Ana Menü

BEŞİKTAŞ JK isminin ISTANBUL JK olarak değiştirilmesi

Başlatan Marnero, Eylül 15, 2011, 17:50:19

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

cem sana ne oluyor?
hem gereksiz alinti hemde küfüre katiliyorummu demek istiyorsun?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

1. Burasi Forza degil Duru.. Her karsi goruslu fenerli, her ota boka ban, konu kapama, YD yandasligi yok. Herkes hürdür dusuncesiyle !
2. Kufur ettigin ve yedigin yere giden sensin, miden genis evet.
3. Burada gorevli ben ve arkadaslarimdir(ahmet abi, Büsra, Volkan), herkes kendi mekaninda artistlik yapar. Sen forzada yap istedigini..
Buranin kurallari belli... Devrim yapmaya gelmissin, yavas gel.
4. Seviyesiz bir ortama musade etmem, duruda olsan, durucanda olsan haddini bilmelisin. Insanlarin fikirlerine saygin yoksa saygida bekleme,
tribun agzindan konusma bana, iki takildin diye bana bu sekilde konusmana izin vermem...
5. Besiktasi savunacaksan, gidip Y.Dnin eteginin altina girmeyin, sonra gel ismini savun... Klup elden gidecek, sen isimden bahsediyorsun !
BESIKTASI SATANLAR RANT saglayanalar bellidir, sonra disariya karsi Besiktasin askerisiniz. Birak ya. Bedelli askerlik ne zamandan beri Turkiyeye gelmis?

6. Burada tartisilan her konu, yarin uygulanacaksa kapatalim her konuyu. Besiktasi tartisiyorsak, yarin isim mi degisecek? Tahamülsüzlugun bu kadarida...pes!
Forlan gelsin dedik, Forlan mi geldi? Adam DALGA geciyorsa Besiktas belediyespor mu olsun demis? Kucumsemis mi isim olarak, ben bunu niye goremiyorum?
Fenerli olsun olmasin, isminde yazmiyor, konudada fener gecmiyor. Senden haric kufur, sacma sapan msj yazanda gormedim, provoke etmeye geldiysen
gidebilirsin, zaten birakmistin, kapimizi aciyoruz, Duru kardesimizsin diyoruz, yaptigin ise bak. !

Bunu bana SUCLAMA olarak algiladigim yazindan dolayi yaziyorum. Bugune kadar kirmaktan kacindim seni, her yaptigin Tumer Metinden farki olmasada,
ama zorlama be Duru!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

bu ay üye olmuş belirsiz bir üyenin açtığı konudan gelinen duruma bak..

unicorn

Tamam be abıcım tansıyonu yukseltmeyın artık.

Kımse bu konuya yorum yapmasın artık bıraz dusunun gereksız oldugunun farkına varacaksınız.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Banucan

valla daha öncede belirttim abartmaya gerek yok şimdi başka biride renkleri değiştirelim dese felan yine gülerim yani nedir bu anlam veremiyorum konuyu açan başka takımlıysa amacına ulaştı bu kadar tepki vermenizle Beşiktaşlıysa kaçtı
bence gülünüp geçilmeli normal demiyorum ki bence de normal bi konu değil ama ben bana göre dalga geçilerek eleştirilcek bir konuydu o şekilde de yaptım bu kadar mı zor he diyip geçmeniz enteresan gerçekten
FEDA

Cem Goren

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 16, 2011, 20:13:19
cem sana ne oluyor?
Aynı görüşteyim onu belirtmek için kullandım abi.

Adam oraya Beşiktaş'ın adının değişmesi gibisinden bir şey yazmış kimse buna bir şey demiyor biz burda birbirimizi yiyoruz. Beşiktaş'ın adının değiştiği gün o kulüp binasında taş üstünde taş kalmaz bu böyle biline
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 16, 2011, 20:58:20
cem sana ne oluyor?

Adam oraya Beşiktaş'ın adının değişmesi gibisinden bir şey yazmış kimse buna bir şey demiyor biz burda birbirimizi yiyoruz. Beşiktaş'ın adının değiştiği gün o kulüp binasında taş üstünde taş kalmaz bu böyle biline

Bunu böyle yazmak yerine

"sikmek" kelimesine destek veriyorsun cem..

Ayıp ediyorsun hiç başka bişey değil..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

COla Turka isim degisikliginde boyle konussaydiniz, isim degisirken 300 kisi zor toplandi ! Kimsenin umrunda olmadi,
Inonu Fiyapi oldu , ne oldu, tribunde heryer cola turka oldu, kim ne yapti?

Hepiniz Besiktaslisin, aferin size... :alkis

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Eylül 16, 2011, 20:59:32
Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 16, 2011, 20:58:20
cem sana ne oluyor?

Bunu böyle yazmak yerine

"sikmek" kelimesine destek veriyorsun cem..

Ayıp ediyorsun hiç başka bişey değil..

Herkes istediği yerden algılar tabi abi. Beni bilirsin hiç bir zaman burada kimseye saygısızlık yapmadım. Yapmam da. Az biraz tanımış olman lazım beni. Bu konunun kaldırılmaması şu zaman kadar hataydı zaten.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Yahu neyini abartıyorsunuz..

Gülüp geçiyoruz..

Birisi Tarkan JK olsun demiş, birisi Pampis JK demiş..

Konu kaldırılsa ne kaldırılmasa ne..

Şurada 20 kişi değiliz zaten..

Konuşuruz güleriz geçeriz..

Burada bir çok kişi gereksiz konu dedi, kaldırılabilir dedi ancak küfür hiç girmedi..

İçinizde bize karşı birikmiş küfürleriniz varsa şimdiden kusun hepsini yutalım olsun bitsin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Eylül 16, 2011, 21:06:38

İçinizde bize karşı birikmiş küfürleriniz varsa şimdiden kusun hepsini yutalım olsun bitsin..

yutan yutmus, giden gitmis, Tumer Metin misali...

Ben yutmam Volkan , hele bu saatten sonra, herkese efendi ol, kucuguge saygisizlik etme, herkesi sev say, her goruse ayni mesafede yaklas, her lafi ye, sonra adminiz diye sus,

benden bu kadar, Forum adminligini birakiyorum, pasifim, kararim net... Volkan forumun tek adminidir.