Ana Menü

Kralkartal.com Hatıra defteri

Başlatan ufocan, Mart 19, 2007, 16:59:55

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canmert

valla ben bu yaz başladım tüm forum hayatıma ne kadar forum varsa Beşiktaşla ilgili hepsine üyeyim heralde ama en çok bu siteye takılıyorum alıştım artık herkesle muhabbet ediyo ilk tanıştığım üye -mod- cem di
sonra rıza abi sonra kazanda herkes neredeyse
çıkamıyorum forumdan artık bağımlı oldum
hergün en az 1 saat buralardayım işte
nopost bile yedim
ufocana teşekkürler bu topic için
alayına gidiyoruz beyler...

osi_bjk

Kralcarsi Forumu

Benim ilk takılmaya başladığım forum sitesi.Site sayesinde bende bircok arkadaslıklar edindim.Daha önceleri diğer sitelere de yazıyordum ama onlara nedense zamanla yazmamaya başladım ama kralcarsi.com oyle değildi buraya elimden geldiğince girip yazmaya çalısıyorum.Herhalde ilk takıldığım forum sitesi olduğu ve burada iyi arkadaslıklar kurduğumdan buradan ayrılamıyorum.Ölene kadar da kralcarsi.com a takılıp yazacağım. 

Saygılarımla osi_bjk...

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

eyup1903

walla ne desem bimiyorum ki
iyi ki bu forma üye olmuşum böylece bir sürü renk kardeşimle tanışma şansım oldu ve daha da tanımadığım renk kardeşlerimle tanışmaya devam edecem çok güzel bi ortam war burada beni içine çeken hele ki buluşmamız tam bi makara olmuştu herkeze teşekkür edeiyorum

NoPasaran

Alıntı yapılan: mertcan - Mart 21, 2007, 12:28:14
valla ben bu yaz başladım tüm forum hayatıma ne kadar forum varsa Beşiktaşla ilgili hepsine üyeyim heralde ama en çok bu siteye takılıyorum alıştım artık herkesle muhabbet ediyo ilk tanıştığım üye -mod- cem di
sonra rıza abi sonra kazanda herkes neredeyse
çıkamıyorum forumdan artık bağımlı oldum
hergün en az 1 saat buralardayım işte
nopost bile yedim
ufocana teşekkürler bu topic için
alayına gidiyoruz beyler...

:bye Alayına gittik beyler..Daha 7 gün olmuş bunu yazalı..

Alıntı yapılan: ufocan - Mart 19, 2007, 16:59:55
herkese bi sayfa ayırdım ona göre herkes 1 sayfalık hakkını kullanmaayaa başlasın.

Sevgili kralcarsı forumu

Benim ilk formum olman nedeniyle bendeki yerin baska.
senin sayende burda bir çok kişiyle tanıstık bulustuk ve buna sen aracı oldun.ama uzun zamandır dargınım bu forma bazı haksızlıklar yapıldığını düşünüyorum.ama burdaki ortam suan itibariyle ii forumda insanlar iyice birbirlerini tanımaya başladılar.Ve güzel bir topluluğa doğru gidioruz.
Maç günleri bulusmalarımız ileridede dewam eder insallah.Şampyonluk kutlamalarınıda kralcarsı forum tayfası olarak katılırız ins.
sevgilerimle ufocan

Vayy be topiğide sen açmıştın demek..Çok ilginçç..Sen bizim kutladağımız şampiyonluk kutlamasına sakın geleyim deme ;D
BİZ BİR AİLEYİZZ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

kralcarsı sıtesıne uyelıgım cook uzun zaman onceydı ancak msj atmaya baslamam sıteye baglanmaya baslamam bu forum sıtesıne gectıkten sonra oldu.baglı olmaya basladım sıteye.bundan oncede bır cok forum sıtesınde bulundum ancak ılk kez bu kadar samımı bır aıle gordum.burda sohbet etmekten zevk alıyorum bulunmaktan bısıler paylasmaktan zevk alıyorum.buranın gırgırı samatası bı ayrı

ınsallah bu sıte daha da ıyı bır sekılde ılerler.tabı bunu saglayacak olanlarda bız uyelerız.benımde bu sıtede sorun yasadıklarım oldu benım de tartıstıklarım ancak ben bu aılenın bır uyesıysem bunlar zaten dogaldır herkes bırbırıyle sorunlar yasayabılır.

umarım bu aılede sevılen bır uyeyımdır.usaktayım sızlere cok uzagım.kapalıda henuz mac ızleme keyfını yasayamadım.benım yuzyuze konustugum dısarıda karsılastıgım sadece 2 uye var burda ancak 100 lerce uyeyle sankı her gun bırlıkteymısız bı yerlerde takılmısız gıbı hıssedıyorum.

bu sıtede samımıyet var.yardımlasma var.karsılıklı saygı var.umarım daımı kalır....
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

mdc

BİZ BİR AİLEYİZ

Volkan abi slogan'ını çaldım ama kusura bakma artık :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

BİZ BİR AİLEYİZ

Ne güzel bir söz..Kralcarsi ile aramdaki bağı anlatan en güzel cümle bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

emir_carsi

valla ben bu forumda fazla takılamıyorum ama eleştirilenlerden biri benim abim
isterseniz beni de ihraç edin ama bilmediğiniz çok şey var sevgili adminler...

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

emir_carsi

Non Mollare Mai

edit

mdc

Delikanlılık yaptınız
Foruma rest çektiniz,
Sırf bir kaç kişinin kişisel problemleri yüzünden.
Sitenizde bangır bangır bağırıyorsunuz şunu şunu yaptık diye.
Arkadan da poh pohlama 
Aferim güzel iş yaptınız diye.
2 3 gün boyunca orgazm oldunuz.

Şimdi ne oldu ?
Şahsi problemleri olanlar gerçekleri öğrendide yumuşadımı ?Problemleri çözüldümü ?
Bilmediğimiz çok şey olabilir.
Ama bildiklerimiz kimin ve neyin ne olduğunu anlayacak kadar yeterlidir!!
AİLEMİZE  bok atanların dünden itibaren sesleri çıkmaz oldu !
Ne oldu ? Elinize ne geçti ?
Çok geçmeden neyin doğru,neyin yanlış olduğunu sizdemi öğrendiniz.
Ne mutlu sizeki öğrenebildiniz.

Kusura bakmayın.Kendi adıma konuşuyorum Kralcarsi.com gaza gelme sonucu hareket edenlere kapılarını şimdilik kapatmıştır.
Böyle bir girişim olsa bile ben oyumu bundan yana kullanacağım.
Diğer arkadaşlarımında bu yana kullanacağına eminim.

Erkek olarak hiç yaptınız mı bilmiyorum ama ÇARŞILI (!) olarak
Forumdan çıkarken yazdığınız son sözün arkasında durun
Ve siteye ziyaretçi dahi olmayın....

Rast gele ...

HAYATTA BEŞİKTAŞ

yeni_nesil

bugün 01.04.2007
bu foruma üye olalaı 2. günüm ben tam unutulduğumu önemsiz sanıldığımı hissttiğim bi günde bi arkadaşım sayesinde üye oldum ona binlerce kez teşekkür etsem az çünkü onun sayesinde benim olan şeylere saygı duyulduğunu görüdm ve ilerde bu sitede daha çok mutlu olacağıma eminim saygılarımla...
en sonunda ölmek var zaten, o zaman asla vazgeçme sevmekten

[KralKartal]

Kralcarsi.8m.net ---> kralcarsi.com--> kralcarsimedia.com

Yillar once CARSI hayranligi ile basladi, yas 15/16 o zamanlar, illaki CARSI ile tanismak istiyordum,
bir tanissam, bir gorussem onlarla , bana yeter, baska birsey istemiyorum diyordum..
Bu arada kendim site acmistim, bu site bedava hostingden basladi ve sadece arkadaslarimin resimleri
ve bir kac diger resimler vardi, ve carsi hakkinda ufak bilgi...

Azim ve inancla, vede CARSI hayranligi ve BESIKTAS sevgisi ile, o zamanlar CARSIYI az cok
tanima firsati elime gecti...Benden mutlusu yoktu... CARSI bambaskaydi, yakindan daha farkliydi,
sicakti, dostluk vardi, paylasim vardi... Burda hersey vardi, kavgada vardi ama BESIKTASLILIK
kavgalarin önüne geciyordu..

Sonralari bu siteyi daha genislettim, ve freehosting olmasina ragmen ilerki zamanlarda
baya ziyaretciler gelmeye baslamisti.. O zamanlar BAYA dedigimiz ziyaretci sayisi 100 felandi...gunluk..
Sonra kralcarsi.com adresine gecmeye karar verdim/verdik(yil 2003), sagolsun Can arkadasimiz burda bana destekci oldu,
ve diger herkes...Bu yildan itibaren, her yil buyumeye basladik...ama bu hicte kolay olmadi..
Bir cok Besiktas sitesine, TANITIM yaparsaniz sevinirim diye mail atmistim sadece o zamanlarda 1 site bu
istegime karsilik verdi, suan o site kalkti ama herkesin bildigi Bjkhaber sitesi, sitenin tanitimini yapmisti..
Aslinda sasirmistim, beklemiyordum onlardan, baska bjk sitelerinden bekliyordum ama bekledigim yerden degil
beklemedigim yerden destek gelmisti...
Bu beni uzdu , bazi forumlarda hala Besiktaslilar bjk sitelerinin reklamlarini yasakliyorlar... ama bunu farkli yapmak
gerektgiine inandim, kendi yasadiklarimi baskalari niye yasasin dedim? Bu forumda ve sitede asla (bjk)site reklamlari
yasak olmadi, zaman icerisinde bir kac siteyede destek verdik...manevi olarak..
Cunki artik kralcarsi.com eskisi gibi zayif degildi, artik kralcarsi.com'unda bir gucu vardi, tabiki bu sizler sayesinde..

zaman zaman icten ve distan bizleri yikmaya calistilar, olmadi...BIZ burdayiz dedik, ve hep burda kaldik..
gidenler gitti, kusenler kustu, nefret edenler nefret etti, ama biz kimseye kusmedikte nefrette etmedik..

Dusunun, 2001 yillarinda sanirim ilk kralcarsi.8m.net yayina girdi, kisisel site olarak, 3-5 kisi giriyordu,
girenlerde tanidiklar...arkadaslar.. sonra 3-5 kisi, 30-40 kisi oldu, ve bu yillar sonra ve simdi 1500 kisi oldu..
ayda 40-50 bin kisi oldu..

Kralcarsi.com'u taraftar sitesi yapan siz Besiktaslilara cok tesekkur etmek istiyorum, gecmiste siteyi kapatmistim,
o zamanlari bilenler bilir, herkes bilmez ama sizlerden gelen maillerden sonra tekrar siteyi acmistim ve o gun bu gun
dahada kapatmadim, zamanimiz olmasada inadina siteyi acik tutmaya calistim..
Burda en buyuk yardimlari Volkan, Halil, Cenk,Duru, Cem, Gokhan, Ahmet abi, Anil,Bugra, gecmistede ve suan forumda yazmayan arkadaslarimizin destegi ile, suan burdayiz... Onlara cok cok tesekkur ediyorum.. ve tabiki siz forum uyelerine!
Sizleri seviyorum..

saygilarimla

Ihsan Yalcin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

SATUKBLADE

burda

insanın görmeden bile direk bi söze dost bulabileceğini anladım

yaşı küçük olana kardeşim büyük olana abi dedim...

unutamayacam anılarım oldu kişiler tanıdım buranın yeri farklıdır

kralcarsi.com forumu çöktüğünde net hayatının en karanlık dönemini yaşamıştım

işte çalışırkende iki dakkalığınıda olsa girip bi post atmak o günümü güzelleştiriyordu

bu sitenin kurulmasında bu siteyi güzelleştiren arkadaşların önünde saygı ile eğiliyorum ve teşekkür ediyorum...

aynı şehirde olmasam bile diğer şehirlerde çarpan yüreğimin olduğu insanlar var artık

SATUK BUĞRA GÜRER