Ana Menü

Ersan dönüyor.|istanbulda

Başlatan [KralKartal], Mart 23, 2011, 13:56:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Trabzon ile yapılan kupa maçında sakatlanan Ersan'dan müjde geldi.

BEŞİKTAŞ'ın Türkiye Kupası'nda Trabzonspor ile yaptığı karşılaşmada sakatlanan Ersan Gülüm'den iyi haber geldi. Tedavi için gittiği Avustralya'dan birkaç gün içinde dönecek olan Ersan'ın sahalara dönmesinin tahminlerden erken olacağı belirtildi.

SIRA BONSERVİSTE

Yönetim, Ersan'ın bonservisi için hemen harekete geçecek.

- TAKVİM -
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

hadi hayirlisi diyelim ..  tam iyilesip dönsun.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

bakalim alabilecekmiyiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

Fener'den Ersan için 1 milyon fazlası !..

Serdar Adalı'nın bu sözleri olay olur; "Ersan'ın bonservisini almak için elimden geleni yapıyorum. Ancak hep bizden 1 milyon euro fazlasını veriyorlar"..
Adanaspor Başkanı 40 yıllık arkadaşım. Ersan'ın bonservisini almak için elimden geleni yapıyorum. Ancak rakiplerimiz hep bizden daha fazla para teklif ediyor'..

Bu sözler 'Yılın en başarılı yöneticisi' ödülüne layık görülen Serdal Adalı'ya ait.

Milliyet'te yer alan habere göre törende konuşan Adalı, Adanaspor'dan kiraladıkları Ersan Gülüm hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgul'ün 40 yıllık arkadaşı olduğunu belirten Adalı, 'Ancak ne yapsam bir türlü olmuyor, ikna edemiyorum. Çünkü biz ne versek rakiplerimiz Adana'ya bizim verdiğimizden 1 milyon euro fazlasını teklif ediyor' diye serzenişte bulundu.

Beşiktaş'ın başarılı stoper için ezeli rakibi F.Bahçe ile çekiştiği biliniyor. Haberde aktarılanlar, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki transfer kapışmasının bu sezon çok erken başladığı yorumlarına neden oldu.

El Maestro

Ne olursa olsun şu adamı kaptırmayalım ya .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

serdal baskan o isibitirir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

[KralKartal]

Ziraat Türkiye Kupası'nda Trabzonspor'la oynanan karşılaşmada sakatlanarak sezonu kapatan Ersan Gülüm, Avustralya'daki tedavisini tamamlayarak İstanbul'a döndü.
Antrenman öncesinde fizyoterapistler tarafından hazırlanan program dahilinde çalışmalara başlayan genç oyuncu, takım arkadaşlarını ve futbol oynamayı çok özlediğini söyledi. Bundan sonra tedavisini ve çalışmalarını İstanbul'da sürdürecek olan Ersan, "İstanbul'a geri geldiğim için çok mutluyum. Bir an önce futbol oynamam için gerekli kuvveti kazanıp takıma geri dönmek istiyorum" diye konuştu

- Beşiktaş Resmi İnternet Sitesi -

Ersin Develi

Beşiktaş'ta Ersan Gülüm şoku yaşanıyor. Adanaspor'dan kiralanan milli oyuncu için, güney temsilcisinin 7.5 milyon euro bonservis bedeli istemesi siyah-beyazlıların keyfini kaçırdı. Adanaspor, Ersan için kendilerine 2 milyon euro öneren Beşiktaş yönetimine, "Futbolcumuz için bazı kulüpler 4-5 milyon euro'yu gözden çıkardı. Biz de oyuncumuzun değerinin daha aşağıya olmadığını düşünerek bonservis bedelini 7.5 milyon euro olarak belirledik" yanıtını verdi.

Beşiktaş'a söz vermişlerdi
Aslen Adanalı olan Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın bizzat yürüttüğü görüşmeler, Adanaspor'un belirlediği yüksek bedel nedeniyle tıkanma noktasına geldi. Daha önce "Ersan için Beşiktaş'a söz verdik" diyen güney ekibinin, büyük takımlardan gelen cazip önerilerin ardından rakamı 16 milyon TL'ye çıkarması Beşiktaş'ı kızdırdı. Siyah-beyazlıların, Adanaspor'un fiyat kızıştırma politikasından rahatsız olduğu ve gerekirse Ersan'ın bonservisini almaktan vazgeçmeyi bile göze aldığı öğrenildi.

ERSAN İSTANBUL'DA
Beşiktaş'ın genç oyuncusu Ersan Gülüm, tedavi gördüğü Avustralya'dan döndü. Dün fizyoterapistler tarafından hazırlanan program dahilinde çalışmalara başlayan ve tedavisini de İstanbul'da sürdürecek olan genç futbolcu, "İstanbul'a geri geldiğim için çok mutluyum. Bir an önce futbol oynamam için gerekli kuvveti kazanıp, takıma geri dönmek istiyorum" dedi.

Fatih DOĞAN

[KralKartal]

Ersan Besiktasta kalmak istiyor, bu en önemlisi.

keskinli

tümerde demisti zamaninda
mehmet topuzda demisti besiktasta oynamak istiyorum diye
bunlarin hic birine güven olmaz
ersana bu paranin yarisi bile cok
simdiden alternatiflere bakmak lazim

Guti ORÇ.

ersanın devreye girmesi lazım artık, kulüple konuşması lazım.

Cem Goren

ersan çık bi açıklama yap bişey yap be hacı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Grocbenn

Ey yönetim sezon başında koyacaktın 2 milyon Euro'ya alırız maddesini paşa paşa alacaktın.

Siz anca Fernandes'e 8 milyon Euro'ya alırız maddesi koydurabilirsiniz..

Vizyonsuzsunuz!!Bu kadar basit.