Ana Menü

Erken Seçim'e gidiliyor, Zengin Başkan Aranıyor..

Başlatan NoPasaran, Nisan 14, 2013, 11:51:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yeni tüzük değişikliğine göre en az 1 yıl yönetim kurulu üyeliği yapmış birisi Divan Kuruluna seçilme hakkına sahip olacak. Bu değişiklikle yönetime yeni isimlerin katılması daha da kolaylaşacak. Bu bağlamda yeni yapılanmadaki yönetici adayları arasındaki isimler yönetime rahatlıkla katılabilecek.

Fikret Orman'ın yeni yapılanmadaki yönetici adayları arasında Ömer Sabancı ve Tuncay Özilhan'ın oğlu İzzet Özilhan olacağı ciddi şekilde konuşuluyor. Beşiktaş kulislerindeki iddialara göre yeni yönetimde bu isimlerin kesinlikle yer alacağı söyleniyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi Sadettin Tantan, Beşiktaş'ın gündemi hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Tantan, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

-BEŞİKTAŞ'TA GERÇEK BİR YÖNETİME İHTİYAÇ VAR-

Beşiktaş'ta gerçek bir yönetime ihtiyaç olduğunu dile getiren Sadettin Tantan; "Beşiktaş Kulübü'nde bir sıkıntı olduğu belli. Ama bu yeni bir şey değil. Geçmiş yönetimdeki eksikliklerden kaynaklanan ve mali açıdan borç batağına batan kulüpte her şey olabilir. Mali sistem düzelirse eğer her şey düzelir. Sıkıntı oradan kaynaklanıyor. Şu andaki yönetim, seçimde birbirini tanıdı. Birbirlerini çok tanımıyorlar. Şartlar buna mecbur etti. Ardından anlaşmazlıklar yaşandı. Siyaset de Beşiktaş Kulübü'nün içerisine girdiği için bu tip olayların olması gayet doğal. Siyaset, bütün spor branşlarında egemen durumda. Bunun önlenmesi için Beşiktaş'ta gerçek bir yönetime ihtiyaç var. Bunu önlemek zor bir şey deği,l gayet basit. Beşiktaş'ı kullanarak kendini kamuoyuna lanse edecek kişiler değil, Beşiktaş'ı borç batağından kurtaracak, yeni imkanlar sağlayabilecek, tamamen Beşiktaş'a hizmet edecek yönetim birlikteliğine ihtiyaç var" dedi.

-BİRTAKIM SIKINTILAR YAŞANDI-

Beşiktaş'ın çok iyi giderken birtakım sıkıntılar yaşadığını ifade eden Tantan; "Beşiktaş taraftarı yeter ki takım ayakta kalsın istiyordu. Çok iyi giderken birtakım sıkıntılar yaşandı. Artık önümüzdeki sene iyi bir yönetim ve taraftar kitlesiyle Beşiktaş, sadece futbolda değil, diğer branşlarda da kendisini sevdirecek bir sportif başarıya erişebilir" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş'ta 16 Hazira'da yapılacak Başkanlık seçimi öncesi Serdal Adalı'nın durumu halen daha kesinleşmedi. Günlerdir adaylık için çalışmalarda bulunan Serdal Adalı, aday olacağını açıklarsa yönetimine önemli isimleri almayı hedefliyor.

EN BÜYÜK KOZU ALTINSAY, DEMİR VE AKSU

Serdal Adalı'nın başkan adayı olması durumunda yönetimine Nevzat Demir, Murat Aksu ve İbrahim Altınsay başta olmak üzere bir çok önemli ismi alacağı konuşuluyor.

Günlerdir bu konuda çalışmalar yaptığı öğrenilen Adalı'yı bu süreçte oyalayan durumlardan birisi de, Yargıtay'da bulunan ve henüz kesin karara bağlanmayan ceza davası.

Her konuda derin bir çalışma içerisinde olduğu öğrenilen Adalı'nın, bir kaç gün içinde kesin kararını açıklayacağı şartların oluşması durumunda adaylığını açıklayacağı öğrenildi.
Kaynak: Kartalbakışı Özel Hab
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Adalı değil diğerlerinden birisi başkan olmalı.
Adalı yönetim kurulunda yer almalı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aynen öle..

Eğer Nevzat Demir Murat Aksu Serdal Adalı ve İbrahim Altınsay

işin içine girerse

Seçimde herşey olur..

Ama ben nedense halen ihtimal vermiyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Fikret ormanın devam etmesini istiyorum nedense.. uzun vade de iyi şeyler yapacağına dair inançlarım yüksek..

keşke bu isimler fikret ormanın karşısında değilde, yanında olsa.. ne güzel olurdu o zaman..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Colgado

Fikret'le araları iyi Serdal'ın aday falan olmaz. Kimse riske girip aday olmaz. Gündem oluşturmak için basın yazıyor. Fikret başkan hata etti süreci uzatmakla. Ve listesini açıklayıp milleti susturmalı!

CR7

Alıntı yapılan: CR7 - Mayıs 21, 2013, 23:17:04
Adalı değil diğerlerinden birisi başkan olmalı.
Adalı yönetim kurulunda yer almalı.

murat aksu'yu eleyelim.
ne demek hem ödeme yapmayıp hem de oyuncular haklı olarak şikayet edince "ödemelerinizin yarısı şimdi yarısı finalden sonra yapılacak ama kupayı almazsanız bir kamyon dolusu adamla gelirim buraya" demek.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Zaten taraftar yorumlarına baktığımızda diğer oluşuma destek çok az..

Taraftar Fikret ORMAN ve Ekibine güveniyor yada güvenmek istiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Zaten diger bir olusum suan cikarsa, onlarin Besiktasliligindan suphe ederim.

Biz taraftarlar bas bas bagirirken, nerede muhalefet dedigimizde cikacaklardi, takim sahipsiz mi dedigimizde
kimse konusmuyordu, olusumda olmasin, Fikret Orman yanlis yapabilir, her insan gibi ama adam Besiktasi sahipsiz
birakmadi.

Tabiki diger aday olan ve secilemeyen Besiktaslilarida unutmayalim, onlarda bu görev icin hazir olduklarini belirttiler en azindan.
Farki yoktur onlarinda Fikret baskanla.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ın zor zamanında yok olanlar şimdi düze doğru adım atarken gelmesinler lütfen.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.