Ana Menü

Son Dakika ! Ersan için Adanaspor'la Anlaştık !

Başlatan eRe, Mayıs 27, 2011, 16:29:44

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Herşey Ersanda bitiyor bu saatten sonra ..

Madem bu kadar Beşiktaşlı çıksın adam gibi yapsın bir açıklama ya ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

Ersan sorunsalı ile ilgili biraz uzunda olsa gece bir yazı yazdım bloga. noktasına virgülüne dokunmadan burayada kopyalıyorum. buyrun

Herkesin ağzında Ersan gidecekmi kalacakmı diye bir soru var. Ersan için istenen parayı verelim falan muhabbetler dönüyor. Aslında gecenin 1buçuğunda bunları düşünmek yerine uyuyor olabilirdik yada ptesi istatistik finali var ona çalışıyor olabilirdik ama işte neyse.

"Türkiye'de Beşiktaş'tan başka bir takımda oynamam" Tümer Metin...

Zamanında Tümer'in bu demecini canlı izleyen ve fenere gittikten sonra buhram yaşayan birisi olarak Ersan'ın gitmesini pek sallamıyorum ve taraftarlarımızında yas tutmasını anlamıyorum açıkçası. Zamanın da Feyyaz fenere gitmiş tümer fenere gitti gözümüzün önünde şimdi Ersan gs'ye gidicek çokmu yani.

He bir de şöyle bir durum var. " Tabata'nın 8 ettiği yerde Ersan 20 milyon eder".  Tabata'ya 8 verdikde iyi bokmu yedik. Ersan iyi topçudur ona amenna ama 6ay sakat duran ve şu an ne olacağı belli olmayan bir adama bu para verilmez. kulübün hali ortada iyice borç batağındayız 350milyon euro borcu var kulübün zamanında diattalara gordonlara paraları savurduk ersan onların yanında belki puyol kalır ama artık hatalardan ders çıkarma zamanı. Bunu düşünücek Beşiktaş'lıda çok az malesef. Herkes transfer manyağı olmuş onu alalım bu gelsin buda gelmeli bunu kesin almalıyız derdinde. İşte düşünen bir kaç kişi var birisi de benim. -he çokmu iyi yapıyorum yada gerek varmı böyle bir şeye orasıda ayrı sonuçta resmen azınlıktayız ve sayımız 2elin parmağı kadar ama neyse işte.

Eğer yönetim Ersan'ı makul bir ücrete alabiliyorsa alsın buna kimse karşı çıkmaz zaten ama çıkıpta uçuk kaçık bir ücret verilecekse eğer işte o zaman gelme kardeşim. Yada başkanına rest çek şu an yas tutan Beşikta taraftarının tuttuğu yasa değecek bir adam olduğunu görelim bizde. -he bi yanlışını görmedik o ayrı-.

23 yaşında adam bu adama şimdi ne kadar verirsen ver 2 sene sonra 2 katını alırsın diyor herkes. Abi tamam Ersan çok iyi oyuncu ona bi itirazımız yok. He bu arada ersan ne kadar iyiyse yöneticilerimizde o denli orangutan bu işi zamanında halletmedikleri için. Ama şu an dönen paraları görüyor herkes.. 4milyon Mustafa Pektemek'e verdik Rapid Wien'den gelen  oyuncuların parası egemen efendinin aldığı paralar ortada.

Ama Beşiktaş'lının unutmaması gereken bir şey var; Tamam belki ersan'dan ilerde kar edebiliriz ama şu an onu düşünücek durumda değiliz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

unicorn

Bu adamın transferi çok daha erken bitirilmeliydi.

Ne kadar kişilikli adam olursa olsun, ister istemez şımarıcak kalkıcak bi tarafları bu rakamlar telaffuz edilirken.
O para verilirse geldiğinde nasıl oynayacak, sorun çıkaracak mı bunların garantisi yok artık.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

carsibxl

Düsünsenize: Sen Besiktassin, Adana'dan kimsenin duymadigi kiralik bir futbolcu, Ersan Gülüm, senin takimina dahil oluyor, yarim sene yedek oturuyor, ikinci yarida yildizi parliyor... Sen Besiktassin ve sen bu futbolcuyu rakiplerine kaciracaksin. Olcak is degil bu!

Yönetimin burda üç bes kurusun hesabini yapmamasi lazim, yerli kaliteli oyuncular kolay bulunmuyor, hele ki defansa cok zor. Bu oyuncuyu kacirirsak elimizden, daha çok cekecegiz acisini...

Neyse O vereceksin ücretini, alsaydin önceden cekmezdin simdi derdini.
Ne yap et, bu futbolcuyu al Baskan!
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 27, 2011, 18:46:09
Galatasaray her sene aynı..

Ancak kardeş kulübümüz olduğu için sessiz kalalım :)

Hem rakiplere hem bi,ze..

bu kardeş kulüp konusunda şaka yapıyorsun dimi Volkan?

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Ntvspor Aynı Kırmızıyla Ersan'ın Gs ile anlaştığını da duyurmuştu

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Ntv'de verdi abi ama milliyette haber geçmiş

Beşiktaş Kulübü, Ersan Gülüm'ün bonservisini Adanaspor'dan 4 milyon Euro karşılığında aldı

unicorn

Başkan anlaştık diyorsa anlaşılmıştır.
Kaynak Milliyet sonuçta.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Ntvspor
Lig Tv
Haber1903
Radyospor
Sporx

:ok