simaoyu vs adali getirdi , baskan olunca bizde yildiz alacagiz diye mantik
güdüyorlar.

Dogru veya degil, fakat Demirorenden farki ne olur, ayni mantik, ve ayni yildiz manyagi taraftar kesiminin cogunlugu Adali diyor diye geldi.

Artik o yildizlarida gorduk, verdikleri zararlari suan Besiktas cekiyor.

Fikret Orman cebinden 20-25 milyon TL (euro bilmiyorum) vermedi mi? Borc tabiki, ama lafi edilir mi?
Yonetimdeki arkadaslarida ayni. Para olsa yildiz alinmaz mi?
Herseyin zamani var.

Fikret Orman eger yonetimini biraz daha iyi secerse, Fikret Orman kazanir. Net.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Ersin Develi

Hepimizin olduğu gibi benimde tek umudum tek temennim Beşiktaş'ın kazanacak olması.
Ama benim gönlüm Serdal Adalı'dan yana
Genel bir kanı var Serdal Adalı = Yıldız transfer.
Ben o şekilde düşünmüyorum.

ERHUN

ERHUN

"Her branşta şampiyonluğa oynayan takımlar kuracağız."
"Tüm Beşiktaşlıların faydalanabileceği bir tesis projemiz var."
"Tüm branşlarımız için sponsorluk görüşmeleri tamamlandı."
"Biz gelirsek kulübün kasasına para girecek."