Ana Menü

BEŞİKTAŞ JK isminin ISTANBUL JK olarak değiştirilmesi

Başlatan Marnero, Eylül 15, 2011, 17:50:19

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: CR7 - Eylül 15, 2011, 18:46:28
Alıntı yapılan: mdc - Eylül 15, 2011, 18:23:58
Kaldırın abi şunu. bu ne ya.

:ok

en beğendiğim yorum oldu.

aynen ya saçmalamak bu olsa gerek katılıyorum bencede kaldırın şunu böyle gereksiz bi konu görmedim aynı zamanda saçma. yorum yazmak açıklama yapmak bile gereksiz
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 16, 2011, 00:06:09
Bugün o kadar alkol aldım ama bu konuyu açan arkadaşın kafasını yaşayamadım. Ne içiyor yada ne kullanıyor bana da bir söylerse sevinirim. Çok değişik bir kafası olmalı denemek lazım
haha aynen ben alkol almadım ama alkol komasına girsem yine böyle bişey düşünmezdim ;D

www.bbskd.org

BJK_Kübra

Harbiden adam kafa buluyo bencede bu kesin fenerli felan. Adminler rica ediyoruz kaldırın şu konuyu. Yorum yazmak bile gereksiz şuraya ama görünce sinirlerim bozuluyo

www.bbskd.org

Banucan

ya neden bu kadar sinir oldunuz ki bi kişinin bir şey söylemesiyle hiç birşey değişmez valla ben gördüm yok artık diyip güldüm hala da gülüyorum bence silmesinler eğlenceye taşısınlar baktıkça gülerim ;D
FEDA

eRe

daha cevap verecek o zaman neler dıcek :D bıraz daha gulerız ne guzel :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

saldır beşiktaş

İstanbul Jk  ;D
Antudakilere bundan sonra gülmeyeceğim  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Guti ORÇ.

gülmek için antuya gidiyoduk adamlar ayağımıza geldi :D

[KralKartal]

Uyenin biri birsey yazmis, IYI veya KOTU kufur etmemis hakaret etmemis, gorus yazmis, beyan etmis, katilmayiz o ayri,
kaldirin demek nedir? Burasi kralkartal.net ise biz her goruse acigiz, burada gorusumuze ters olan seyleri KALDIRMAYIZ ,
yillardir forumdaki durusumuzu bilen biliyor, bu sekilde yaklasimlari bu forumda gormek UZUCU..

Gorusumuze ters diye adama FENERLI RENKLI demek nedir??!! En sinir oldugum nokta,baska forumlarda yapiliyor, ama burasi o yer degil,
kimse kural disina cikmiyorsa gorus fikir beyani ile konular kalkmaz.
Yazanin yasi belki ufak, belki baska seyler var, ne icmissin, ne yemissin diye hakaret etmek nedir ?

Not: Arkadasimiz her kimse, kendi dusuncesini soylemis belli ki, ama Istanbulspor, Istanbul belediyespor, diye takimlar var
kaldi ki, Istanbulda Fenerbahcede var Galatasarayda var, hal oyle olsaydi tek takim olsaydi dedigin olabilirdi, mantikli belki olabilirdi.
Ki belki MADRID ismi ile bir takim, arkadasta ISTANBUL diye olsun demis, ben boyle anladim, BARCELONA keza o sekilde, sehir olarak
geciyor, ama BESIKTAS semt takimidir, semt ismi olarakta kalir, ki bu nedenle bu gorusune katilamiyacagim.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

Gerçek Beşiktaşlı böyle bir düşünce kurmaz birkere sacmalamış arkadaş..konuyu admin kapatmasa bile çok yersiz bir konu olmuş..
Kendisi anladığım kadarıyla erkek..sıkıyorsa kendi gururuna yediriyorsa soy adını değiştirip öyle gezsin..?

neyse ya gerçekten sinir bozucu bir konu..

Beşiktaş bize MİRAS DEĞİL ÇOÇUKLARIMIZA OLAN BORCUMUZ bunu değiştirirsek kimseden farkımız kalmaz ;) bu böyle biline

[KralKartal]

Benden once moderatorler vardi, karar verilmis... Ama bakiniz 5 sayfa olmus bile..Ilginc.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 16, 2011, 18:19:11
Ki belki MADRID ismi ile bir takim, arkadasta ISTANBUL diye olsun demis, ben boyle anladim, BARCELONA keza o sekilde

Barcelona'da Real Madrid'de o ismi kurulduktan 108 yıl sonra almadı.
Ben bu adamın fenerli olduğuna eminim. Canı sıkıldı geldi eğlendi gitti. Evet konu 5 sayfa oldu ama bir ara farklı şeyler konuşuldu, geri kalan sayfalarda dalga geçildi. Sizin tercihiniz tabii ama forum kirliliğinden başka bir şey değil.

Brestgerfich

Fenerli demek forum kurallarına ne kadar aykırıysa Beşiktaş'ın adını değiştirme fikri de bir o kadar aykırı olmalı.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

mdc

Midemi geniş bilirdimde, değilmişim.

Tahammülsüzlüğüm için kusura bakmayın. Beşiktaş  adını bile tartışmaya açıyorsak, buna müsade ediyorsak, sorgulanması gereken çok şey var.

Sen bu konuya müsade et, yd kulübün anasını sikti istifa etsin diye konuyu sabitle. breh breh breh

HAYATTA BEŞİKTAŞ

keskinli

ayip be duru
besiktasla dalga geciliyor diye konu kapattirmaya calisiyorsun,sonrada buraya küfür yaziyorsun!?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

Alıntı yapılan: mdc - Eylül 16, 2011, 19:42:37
Midemi geniş bilirdimde, değilmişim.

Tahammülsüzlüğüm için kusura bakmayın. Beşiktaş  adını bile tartışmaya açıyorsak, buna müsade ediyorsak, sorgulanması gereken çok şey var.

Sen bu konuya müsade et, yd kulübün anasını sikti istifa etsin diye konuyu sabitle. breh breh breh

altın kapılarımız kan oldu tayfun