Ana Menü

Son Dakika ! Ersan için Adanaspor'la Anlaştık !

Başlatan eRe, Mayıs 27, 2011, 16:29:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

banada öyle geliyo ya ünalaysal artistlik yapmaya çalışıyo yeni başkan diye fenerde bütün topçuları topladı ztn MAİCON ,FORLAN GELİN LAN ARTIK! :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Haber1903 e gore Ersan seneye Galatasaray'da
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Abi madem ersan Beşiktaş'lı çıksın ben adana'da kalıyorum desin seneye bedava gelsin bize. borç gırtlakta kulübün hali berbat durumda bir de 6milyon ersan'a verilirse ne olacak durum daha kötüye gidecek. tamam ersan iyi oyncu zamanında kimlere ne paralar ödendi ama artık hatalardan ders alma zamanı.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 27, 2011, 21:32:20
Abi madem ersan Beşiktaş'lı çıksın ben adana'da kalıyorum desin seneye bedava gelsin bize. borç gırtlakta kulübün hali berbat durumda bir de 6milyon ersan'a verilirse ne olacak durum daha kötüye gidecek. tamam ersan iyi oyncu zamanında kimlere ne paralar ödendi ama artık hatalardan ders alma zamanı.

nokta.TOPuz'un yapamadığını yapsın.

NoPasaran

O isler kolay degil

Bi odadasiniz

Bi suru sizdeen cok daha buyuk insanlar var ve sana baski var..

İmkansiz ret etmen..

Ulan tupcu, su adam kacarsa tuu senin suratina

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 27, 2011, 21:43:37
O isler kolay degil

Bi odadasiniz

Bi suru sizdeen cok daha buyuk insanlar var ve sana baski var..

İmkansiz ret etmen..

Ulan tupcu, su adam kacarsa tuu senin suratina

abi o zaman vazgeçsinler bu kadar basit. Beşiktaş'ın altyapısında nice Ersan'lar var kimsenin haberi yok. yine diyorum ersan iyi oyuncudur çok iyidir hatta ama Beşiktaş'tan büyük değil.

NoPasaran

Bu sene transferde kotuyuz, kabul edelim.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ben bu transfer dönemini Del Bosque zamanına benzetiyorum. Şuursuzca yerli adam alıyoruz. O dönem de yine bu tip gözde olan yerlileri almıştık ve sezon sonu gelmeden daha 10.haftadan falan havlu atmıştık. korkuyorum açıkçası

Ersin Develi

Serdar Adalı Quaresma'yı bağlamış adam.Bekleyelim bence.
Ayrıca Beşiktaş sanki haber1903 ten yönetiliyor,saçma sağan işler yapmaya başladılar

NoPasaran

Bir adam var. Adı sanı duyulmamış. Bir takım tarafından transfer ediliyor, kiralık olarak. O takımda oynadığı ilk dönemlerde de kendi halinde bir futbolcu. Sorsan, seneye nerde olacağını bilemiyor, belki yine kulübüne dönecek.

Bu adam şans buluyor transfer olduğu takımda. Görülüyor ki, bu adam sahada hırslı, savunmacı özellikleri oynadığı ülkenin standartlarının çok üstünde.
Hücum özellikleri oynadığı ülkenin standartlarının çok çok üstünde. 'Dangıl dungul' bir adam değil. Adam geçiyor, pas veriyor, ayaklarına hakim. Rakibin ceza sahasına gelmesinden nefret ediyor, gidiyor atak başlamadan kesiyor topun biletini, yerine dönüyor.
Yetmezmiş gibi, ahlaklı. Rakiplerinin bileğine yan gözle dahi bakmıyor. Sadece futbol oynuyor. Ama ensesine vur lokmasını al bir adam da değil. Fişek gibi bir adam. Hem de şık bir adam.

Taraftar hayran oluyor ona. Adına boy boy pankartlar hazırlıyor bu 3 aylık transferin. Sakatlandığında içler cız ediyor. 'Elenseydik o kupadan, sen sakatlanmasaydın' diyor taraftar.
Sonradan öğreniyor ki bu adam da taraftara ve takıma hayran. Ciğerden seviyor o takımı. Aileden mirasmış meğerse o takım ona. Hayallerinin yuvasında.

Derken iş onun bonservisini almaya geliyor. Onun sahadaki yeteneğine hayran olan başkaları giriyor devreye.. Hemşehricilik oynuyor. Allah'ın adamıyık, siz de Allah'ın adamısınız, bu çocuğun gönlündeki takımı süründürün diyorlar. 3′e mi söz verdin? 6 de!

Bu adam korkuyor yuvasından kopacak diye. 'Allah aşkına fiyat vermeyin, ben evimdeyim, koparmayın' diyor.

Kimse dinlemiyor. Burda da mutlu olursun, biz seni mutlu ederiz diyorlar. Bu adamın gönlünü umursamayan adamlar bastırıyor. Bu adama 'sahip olan' kulüp ise, onu kimin parlatıp, bu kadar para kazandıracak duruma getirdiğine bakmadan, 'olmaz' diyor, 'sözleştiğimizin 2 katını isterim, hemşeriye kıyak sözüm var'..

Bundan sonra ne olur bilmiyorum. Bu adam mutlu mu olur, mutsuz mu.. Hangi takıma gider, hiç bilmiorum. Sadece biliyorum ki, futbol piyasasının en acımasız senaryolarından birine şahit oluyoruz. Ne şark kurnazlığına kurban gitmeyip absürd paralar vermeyen yönetime, ne de bu adama en ufak bir sitemim yoktur. Böyle kahpe sisteme, böyle kahpe yöneticilere, böyle kahpe hemşehriciliğe lanet ederim sadece.

Sen gönlünü açtın bize gülüm, biz seni bildik. Seni çok da sevdik. Ne eleştiririz, ne sorgularız bu saatten sonra. Hayat senin, kimse onu senden almamalı. Hep böyle düzgün kal, adam kal, bir de rica ederim, Beşiktaşlı kal. Sen canını sıkma, mutlu ol yeter gülüm.

Alintidir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

volkan abinin alıntısı çok güzeldi tkrardan alıntı yapmak istemedim yazdıkları SON NOKTADIR ! bari sözleşmene zamanında beşiktaşlı futbolcuların yptığı gibi hiçbir BEŞİKTAŞ maçında oynamam diye madde koydur be aslanım sevidik biz seni :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

[KralKartal]

Ersan transferi zora girdi yöneticiden aldigimiz habere gore, Adanaspor baskani kim fazla para verirse ona satar mantigi ile hareket ediyormus felan filan.

Selcuk Sahin gitti, Ersan gidecek, Fb aldi hepsini, senin aldigin en iyi yerli kim, normalinde Pektemek haric digerlerine yorum yapamiyoruz pek.

Ersanda giderse NESTAyi isterim !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

Ersan ıcın cok uzuluyorum ya.hemde cok..ya ersan besıktas sayesınde oldu.ulan bır adam kesfettık gelecege damga vuracak belkı.onuda kahpece kaybedıyoruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Pektemek'e 4 verilip Ersan'a 3'den yukarı çıkmayız diyorlar nasıl bir mantık bu ?
Since 1903