Ana Menü

Erken Seçim'e gidiliyor, Zengin Başkan Aranıyor..

Başlatan NoPasaran, Nisan 14, 2013, 11:51:53

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

[KralKartal]

Ergin Aslan ile soru cevapta, zaten belirtmisti bunu,benim gozumden kacmadi,cunki Besiktasi cok iyi bilen biri.

Bu yeni birsey degil, bakiniz

3.Yeni yönetim bizi düzlüge cikarabilir mi?[/size]Beşiktaş'ın halledilemeyecek problemi yok. Biraz zaman alır ama Beşiktaş markası kendikendisini toplarlar. Bu yönetim yapar mı? O kadar kolay değil. Ben zaten kısa süre sonrayönetimde değişiklikler olacağını, olağanüstü kongreye gidileceğini düşünüyorum. Düzlüğeçıkmak bir dönemde halledilebilecek bir şey değil. Biraz zaman alacak. Bu yönetiminhalledemeyeceği işler var...

bu halledemedigi islerden dolayi kongreye gidiliyorsa, halledilemeyen is, sadece para mi? Bence sadece para degildir.
Baska sorunlarda vardir kesin.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş'ta Fikret Orman yönetiminin Haziran ayında yapmayı planladığı olağaüstü genel kurul öncesi sürpriz gelişmeler oluyor.

Önceki gün bir araya gelen Beşiktaş'ın önde gelen isimleri kongrede güçlü bir yönetim kurmak için çalışmalara
başladı. Fikret Orman yönetiminden memnun olmayan Beşiktaş camiasının büyük bir kısmı yeni başkan adayını belrlemek için önemli bir yol kattetti.

Muhalefetin desteğini de alan Beşiktaş'ın önde gelen isimleri başkanlık için Ethem Sancak ismi üzerinde birleşti.
Başta Rahmi Koç, Tuncay Özilhan, Ömer Sabancı, Cemil Kazancı, Hüsnü Özyeğin, Erol Kaynar, Ömer sabancı olmak üzere birçok
işadamının da Ethem Sancak'a tam destek verdikleri öğrenildi.

Teklifi düşünmek için süre isteyen Ethem Sancak'ın "Her zaman Beşiktaş'ın yanındayım" diyerek teklife sıcak baktığı belirtildi. Sancak'ın yakın çevresine "Elele verirsek Beşiktaş'ı çok iyi yerlere getirebiliriz. Gönül verdiğimiz kulübümüz çok büyük bir marka ve değer. Beşiktaş'ı büyük hedeflere ulaştırmak için çalışmalar yapmalıyız" dediği öğrenildi.
Sancak'ın Türkiye'nin önde gelen Beşiktaşlılarayönetiminde yer vereceği vurgulandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

İhaleye fesat karıştırmaktan An­ka­ra 11. Ağır Ce­za Mah­ke­me­si­'de yargılanan ve bu yüzden önceki seçimde Fikret Orman'ın listesine giremeyen Muzaffer Nasıroğlu'nun Haziran ayında yapılacak kongrede İkinci başkan olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç'la görüşen Fikret Orman'ın Koç Grubu'ndan üst düzey bir yöneticiye yönetim kurulu listesinde yer vereceği öğrenildi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Beyaz Tv ve Gökhan Şükür'ün kanalından fayda mı gelir? Aynen dediğin gibi Fb ele geçiremediler Bjk ile uğraşıyorlar.
Fikret başkan bunlara pabuç bırakmaz ama. Rezil köpek ayı yogi. Ne paralar yemiştir sivok-zapo transferinden. Aşağılık herifml.

NoPasaran

Fikret Ormanın mutlaka güçlü bir yönetim kurması lazım..

Ali Koçla görüşüp Koç Holdingin desteğpini arkasına alması önemli. Rahmi Koç sanırım Beşiktaşa bazı konularda destek olacaktır..

Ayrıca madem herkes İbrahim Altınsay diyor gideceksin alacakasın..

Git yeniden Serdal Adalı ile görüş bunuda koy yönetime. Serdal Adalı egolu bir adam değildir..

Hoca olarak yabancı birisi alınsın. Bu mutlaka ismi olan birisi olmalı..Sıradan bir hocayı artık ne taraftar ne camia kaldırır. Beşiktaşın ağırlığını Türkiye içinde şu an 2 isim kaldırabilir. Birisi Fatih Terim diğeri Mustafa Denizli. İkiside olmayacağına göre mutlaka yabancı biris alınnalı..

Seneyede başarısız olursa yönetimin işi çok zorlaşır..Plan program tamam ama yinede sahada iyi bir kadro görmek istiyor Beşiktaş taraftarı..Galatasaray Drogbaya dünyanın parasını verdi ancak şu ana kadar bence tek başına kazandırdıkları 5-6 milyon tl olmuştur.Forması bileti saymıyorum sadece CL ve Türkiyede puanları ve tabi Drogba sayesinde yaptıkları reklam ve sponsor paraları. Drogba olmasa idin Galatsarayın bence bir çok maçında sıkıntı olurdu. Akhisar maçında dahi..Maçlar iyi oyuncularla kazanılır Velilerle Holoskolarla değil..

Bunları bugün söylemedik sene başında da dedik ama bir ara acaba dedik ama olmuyor gördük..

Şimdi bu senenin kazancını Olcay ve Oğuzhan deyip seneyi kapatıp seneye yep yeni ve kalteli 5 yeni yabancı ve 1-2 YERLİ iyi oyuncu alınması lazım. Mesela Milli Takımda Kerim Freidir, Tolgadır, Sercandır hatta şu kel kafalı çocuğıun adı neydı bunlar alınması ikna edilmesi lazım. İstediğin hocayı getir kadro kalitesi Beşiktaşın yetersizdir ve bu yetersizlik Başkanın başını çok ağrıtır..

İşimiz çok zor. Seneye başka stat başka oyuncular başka hoca..Parasızlık..

Resmen Fenerbahçe ve Galatasaray var birde diğerleri var...

Ama kim ne derse desin ben bunları bu taraftarın hak ettiğini düşünüyorum. Bir takım oyunlarla , çirkin ve saçma iddialarla gönderirsen Bilgili gibi vizyon sahibi adamı bugün buralara gelirsin. Altınsay, Demirören, Hamoğlu, Ekşioğlu,Güreli,hatta Fikret Orman gibi adamlarla Beşiktaşı gücünü tahmin edebiliyormusunuz. İçlerinden bir çıban çıktı Demirören gibi ve birileri bu adamın parasal gücünü nasıl kullandığını anlamadan internet sitelerine düşen yok azizden para aldı yok tehdit cart curt gibi SAÇMA SAPAN yalanlarla yok olmasına neden oldular.

Şimdi buna inananlar yarın yine DEMİRÖREN gelsin diyeeckler bunları göreceğiz

Valla biz bitmişiz. Allah sonumuzu hayır etsin

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

sabirli olmaktan baska caremiz yok,bu sene yönetim iyi isler yapti
kelimenin tam anlamiyla devraldigi enkazi iyi yönetti 50 küsür alacak davasini düzene soktu
gelirleri artirdi,harcamalari kisti.yeni stadimizin imar izinlerini aldi,2 ay sonra insaat baslayacak
altyapida olumlu adimlar atildi........
bulundugumuz durumda yönetici bulmak kolay degil
zaten kimsede muhalefet yapmiyor,dolayisiylada kimse aday olmayacak
sözde besiktas yazarlarini okuyorum samet hocanin yaninda yönetimin gitmesi gerektigini yaziyorlar
bide kimin gelecegini yazsalarda bizde bilsek
bize bu enkazi devreden namerde 2 cift laf edemeyen bu sözde yazarlarinda iyi niyetli oldugu söylenemez
yönetime yapilan tüm elestirilerde herkes elini vicdanina koysun ve düsünsün,bu yönetimin devraldigi besiktas ne durumdaydi
o gelsin bu gelsin diyoruz ama o dediklerimizin hepside kuyrugunu kistirarak kacti.kimi yorgunum dedi,kimi bahane üretip küstü
elinden bi seyler gelipte kisisel kaprisler yüzünden besiktas icin elinden geleni yapmayan varsa onada diyecek bi sey bulamiyorum
harcligindan kirpipta besiktas icin feda ürünleri olan ögrencilerin tirnagi bile olamaz bu zor günümüzde görevden kacanlarin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Alp Erdem

sinan engin gibi insanların şu zor durumda  beşiktaşı eleştirmeye hakları var mı acaba ?

[KralKartal]

Sinan Engin gibileri hala konusuyor ya, bu ulkede futbol bitmis ama uzatmalara oynuyoruz...

IL Capitano

Bizim Baskani devirme operasyonu start aldi gibi geliyor bana. -(
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

O kesin

Şerefsiz pislikler hiç birisi yoktu

Beşiktaş taraftarı destek olmalıdır fikret başkan ve ekibine..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Adnan Dalgakıran istifa etti.
Tamer Kıran'ın da istifa ettiği söylentileri var.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran - Nisan 23, 2013, 12:39:47

Beşiktaş taraftarı destek olmalıdır fikret başkan ve ekibine..

bencede, ama satin alinmayacak insan yok volki, bu isler paraya bakar, menfaate bakar.
Besiktasin menfaati geride gelir boyleleri icin.

NoPasaran

Fİkret Orman

Hacı Sabancı ve Ömer Sabancıya resmen teklif götürdü yönetime girmesi için

Koç Holdingten de birisini istiyır..

güçlü bir yönetim kuracak inşallah Başkan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net