Ana Menü

Ersan dönüyor.|istanbulda

Başlatan [KralKartal], Mart 23, 2011, 13:56:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

ben hala Ersanin Ihsanin avustralyadan amca oglu olduguna inaniyorum.

Saka bi tarafa gecen sene iknci ligde top kosturan bir oyuncu icin 2-3 milyon euro yeter. 7,5 ne yahu?? bizde toplam 10 mac oynamis bir oyuncu , tamam kumasi kaliteli ama 10 macta adami nesta yapmaya gerek yok cunku 10 macta nesta olunmuyor. seneye ne olur? nasil oynar , onun bi garantisi yok.

adam zaten nevzat demir tesislerinde. lig bitmeden bu is biter. adanayla ne zaman bitiyor mukavelesi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Baba - Mart 28, 2011, 13:30:22

;D

Cem abiye katılıyorum + rep
Bölünür senin için uykular!

Ozan Doğan

ersana 4 milyondan fazla vermez serdal adalı. ve bence ersanı biz alacağız. adanaspor başkanıyla kirve serdal adalı buna dayanarak söylüyorum bunu :) tümer mevzusuna gelince işin içinde olmayanlar tümeri severdi ama bilenler tümerin nasıl birisi olduğunu bilir ve sevilmezdi kendisi. bir ton mevzusu vardır tümerin taraftarla. he ersanın kişiliği için konuşmamız belki biraz erken olabilir ama tümer veya mehmet topuzla kıyaslamakta yanlış olur bence.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Mart 28, 2011, 13:30:22
;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Mart 28, 2011, 14:05:06
ersana 4 milyondan fazla vermez serdal adalı. ve bence ersanı biz alacağız. adanaspor başkanıyla kirve serdal adalı buna dayanarak söylüyorum bunu :) tümer mevzusuna gelince işin içinde olmayanlar tümeri severdi ama bilenler tümerin nasıl birisi olduğunu bilir ve sevilmezdi kendisi. bir ton mevzusu vardır tümerin taraftarla. he ersanın kişiliği için konuşmamız belki biraz erken olabilir ama tümer veya mehmet topuzla kıyaslamakta yanlış olur bence.

En iyide sen bilirsin beni, ve Tümer'e tepkimi... Ama isin icinde olunca o zamanlar Tumerin ne mal oldugunu bilen biliyordu zaten,
sadece ben degil. Takim icinde huzursuzluk cikaran, bilerek saha icinde pas vermeyen vb gruplasmada Tumer ön plandaydi zaten.

Ersan dayiminoglu, transferdende komisyonum olacak. Dedigim hangi futbolcu kotu cikti, vardir belki istisnalar, ama suan icin sanmiyorum. Tabafos degil bu Ersan, ismi Sivokta degil ama YERLI MALI YURDUN MALI, HERKES ERSANI IZLEMELI :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

ben cözdüm konuyu
ihSAN
erSAN
var bi akrabalik yani :D
türkiyede bu parayi edecek bi adam var oda gökhan gönül,ki onada vermem bu parayi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Valla G.Gönül'ü 7'ye bıraksalar ben olsam alırdım..

[KralKartal]

G.Gonul mu? 2 den fazla verilmez. Ridvanimiz var, Ismail var genc, 7 vereceksek Lugano icin veririm,
defans dedigin oyle olmali, G.Gonul önce istikrarli olsun. :-)

keskinli

yapma ihsan
türkiyenin en iyi sag beki
hizli,savasci,hirsli,teknik
daha ne olsun?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 28, 2011, 20:08:30
G.Gonul mu? 2 den fazla verilmez. Ridvanimiz var, Ismail var genc, 7 vereceksek Lugano icin veririm,
defans dedigin oyle olmali, G.Gonul önce istikrarli olsun. :-)

Rıdvanı kaç maç izledinde Gökhan Gönülden iyi yaptın abi ;D

[KralKartal]

Iyi yapmadim, Ridvani izledim izlemeden konusmam ki? Bilmiyorum derim tahminen derim.
Ridvan daha genc, o nedenle diyorum, israr edilmeli, iyi veya kotu. Bunu sonra gorecegiz.
Gokhan topici degil ki, futbolcu baska takimda olunca mi BALLI oluyor anlamadim.

Quaresma Portoda olsa baska yerde oynasa adam ballanacak, NIhat keza Villeralde olsa GEL nihat olm denilicek,
gelincede hadi len senmisin Quaresma deniliyor. Lafim sana degil Kaan zaten bu futbolculari begeniyorsunda ornek vermek
adina kullandim bu isimleri.

Bugun Gokhan Gonul Besiktasta olur, 2 mac sonra elestirilecek ki FBde herzaman IYI oynamiyor ki. FBde bana gore defansta tek LUGANO var
gerisi bos

NoPasaran

Yapna ihsan

Gokhan 26 yasinda ve turkiyenin en iyi oyuncularindan.7 rahat eder o kadar deyim..

Ersan konusuda bu kadar yuksek rakamlarin istendigini dusunmuyorum yalan yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Quaresma 7 ediyor Gokhan nasil 7 milyon edecek?
Turkiyede 7 milyon edecek nadir futbolcu vardir yerli olarak.
Gokhan buna dahil degildir benim adima ama Turkiyeden olaylar farkli gozukebilir, bilemiyorum.
7 milyonu alt yapima harcarim, transfer komitesi kurarim ekip icin harcarim ama Gokhana 7 verilir mi :)

IL Capitano

yektanin 3 ettigi bir ulkede GG rahat rahat 5 eder. cok begeniyorum GG u. tek basina mac alacak bir adam, sag bek olmasina ragmen. takima atesler, iyi orta keser, yerli dani alves.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 28, 2011, 23:29:17
Quaresma 7 ediyor Gokhan nasil 7 milyon edecek?
Turkiyede 7 milyon edecek nadir futbolcu vardir yerli olarak.
Gokhan buna dahil degildir benim adima ama Turkiyeden olaylar farkli gozukebilir, bilemiyorum.
7 milyonu alt yapima harcarim, transfer komitesi kurarim ekip icin harcarim ama Gokhana 7 verilir mi :)

Quaresma'nın da değeri aslında 10 milyon vardı.Yönetim fiyatı aşağı çekerek iyi bir fiyata aldı ama bencede 7 Gökhan için çok fazla...
Since 1903