Ana Menü

Kralkartal.com Hatıra defteri

Başlatan ufocan, Mart 19, 2007, 16:59:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ufocan

herkese bi sayfa ayırdım ona göre herkes 1 sayfalık hakkını kullanmaayaa başlasın.

Sevgili kralcarsı forumu

Benim ilk formum olman nedeniyle bendeki yerin baska.
senin sayende burda bir çok kişiyle tanıstık bulustuk ve buna sen aracı oldun.ama uzun zamandır dargınım bu forma bazı haksızlıklar yapıldığını düşünüyorum.ama burdaki ortam suan itibariyle ii forumda insanlar iyice birbirlerini tanımaya başladılar.Ve güzel bir topluluğa doğru gidioruz.
Maç günleri bulusmalarımız ileridede dewam eder insallah.Şampyonluk kutlamalarınıda kralcarsı forum tayfası olarak katılırız ins.
sevgilerimle ufocan

sepet sepet yumurta
sakın beni postlama
postlarsan giderim
mesajlarımı silerim :D

*yine bana yakısır bi topic açtım -işte ufocan farkı :D

dishi_eagle

bana çok şey kazandırdı , çok şeyimi de aldı.
ama yine de yeri özel...

Non Mollare Mai

Yaklaşık 1.5 senedir iyi qünlerimiz qeçti. İzmirden olmama rağmen İstanbuldaki ve diğer şehirlerdeki insanlarla qüzel arkadaşlıklar kurdum. İlk forumum olduğundan yeri ayrıdır. İlk başlarda tanınmamama rağmen zamanla herkesle tanıştık ve tartışmalarımızda oldu qülmekten kırıldığımız anlarda.. Herşeye rağmen bu forumda olduğum için ve sizleri tanıdığım için çok mutluyum.. Umarım bi daha ki İstanbula qeldiğimde yüzyüze tanışırım hepinizle. İyiki varsın kralcarsi.com :)
edit

BjKcArsi54

Sevgili KralcArsi forumu...

Benimde ilk forumumsun ve buradan kopamadım bana cok arkadaslar kardesler ve abiler kazandırdın ve ilk forumum olmasına ragmen buradan kopamıyorum bu forumun benim icin cok özel yeri var yaklasık bende 1 seneye yakındır takılıyorum buraya..Sakaryadanım ama daha kimseyle bulusamadık insallah ileride bulusacaz planlarımız var :) herkese saygılar sevgiler yolluyorum BEŞİKTAŞ -- Kralcarsi.com iyiiki varsiniz ;)

tufi_bjkli

dear kralcarsi
basket basket egg never forget me see you son love...

Dem@

sevgili kral çarşı forumu,

kral çarşı medya sitesini sevdiğim bir kardeşimden duydum.ve onun sayesinde geldim hata yapma ablacım dese de ben bi hata yaptım cezamı aldım diğer forumlar gibi değil burda af yok dedi.çektik cezamızı gerçekten çok mükemmel insanları tanıdım ki daha önceden buluştuğum gördüğüm kişilerde var.seviyorum burayı iiiki varsınız iiki sizinleyim bende KRAL ÇARŞI MEDİA AİLESİ

ugur24

geçtiğimiz yaz aylarından beri bu forumdayım..daha önce yıldız tilbe'nin bir fan sitesine takılıyodum..orası hacklenince kendime bir forum aramaya başladım..tesadüfen burayı buldum..bu forum sayesinde birçok iyi arkadaşım oldu..hepiniz çok iyi insanlarsınız gerçekten..bugüne kadar ciddi anlamda tartıştığım kimsede olmadı..inönü'de maçları beraber izlediğim arkadaşlarıda bu forum sayesinde tanıdım..istanbul'da olan arkadaşların çoğunu görme fırsatı buldum..inşallah istanbul dışından olanlarlada bir gün buluşuruz..bazen forum açılmıyo ve o zaman buranın değerini daha iyi anlıyorum..bence bu forumun ve arkadaşlıklarımızın değerini bilin.. ;)

alper_1903

benim ilk ve tek forumum
bu forum sayesinde cok iyi abilerimle tanistim ve BJK ruhunu Besiktasima 2000km. uzaklikta kaybetmedim kaybetmemde

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

mdc

ahhh ahhh birde bana sorun.
Bugün tam bir sene oldu foruma üye olalı :)
Neler yaşamadımki?
Kavgalar,sevinçler,hüzünler,nefretler....
Bu forumun benim için yeri ap ayrı.
Sabahlara dek uğraştığım tek forumdur.
Gerek media,gerek forum takibi vs.

Arkadaşlar sinirlendirirmi dersin,ayrım yapıldığını söylüyorlarmı dersin....
Her tür insan var :)
Ama iyi ama kötü günler geçirdik.
Bunlar oldukça foruma daha çok bağlandım,
Her defasında daha bir hevesle girmeye başladım.
Ve anladım ki
Forum kapalı kaldığı sürece
Kendimi boşlukta hissediyorum.

Herşeyden önemlisi DEĞERLİ ADMİNLERİMİZE bu ortamı sundukları için ne kadar teşekkür etsek azdır.

Varolun abilerim...
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Simurg

Öncelikle bana kalbiniz kadar yeni bi msj sayfası ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Bu foruma ne zaman üye olduğumu hatırlamıyorum.
Ama ilk üye olduğumda çok acaip gelmişti bana
çömleri ezme olyı burdada vardı galiba
Forumun renkleri ve düzeni çok hoş.
Forumu oluşturan herkes ve herşey çok güzel bence,
Çok iyi insanlar var.
Yine herzamanki gibi saçmaladım galiba ilk okuldan beri öğrenemediğim tek şey hatıra yazamamam.
Saçmaladıysam k.bakmayın
Hatıra defterlerinden alıntı yapalım bari

(Mavi önlüğünüzde başarılar beyaz gelinliğinizde mutluluklar.
Mavi önlüğünüzde başarılar siyah damatlığınızda mutluluklar.)

Elma, armut, portakal,
Forumum sana hoşcakal.

Mani
atlılar geliyor atlılar
Kırmızı kravatlılar
kralcarsimedia kapanır diorlar
Muşmula suratlılar

yazan,çizen,saçmalayan:simurg(büşra)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Anarchy*

sewgılı krAlcArsi forumu ben yenı uyelrdenım ama harıka gunlerım gectı burdan coq fazla abım arkadasım oldu hepsıne bırer bırer tskkr edıyorum benım ıcın bu sıtenın yerı coq ayrııı

SATUKBLADE

24 Tem 2005 bu site ile tanışma zamanım
bu bitme tarihi ise ihsan abi ne zaman kapattı o zaman

çok iyi dostlarım oldu çok iyide nefretim olan insanlar oldu
ama hep genellikle dostlarım çoğaldı iiki böyle bi siteye girmişsim
buraya girdiğimde aynı msn mi açmış gibi rahat hareket ediyorum herzaman
dünyamı buluyorum

CHEm !

18 haziran 2005

ilk üye olduğum gün
ilk forumum..
bana böyle güzel arkadaşlıklar,kardeşlikler kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum
1.5 senedir güzel kötü eğlenceli üzücü günler yaşadık
nice 1.5 senelerin geçmesi dileğiyle
Allah kitap Beşiktaş

karakartalsafa

iyi insanlarla tanıştım efendiler en başta ;) ! isim werme gerek yok onlar biliyolar!

carsi52

valla tarihi bilmiyorum ama ilk beşiktaş forumum bu olduğu kesin neden bu forumdan vazgeçemiyorum çok iyi insanlar çok iyi abiler çok iyi ablalar çok iyi arkadaşlar ile tanıştım.Keşke hep böyle geçse.
Bölünür senin için uykular!