Ana Menü

Erken Seçim'e gidiliyor, Zengin Başkan Aranıyor..

Başlatan NoPasaran, Nisan 14, 2013, 11:51:53

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, mayıs ayında seçimli genel kurul yapmak için harekete geçiyor. Siyah-beyazlılarda muhalif kanat, Başkan Fikret Orman'ın karşısına aday çıkarmak için kolları sıvadı. Başkan Orman ise İnönü Stadı inşaatına başlayarak tulum çıkarmanın hesaplarını yapıyor.

Yönetime geldikleri günden beri bir yeni tüzük üzerinde çalışan Beşiktaş Yönetimi, 5 Mayıs'taki tüzük kongresinden sonra 26 Mayıs'ta sandık başına gitmeyi planlıyor. Başkan Fikret Orman, olağan kongrede yönetimi güçlendirmeyi düşünürken, muhalif kanat da şimdiden Orman'ın karşısına güçlü bir aday çıkarmak için kolları sıvadı.

Yenilecek tüzük nedeniyle  seçime gidecek olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hem görev süresini üç yıl daha garanti altına almayı, hem de mevcut yönetimde bazı isimlerle yollarını ayırmayı planladığı ortaya çıktı. Orman, kongre tarihine kadar İnönü Stadı'nın inşaatına başlayarak seçimde yine tulum çıkarmayı hedefliyor.

Çalışma başladı

Beşiktaş Yönetimi'nin ajandasında yer alan bu gündem maddesinin dışında, camia içerisinde muhalif kanat da bu durumu fırsat bilerek Fikret Orman'ın karşısına maddi gücü olan bir aday çıkarmaya çalışacak. Mevcut yönetimden memnun olmayan muhalif kesimin, camianın ileri gelen bazı isimleri ikna etmeye çalıştıkları ve çok daha güçlü bir yönetim kurarak Fikret Orman'dan başkanlık koltuğunu almaya çalışacakları vurgulandı.

Mahkemeye gidilirse...

Beşiktaş'ta yaşanan bu hareketlilik, camiadaki bazı kongre üyelerini ise çok rahatsız ediyor. Seçimin tüzük kongresinin hemen ardından yapılmasını doğru bulmayan kongre üyelerinin böyle bir şeyin gerçekleşmesi halinde ise mahkemeye giderek süreci iptal ettirecekleri öğrenildi. Seçimin en az bir ay sonra gerçekleşmesi gerektiğini savunanan üyeler, seçimli kongrenin haziran ortasında yapılmasından yana oldukları belirtildi.

Haber Kaynağı: Milliyet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

muhalif kanatmi var besiktasta :)
besiktas az düzlüge cikti,tarla sicanlari boymu gösteriyor yoksa :sopa
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

orman'a muhalifler tabii ki var.

kolotlar,derişler vs.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Kolot gibi bir tip geleceğine kulüp başı boş kalsın daha iyi bu kadar netim bu konuda.

El Colgado

Kimse böyle bir kahpelik yapamaz şu durumda. Gs camiası gibi olmamalıyız...

NoPasaran

Olmaz demiyorum..

Zaten zengin bir adam çıkıp Beşiktaş'ın kasasına 100 milyon dolar koyacağım derse sanırım Fikret Orman kendisi bırakır..

Çok kritik bir virajdayız..

Galatasaray ve Fenerbahçe şu an Barcelona ve Real Madrid oldular Türkiye Ligi için..

Biz Valencia durumuna düştük..

Bundan çok rahatsız olanlar var. Bakarsın bir artist çıkar Malaga gibi PSG gibi Beşiktaşı dünya kulübü yapacağım derse işler değişir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Dortmunt'ta olabiliriz.
İlla psg ve malaga olmaya gerek yok.
Yarı finalde olan takım da bvb.

CR7

ilhan mansız_melis

Bence o 20 puan farkı Dortmund'tan değil Bayern'in bu sezon gösterdiği inanılmaz performanstan kaynaklanıyor.

Ona bakarsak son 2 sezon Münih'i alt eden de aynı Dortmund.

CR7

son 4 yılda 2 final 1 yarı final yapan da Bayern :D

ilhan mansız_melis

Bu Bayern'e bu ekstra sezon hariç 2 yıldır ligi vermeyen de Dortmund :D

Bu böyle gider.

Psg ya da Malaga gibi olmaktansa Faruk abinin dediği gibi Dortmund da olabiliriz.

Ama nasıl olacağız o da ayrı tabi.

NoPasaran

Valla sen dortmund olursun,adamlar bayern olabilir..

Muhalip kesim bundan korkuyor olabilir
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net