Ana Menü

Guti resmen Besiktas'tan ayrildi !

Başlatan Ersin Develi, Kasım 07, 2011, 13:10:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Aynen bak o son cümlene imzamı atarım burası kimsenin Babasının çiftliği değil.

Ama benim takıldığım nokta biraz farklı. Taraftar olarak biz ne zamandan beri adam yolluyoruz yada harcar olduk. Zamanında Veyseller Fazlılar vardı bu takımda forvet diye Youla oynadı abi yapmayın Allah aşkına. Ki şu an bahsettiğimiz adam Guti Hernandez.

He herkesin haklı olduğu yanlar var yok değil ama işte ne bileyim ya öyle işte.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Ben seni anlayabiliyorum ya ..

Sevdiğin bir adamı herkes bu kadar acımasızca eleştiriyor, dolayısıyla sende buna tepki veriyorsun .

Ancak bu taraftar bunları haketmedi,haketmiyor ..

Milyon Eurolar alan bir adamın Beşiktaş'ı en ufak kaale almaması ve oyun olarak hiç birşey vermemesi insanları çıldırtıyor .

Ne yazık ki bizim Madrid'de izlediğimiz Guti değil ..

Youlada, Veyselde nasıl bu takıma yakışmadıysa, Guti'de 'bu haliyle bu takıma yakışmıyor. '
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

Bu taraftar bunları haketmiyor doğrudur bu taraftara çoğu zaman ayıb oluyor doğrudur ama taraftarlık demek -söz meclis dışı ve tamemen kendi görüşüm- oyuncu bitirmek değil. oyuncu ıslıklamak  kötü olana sövmek bunlar bana ters olan durumlardı. he Guti çokmu ipler bizi o ıslıkları çok ayrı konu adam ıslıklandıktan sonra onu düşünmüyor gece nereye gider kafa dağıtırız onu düşünüyor oda çok farklı bir konu.

Neyse işte herkes gider ama Beşiktaş ve Beşiktaş'ın gerçek sahibi biz taraftarı kalırız diyelim. olan olur bakalım zaman ne göstericek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

Cristiano Ronaldo: "Küçük bir çocukken hayalim Guti'yle yan yana oynayabilmekti. Onun takım arkadaşı olmak benim için bir ayrıcalıktır."

Kaka: "Yeteneğinden zaten haberim vardı, ama ancak beraber oynadığınızda Guti'nin ne kadar inanılmaz bir oyuncu olduğunu fark ediyorsunuz."

Xabi Alonso: "Guti bir dahi. O, beraber oynadığım en eşsiz futbolcu. Şu ana kadar gördüğüm en inanılmaz oyun vizyonuna sahip."

Zinedine Zidane: "Guti durduramayacağınız tek oyuncudur. Bunun sebebi daha kuvvetli veya hızlı olması değil, sizden daha zeki olmasıdır."

hatırlatıyım istedim
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 09, 2011, 20:59:12
Bizim taraftar kadar kolay adam bitirenini görmedim ben. Neyse sonumuz hayrola

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Taaftar mi bitirdi gutiy
Yada digerlerini

Bu taraftar hilberti bile bagrina basiyorsa, sorun taraftar da degil bunu
Anlayin ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: eRe - Kasım 09, 2011, 21:53:37
Cristiano Ronaldo: "Küçük bir çocukken hayalim Guti'yle yan yana oynayabilmekti. Onun takım arkadaşı olmak benim için bir ayrıcalıktır."

Kaka: "Yeteneğinden zaten haberim vardı, ama ancak beraber oynadığınızda Guti'nin ne kadar inanılmaz bir oyuncu olduğunu fark ediyorsunuz."

Xabi Alonso: "Guti bir dahi. O, beraber oynadığım en eşsiz futbolcu. Şu ana kadar gördüğüm en inanılmaz oyun vizyonuna sahip."

Zinedine Zidane: "Guti durduramayacağınız tek oyuncudur. Bunun sebebi daha kuvvetli veya hızlı olması değil, sizden daha zeki olmasıdır."

hatırlatıyım istedim

simdi birsey diyim...
biz türkiyenin gelmis gecmis en yetenekli solak ortasaha oyuncusunu bitirmisiz..kendi evladimizi kovmusuz..dünya yildizini yeriz cokmu..
bizim türkler böyledir menfaatci..
guti gelirken OOOOOOOOOOOOO aksarken yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuh ben basindan beri sempatik bulmuyordum hala öyle edindigim tecrübemde tabiiki dahada dogruladi bunu.. ama oynadigi zamanlarda oldu..sergendende son verimlerini almadan tekmeyi bastik.. gutidede aynisi oluyor keske gitmese ismi bile yetse ayni sergendeki gibi..

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Kasım 09, 2011, 23:04:45
Taaftar mi bitirdi gutiy
Yada digerlerini

Anlayin ;)

bu taraftar siritmayan futbolcuyu isini yapan futbolcuyu bagrina basiyor ;)
hilberte forma veriyorsun adam elinden geleni yapiyor ya$i daha genc ama yirtiniyor formayida aliyorsa istekli arzuludurki aliyordur formayi..
basinin beraberinde taraftar bitirdi gutiyi.
basin bizden internette cikan sahte haberlerdeki kizgin yorumlari okuyarak dahada körükleyip taraftari yanina cekmeyi bildigi icin taraftar yakti gutiyi..ayni sergenin ilhanin noumanin basin sisirmesiyle gittigi gibi

CR7

Alıntı yapılan: djinonu - Kasım 09, 2011, 23:59:32
Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Kasım 09, 2011, 23:04:45
Taaftar mi bitirdi gutiy
Yada digerlerini

Anlayin ;)

bu taraftar siritmayan futbolcuyu isini yapan futbolcuyu bagrina basiyor ;)
hilberte forma veriyorsun adam elinden geleni yapiyor ya$i daha genc ama yirtiniyor formayida aliyorsa istekli arzuludurki aliyordur formayi..
basinin beraberinde taraftar bitirdi gutiyi.
basin bizden internette cikan sahte haberlerdeki kizgin yorumlari okuyarak dahada körükleyip taraftari yanina cekmeyi bildigi icin taraftar yakti gutiyi..ayni sergenin ilhanin noumanin basin sisirmesiyle gittigi gibi

aynen. basının gazına gelip daha da odun atıyoruz
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Since 1903

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Kasım 07, 2011, 13:26:22
Melis kendisi mahvetmedi bence
Türkiye'de oynayan yabancı futbolcular,hadi diğer takımları geçtim,fenerde,gs de hiç mi içen,gece hayatı olan oyuncu yok.
Ama Guti'ye taktılar bi kere,sonuçta bu oldu.
Yazık oldu

en çok hata gutide. sonra zamanında bütün basın traş diyenlerin şimdi basının ağzına göre hareket eden SEYİRCİDE. basının hatası yok işini yapıyor onlar!!!

NoPasaran

Benim bi hala oglum var

Alkolik

Enisteme gore suc arkadaslarinin

Ayni sizinki buna benziyor

Adam sene basindan berim 18 e alinmiyor kimse farjinda degil

CarvLhaldemi basindan etkileniyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Kasım 10, 2011, 08:53:15
Benim bi hala oglum var

Alkolik

Enisteme gore suc arkadaslarinin

Ayni sizinki buna benziyor

Adam sene basindan berim 18 e alinmiyor kimse farjinda degil

CarvLhaldemi basindan etkileniyor

aynen öyle. madem yıldız oyuncusun ki yıldız olmasanda bir sporcu olarak böyle umursamazlık yapmaman gerekir. yaparsan cezasını çekersin. o yüzden kendi kendini bitirdi guti. belki de öyle olmasını istedi!!!

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Ozan Doğan - Kasım 10, 2011, 08:01:41
Alıntı yapılan: Ersin Develi - Kasım 07, 2011, 13:26:22
Melis kendisi mahvetmedi bence
Türkiye'de oynayan yabancı futbolcular,hadi diğer takımları geçtim,fenerde,gs de hiç mi içen,gece hayatı olan oyuncu yok.
Ama Guti'ye taktılar bi kere,sonuçta bu oldu.
Yazık oldu

en çok hata gutide. sonra zamanında bütün basın traş diyenlerin şimdi basının ağzına göre hareket eden SEYİRCİDE. basının hatası yok işini yapıyor onlar!!!

Ozan basın işini yapıyor kısmına katılmıyorum
Basın bize gelince belden aşağı vuruyor.Guti'nin üzerine gidildiği kadar kimsenin üzerine gidilmedi.Guti trafik kazası yaptı,bir sene konuşuldu.Ama Bilica yapınc[kufur otomatik degistirilmistir]üçük manşetle üzeri kapatıldı.

Ama sorun sadece Guti değil.
Kimler bu şekilde gitmedi ki

Ozan Doğan

Ersin ironi olarak demiştim ben onu. basının her zamanki işi bizimle uğraşmak olduğu için işini yaptı dedim ;) ama onlar ne kadar peşinden koşarsa koşsun sen sporcuysan dikkat edeceksin kardeşim. ki guti benim için stoke maçı oynanırken bitmişti...