Ana Menü

Guti resmen Besiktas'tan ayrildi !

Başlatan Ersin Develi, Kasım 07, 2011, 13:10:09

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Kasım 07, 2011, 18:12:26
Naptin cem ya

Guti realde ne zaman oyle buyuk yildiz oldu

Raulla ayni kefeye koymak
Raula hakaret olur

Aynen katılıyorum.  :ok

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Kasım 07, 2011, 18:12:26
Naptin cem ya

Guti realde ne zaman oyle buyuk yildiz oldu

Raulla ayni kefeye koymak
Raula hakaret olur
Lafın gelişi be abi. Raul çok ayrı zaten aynı kefeye koymuyorum ama ben bu iki adamı izlemekten çok büyük keyif alıyordum onu söylemek istedim :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Abi bence ispanyollara sorun Guti efasne mi degil mi diye :) adama hala tapiyorlar. Benim anlamadigim adam madridden geliyor, mogadishu degil. Niye böyle sapitti niye böyle sudan cikmis baliga döndu anlamadim? Ama amac futbol oynamak degildi en basindan heralde.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

adam sahaya cıksa 45 dakıka yıne takımın en ıyılerınden olur
ama sadece 45 dakıka
sankı mukemmel bır 10 numaramız varda
begenmıyoruz
suan sahaya 10 numara olarak kım cıksa 45 dakıkada gutıden ıyı olamaz
ha gutı ıyı mı
hayır
ama bugun sergenı takıma alsak o bıle 10 numara oynar bu takımda
bunu bılmek gerekıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

djinonu

bu gidecek iyi güzel zaten gutiyi aramıyoruz ya güza..orta sahada bir top dağıtıcı adam sergen guti gibi..sergenide harcadık aha gutiyide harcıyoruz..kimse yalvarmıyor 90 dakika oynat diye.. 45 dk oynasada yeterdi..fatih terim gibi bir hoca olsa onu adam ederdi...
neyse reis uğurlar ola...tarihimzde güzel gelişinle anılacaksın.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Brestgerfich

Gözlerim oldu mesajları okudukca  :ahaha
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Guti artik futbol kulubunde zor oynat

Onun oynayacagu kulupler gece aciliyor

Takimi mac yaparken kari kizla twitterda fotograf cektiren adam messi olsa "naş" arkadas..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Kasım 08, 2011, 11:45:39
Guti artik futbol kulubunde zor oynat

Onun oynayacagu kulupler gece aciliyor

Yoruma dikkat...

İkisinde de aynı kelime "kulüp" cümle içerisinde kullanılmış :)

Nopasaran yine farkını konuşturuyor ;D
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

beckyZWICKY

yerinde bir karar.. Hatta belkide geç kalınmış bir adım..

yararından çok, zararı dokunuyorsa birisinin kim olursa olsun yeri yok..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

El Maestro

Bir daha görüşmemek dileğiyle ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

Ya bahsettiğimiz adam Guti Hernandez. Bu adam Uefa Kupasını burada gördü. Çıkıp dese ki ya arkadaş ben hayatımda Şampiyonlar Liginden başka bir yerde oynamadım konuyu kapatıp gideriz. Biz ne ara Guti'yi beğenmez olduk ne ara eleştirir olduk anlamış değilim. Fazlı Veysel Youla gibi adamlar gelip geçti tabi bir anda böylesi gelince herkes bi afalladı. Beşiktaş'ın gördüğü görebileceği en ünlü 2 futbolcudan biridir Guti. İkinci oyuncu da Quaresma'dır ki konu o değil.

Guti gibi bir oyuncunun varlığı bile rakibi korkutmaya yeter bence. Rakip bize karşı oynadığı zaten öndeyken dahi rakip takımın hocası "ya kardeşim adamlarda Guti var şimdi çıkıp 2 top atar maçı çevirir" diye düşünür şayet Guti ilk 18e girdiği zaman.

Bizim taraftar kadar kolay adam bitirenini görmedim ben. Neyse sonumuz hayrola

El Maestro

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 09, 2011, 20:59:12
Guti gibi bir oyuncunun varlığı bile rakibi korkutmaya yeter bence. Rakip bize karşı oynadığı zaten öndeyken dahi rakip takımın hocası "ya kardeşim adamlarda Guti var şimdi çıkıp 2 top atar maçı çevirir" diye düşünür şayet Guti ilk 18e girdiği zaman.

Çok eminim ki şu an,şu durumda Süper Ligte hiç bir takımın hocası oyuncularına bu sözleri sarfetmez  ..

Aksine sevinir, orta sahayı elimizde tutarız daha çok pas yapma imkanı bulabiliriz diye ..

Guti Madriddeki Guti değil bunu kabullenmek lazım, Fizik olarak bitmiş artık kesşke sadece fizik olarak bitse psikolojik açıdanda bitik bir durumda ..

Ve en önemlisi Guti harbiden karaktersiz bir adam .. Neden böyle dediğimi açıklamaya gerek yok bence .

2 senedir Karaktersiz denilen Egemen kadar kaç defa ruhunu sahaya koyup oynamış acaba bunu sorgulamak lazım bence ..

Cem Goren

Simao Sabrosa 3 aydır top oynamıyor. Oynuyor ama oynamıyor. Guti'den tek farkı gece alemlerine çıkmamış olması ve bu yüzden kadroya giriyor.

Peki sorarım size. "Guti şimdi çıkıp oynasa en az Simao kadar verimli olamaz mı?"

El Maestro

E zaten ben aylardır bu adamları eleştiriyorum, katılıyorum yani bu konuda sana ..

Quaresma,Guti ve Simao ..

Bu adamlar takıma farklı şekillerde zarar veriyorlar ..

Guti gece hayatıyla vs.. , Quaresma topu eziyor adam çalımlayamıyor ve çok bencil, Simao sanki canlı cenaze gibi .

Daha geniş bir şekildede açıklayabiliriz bunları elbet, ancak sorun bence hala daha bu adamların tepki almaması ..

Yahu şu Quaresmayı savunanlar Gençlerbiliği maçının özetini açsın 90 dk izlesin.. Yemin ediyorum Hurşut Quaresma'dan daha fazla adam geçti ..

Aksine kimse iddaa edemez ..

Ama bu adama hala bir hareket yaptığında 'Quaresmaaaaaa Quaresmaaaaa ' yeter be kardeşim biraz futbola bakın, oyuna bakın ..

Simaoda Quaresmanın bencil olmayan versiyonu işte ..

Bu zihniyet değişmeli,

Simaoyu eleştiren adam Quaresmayı eleştirmemezilik yapamaz, keza aynı şekilde Quaresmayı eleştiren adam Simaoyu eleştirmemezlik yapamaz..

Hiç kimse BEŞİKTAŞTAN ÜSTÜN DEĞİLDİR ..